Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minek agyalunk mi nők folyton?! fórum

Minek agyalunk mi nők folyton?! (beszélgetős fórum)


1 2
10. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Nekemmindegy)
2017. júl. 25. 11:49

csomo ragodast es ketseget megsporolsz azzal, ha egyszeruen beszelsz rola a paroddal. az nemcsak egy ferfidisz az oldaladon, elvileg a tarsad :D kinek mondanad el, ha nem neki?


megkerdezed, szivikem, szerintem ideje lenne naszt ulni, te mit gondolsz a kerdesrol? es ha mar magadtol nem moccantal, olyan lanykerest talalj ki, amitol eldobom az agyam. mar ha ez a vagyad, hogy megadja a modjat, es erezhesd, hogy ez valami extra :D ha nem, akkor eleg ha megkeri a kezed, es elmerulhetsz az eskuvoszervezesben

9. nekemmindegy (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2017. júl. 25. 11:45
lehet, igazad van...
8. massalhangzo (válaszként erre: 6. - Nekemmindegy)
2017. júl. 25. 11:42

szamomra nagyon furcsak az ilyen kapcsolatok. bocs, de el nem tudom kepzelni, hogy egy ilyen kapcsolat jo lehet, amiben azon ragod magad, hogy 2000 evvel ezelott egy csajnak vett gyurut, igaz, hogy semmi nem lett belole, es hogy teged miert nem ker meg


mert az ilyen ragodasokat el tudom kepzelni tinikent es/vagy 3 honapos jarogatasok utan, de ha egy pasival egyutt elsz, egyutt tervezed a jovot is, egyek vagytok, tarsak vagyok, hat... milyen az a kapcsolat, ahol fontos dolgokrol nem beszelnek?


ha neked fontos a hazassag, akkor szamit, hogy te hozod fel a temat, es rakerdezel? komolyan egy egyuttelesben az szamit, hogy jaj, neki miert nem jut eszebe? az nem eleg sulyu, hogy szeret, veled el, veled alapit csaladot? akkor biztos nem is szeret, csak mert neki nem jut eszebe a hazassag? ha ennel nagyobb problemak lesznek, azt hogyan oldjatok majd meg? akkor is az lesz, hogy inkabb nem beszeltek rola, mert miert nem a masik hozza fel?

7. nekemmindegy (válaszként erre: 4. - Living Dead)
2017. júl. 25. 11:26

Némelyik pasival szörnyen nehéz kommunikálni ám...

:)

Meg főleg rávenni magam...

6. nekemmindegy (válaszként erre: 3. - Massalhangzo)
2017. júl. 25. 11:25

Hát régen beszélt erről, hogy majd egyszer, ha felesége lesz...

De azóta már nem igazán...

Én meg azt gondolom, ha nem magától jut eszébe, az már nem ugyanolyan

5. nekemmindegy (válaszként erre: 2. - Ori90)
2017. júl. 25. 11:24

hát lehet én is, igazából az zavar, hogy az exét eljegyezte, engem meg nem...

Most azzal nyugtatom magam, hogy akkor még fiatal volt, és forrófejű,meg hát szétmentek, de együtt voltak vagy 10 évig, és őt se vette el...

Ez most mégis olyan rosszul esik

2017. júl. 25. 11:03

Amikor a kapcsolatunk elkezdett komolyra fordulni, megbeszéltük a terveinek. Szerencsére Ő is házasságban, gyerekben gondolkozott, és minő véletlen, mindezt egymással képzeltük el. Aztán amikor lediplomáztam, és elhelyezkedtem a melóhelyemen, és kinéztünk egy házat, megbeszéltük, hogy akkor most jöhet az esküvő. Oké, nem habos romkom, inkább roppant pragmatikus, de számunkra ideális és működőképes.

Egy tipp a túlagyalás ellen: kommunikáció. Ha a saját pároddal sem tudod megbeszélni az életetek mérföldköveit, céljait, akkor mégis kivel? Attól jobb lesz, ha barátnőkkel hergelitek egymást?

3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Nekemmindegy)
2017. júl. 25. 10:56

talan nem agyalni kene, hanem megbeszelni, nem? nem mindenki gondolkodik hazassagban. ha te azt szeretnel, a parod pedig nem, akkor ezt tisztazni kellett volna meg osszekoltozes, gyerekcsinalas elott


lehet, azt sem tudja, hogy szamodra ez milyen fontos, mert szamara nincs akkora jelentosege

2017. júl. 25. 10:49
Tudod...Mi 5 éve vagyunk együtt,van egy 3 éves kisfiúnk,és engem sem kért még meg...illetve szóba jött,hogy hozzámennék-e...De nem kért meg igazán..Igaz,ő már 1x elvált...Ráadásul még elég gáz is volt,mert azt mondta,drága a gyűrű,minek az...és hogy ő elvesz engem pénteken a városházán szívesen,ha akarom...(nálunk péntekenként a városházán mindenféle cicoma nélkül lehet házasságot kötni,bemész,megvan,kijössz,farmerban meg ilyesmi....mondom,köösz,nem)...szóval nem vagy egyedül...Egyébként ezen ötlete óta annyira nem is akarok férjhez menni...gondolom,érted...sőt...de van egy fiúnk...Jelen állás szerint vénkisasszony maradok...
2017. júl. 25. 10:40

A minap beszélgettünk a barátnőmmel, kár volt. Most jól felhúztam magam rajta...

Az volt a téma, hogy kit mikor vesznek el feleségül. Ő azt mondta szerinte őt már soha...

Mi már 5 éve vagyunk együtt és semmi, eljegyzés sem, az exét 1 év után eljegyezte, persze az már 15 éve volt ...

Szörnyű... nem túl biztató, mi?

:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook