Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miskolcon hol található olyan üzlet, ahol olcsó, fiatalos, de szép női ruhák, cipők találhatók? fórum

Miskolcon hol található olyan üzlet, ahol olcsó, fiatalos, de szép női ruhák, cipők találhatók? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 22:16

Hálás köszönet Csajok.


Holnap megyek arra, szétnézek. Itt Nyíregyen semmi nincs. Épp arra lesz utam, benézek ide-oda, azért kértem.

A Tescosat ismerem, jó cuccokat láttam ott.


Köszi mindenkinek!

2010. aug. 2. 17:38
Szétnézhetsz még a Szinvaparkban is. Ott is vannak jó üzletek.
2010. aug. 2. 17:35

Szia! Ha farmer jellegű ruhákat keresel, felsőket, csinibbeket, vagy sportosakat is akár, akkor ajánlom Neked a Plaza-ban a Jeans Club-ot. A Plaza a Szentpáli úton van. Bemész, a mozgólépcsővel fel az emeletre, és ahogy felérsz a mozgólépcsővel, rögtön ott van szembe. Ott esetleg szétnézhetsz. Vannak farmerek, felsők, cipők, papucsok, bizsuk, kiegészítők, napszemüvegek. Ha ez nem tetszik, akkor a főutcán, a Szemerén a Metropol üzletházban vannak jó üzletek.

Remélem, tudtam segíteni. :-) Ha valami még eszembe jut, még írok.:-)

2010. aug. 2. 17:31
A tes-co ba is van invázióhoz hasonló butik. A sétálón is van kisebb butik ahol ilyen neked való rucik vannak a villanyrendőrnél.pl.
2010. aug. 2. 17:31
Szia!Én a BAMÁ-t nagyon szeretem!A Centrummal szemben!
2010. aug. 2. 17:30
Az merre van?
2010. aug. 2. 17:30
vagy menj ki az AUchanba. ott az INVÁZIÓ :D
2010. aug. 2. 17:29
Bükk áruház.újgyőri
2010. aug. 2. 17:22

Olyanokra gondolok, amik nőiesek, fiatalosak, olcsó is.


22 éves vagyok


Pl: farmer mini stb

2010. aug. 2. 17:21

Szép farmerek, farmerruhák, ingek, blúzok stb.

Részletesen írjátok le kérlek, hol találom, mert csak átmenőben leszek.


Utcanév elég (van térképem)


Nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook