Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit jelenthet ez az álom? fórum

Mit jelenthet ez az álom? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 13. 13:40

Gyilkosság-Míg a halál valaminek a természetes vége, a gyilkosság erőszakos vég. Azaz ha valaki arról álmodik, hogy megöl valakit, az alighanem azt jelenti, hogy valamilyen élethelyzet, kapcsolat befejezésén, lezárásán munkálkodik, vagy épp a közelmúltban zárt le ilyen módon valamit: lehet ez szakítás, leszokás a dohányzásról, étkezési szokások megváltoztatása, bármi.


Még ezt talàltam neten

2023. febr. 13. 13:36
A gyakorin is olvastam..megràzó álom lehet de szerintem is csak te tudhatod a vàlaszt rà
2023. febr. 13. 13:15

Ne egyél közvetlenül lefekvés előtt töltött káposztát -vagy egyéb ételt- ha minden nap ilyeneket álmodsz!

Ha WC is van benne akkor inni is lefekvés előtt legalább 2 órával javasolt .

A mobil telefont tedd el a közeledből és ne a párna mellett legyen, legjobb az előszobában hagyni.


Ha mindezt betartva is ilyeneket álmodsz írd le és keress egy pszichológust esetleg pszichiátert . A te álmaidat csak ti tudjátok megmagyarázni , aki nem ismer csak találgathat.

2023. febr. 13. 11:57

A családommal, egy ismerősömmel és az ő kisfiával (aki a valóságban nem létezik) voltam egy cipő boltban. A nővéremet kísértem vásárolni. Abban a boltban nem talált semmit, ezért át mentünk a szemköztibe, de én nem akartam. Anya mondta, hogy abban az üzletben van mosdó, és erre azonnal felpattantam. Amint beértünk a boltba, be is mentem a mellékhelyiségbe. Nagyon szép és tiszta volt. Fekete márványos lapban voltak a mosdókagylók, sötét, barnás csempe volt a falon , felette egy hatalmas túkör, azzal szemben a fülkék. Fehér fénnyel volt megvilágítva. Én csak az arcomat mostam meg. Hirtelen megjelent mögöttem a kisfiú, én pedig valamiért mérges lettem rá. Meglöktem, és ő beverte a fejét és meghalt. Nem akartam megölni, abban biztos vagyok. Senki nem gyanakodott rám. Mikor hazaértünk nem bírtam tovább, és elmondtam, hogy én voltam. Anya azt mondta, valahogy sehtettem, de valamiért senki nem foglalkozott vele igazán. Annyit mondtak, hogy előfordul, vagy és most mit csináljak, vagy semmi baj, még a kisfiú anyukája is. Anyukám felajánlotta, hogy menjek el vásárolni egy barátnőmmel, hogy jobban érezzem magam, de végül egyedül mentem. A bevásárlóközpont előtt megláttam a nagybátyámat és a 2 lányát(ők tényleg léteznek). Együtt mentünk be, és leültünk enni. Nem értették miért vagyok annyira kiborulva, ezért nagy nehezen sikerült kinyögnöm, hogy megöltem valakit. Ők sem tekintették problémának, nem néztek rám szörnyű emberként.


Eléggé felzaklatott ez az álom. Mit jelenthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook