Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miskolciak, tudna valaki segíteni, hogyan tudok ide eljutni? fórum

Miskolciak, tudna valaki segíteni, hogyan tudok ide eljutni? (tudásbázis kérdés)


4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 1. 11:20

én nem mennék arra, szörnyű utak, háromszor kiesik alattatok a kerék, mire átértek....


Ha bejöttetek a 3as úton, akkor a Futó utcára kell balra kanyarodnotok a Cementgyárnál, azon végigmenni majdnem az Egyetemig, lesz a kereszteződésben egy Lidl, és egy étterem, ott kell balra fordulni a Miskolctapolcai útra. Az pedig egyenesen kivisz Miskolctapolcára.

3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. júl. 1. 10:53
Ha beértek Miskolcra, még az "AVAS"-i lakótelepnél visszafordultok, sűrün jár a 2-es busz, Azt kövessétek. Egyenes úton egészem be tudtok menni Görömböly-Tapolcára. Ha jól tudom még a bejáratnál van parkoló, de be is lehet menni jobban a busz végállomáshoz. A busztól balra elindultok, már kocsi nélkül befelé, akkor balra a strandfürdő - jobbra a Barlang fürdő. Kellemes kikapcsolódást.
2019. júl. 1. 10:13
Waze!!!!!
2019. júl. 1. 10:06

Ha Pest felől a 3-as úton jövünk be, ugye jól láttam, hogy Görömböly városrészen keresztül is meg lehet közelíteni Miskolctapolcát, a Lavotta utcán keresztül? Utána balra az Erzsébet királyné útja és utána a Bacsinszky András utcán végig...?Oda autóval be lehet menni??

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook