Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csinált 6 hetesen a babád? fórum

Mit csinált 6 hetesen a babád? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 28. 12:22

A fizikális dolgokban jól fejlődik, nagyon korán az oldalára tudott forogni, a buksiját is pár napos korától emeli, forgatja, ha hason van.

Remélem mentálisan is rendesen fejlődik. 5 héttel korábban született, de 3 kg-val.

6. csillus78.06.27 (válaszként erre: 1. - 08a4eb16b7)
2011. márc. 28. 12:19

Szia!


Nekem tegnap volt 7 hetes a babám.

Mosolyogni elvétve talán 2-3szor mosolygott eddig, de azt se tudatosan szerintem.

Engem is csak pár napja figyel tudatosan.

Nekem amit még csinál, hogy átfordul 2 hete haszról hátra.

Pár napos kora óta emeli a fejét, és mára már gyönyörűen tartja.

Kb. ennyi jut eszembe.

5. iemma (válaszként erre: 1. - 08a4eb16b7)
2011. márc. 28. 12:18
Nyugi, nálunk is a 7.-8. hét körül kezdett mosolyogni tudatosan, a 8.-9. héten kezdett kapkodni a tárgyak után, de a megfogás még gondot jelent.És szintén a 8.-9. hét környékén kezdett gagyogni, pl."agú, lele. Most 10 hetesek vagyunk és egyre tudatosabban néz, követ a szemével, mostmár az aranyhalat is követi szemmel.Sokszínűbben tud jelezni. Ne légy türelmetlen, ráadásul nem egyformán fejlődnek, lehet nálatok más indul be hamarabb. A 6. hét után fog igazán fejlődni. Amúgy nekem is első baba. Kitartás, innentől picit könnyebb szerintem.:-)
2011. márc. 28. 12:16
még épphogy elkezd rendesen látni. nem kell túl sokat várni egy ilyen picike babától
2011. márc. 28. 12:15

Ne izgulj. :) Amit kell csinálnia: enni, büfizni, jókat aludni és hozzád bújnia.

Nálam nagyobb paramami nincs, ezt elhiheted, és mégis azt mondom, nyugalom! :)

2. dus
2011. márc. 28. 12:13
átaludta az éjszakát. :))
2011. márc. 28. 12:11

Sziasztok!


Érdekelne, hogy kinek mit tudott csinálni a babája 6 hetesen? Gondolok itt a mosolygásra, tudatos figyelésre, stb...


Kicsit aggódok, mert a kislányom nem figyel engem, mást néz, de Én valahogy kikerülök a látóteréből, hiába csinálok bármit (tapsolok, cuppogok, stb...), még cumizás közben is mást figyel. Mosolyogni meg csak álmában mosolyog. Mikor ébren van akkor vagy érdeklődve nézelődik, vagy gondterhelt arcot vág.

Első baba, szóval nem tudom mit kéne csinálnia, ezért érdekel mások tapasztalata!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook