Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit szólsz hozzá, hogy Amerikában megadóztatnák a túlsúlyos embereket? fórum

Mit szólsz hozzá, hogy Amerikában megadóztatnák a túlsúlyos embereket? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 28. 13:02

Elképesztő szemétség és ostobaság, jellemző Amerikára, hogy bánik az állampolgáraival.

Miközben állandóan a szemét kajákat reklámozzák és semmit nem tesznek az egészséges étkezés tudatosításáért.

Persze, azért ott jobbak a lehetőségek pl. a házi fitnessre, jóval olcsóbb minden ebben a tekintetben.

Én voltam kint Indiana államban 2004-ben, vásároltam egy szuper marketben.

Mindenen rajta van ugyan a kalória érték, koleszterin érték és az összetétel, de azért nagyon sok az ócska kaja, igaz, nálunk is.


Az Unió most fontolgatja, hogy a TB keretébe vonja és betegségek körébe beveszi a kövérséget, mert sokkal többe kerül annak szövődményeit gyógyítani, mint megelőzni, vagy segíteni a fogyást.


Tényleg nincs Magyarországon igazi segítség a túlsúllyal küszködőknek, akik közül kevesen engedhetik meg maguknak, hogy igazán egészségsen étkezzenek.

Az átlag magyar fizetése és napi megélhetése nem alkalmas arra, hogy egészséges ételeken éljen kizárólag.

Segítség nincs, Dr. Pados egy nagy porhintés, Norbi sem ad semmit ingyen, sőt...szóval nincs olyan segítség, ami kellene, a Lipid Ambulanciákon sem.


Én az Uniós állásfoglalással értek egyet (az Unió lakosságának fele elhízott...ez azért már nem "zabálás" kérdése, hanem az élelmiszeripar komoly problémája és hazugságának következménye is..)

2008. szept. 28. 12:58

Elég gáz ötlet.

A rengeteg gyorsétterem meg a félkész kajákat gyártó cégek tömkelege mit fizet az államnak????????

2008. szept. 28. 12:49
Érdekes felfogás..de szerintem aki túlsúlyos annak amugy is elég baja van..még végén meg is "büntetik" érte ...hmm. .nem lennék a helyükben..
2008. szept. 28. 12:45
Akár hogyan is nézzük a túlsúlyosak rengeteg pénzbe kerülnek az államnak. Persze a politikusok is. :)
4. Free
2008. szept. 28. 12:43
Amerikában életbiztosítást sem nagyon köthetnek a túlsúlyosak, de ez a megadóztatás azért erős lenne...
2008. szept. 28. 12:40

Ez is egy motiváció arra, hogy lefogyjon az ember.


Nekem egyszer egy orvos ezt mondta, miután mondtam neki, hogy le szeretnék fogyni, de nincs időm tornázni:


- Nem gond, az első szívinfarktus után mindenkinek van ideje a mozgásra...

2008. szept. 28. 12:40
Szerintem van benne valami... De csak akkor, ha nem hajlandó résztvenni ingyenes fogyókúrás tanácsadáson, edzésen. Adnék valamilyen határidőt is.
2008. szept. 28. 12:32
Mit szólsz hozzá, hogy Amerikában megadóztatnák a túlsúlyos embereket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook