Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindig az ex a gond fórum

Mindig az ex a gond (beszélgetős fórum)


1 2
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi 19)
2015. dec. 14. 08:26
Ha a másik nővel akarna lenni a párod, akkor már vele lenne, és nem mesélné el ezt a történetet. Szerintem bízz meg benne!
2015. dec. 14. 08:25
Basszus! Hogy lehet ennyire zagyvan irni??
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi 19)
2015. dec. 14. 08:25

Tiltsd le a nőt, és kész, nem kell olvasgatnod, amiket ír! Lehet, hogy tényleg össze akar benneteket ugrasztani. Ne hagyd!

Mondjuk, ha felajánlja a párod, hogy olvasd el az üzenetet, én legalább egyszer elolvasnám, és akkor megnyugodnék.

2015. dec. 14. 08:19
Szeretném a véleményetek kérni!táv kapcsolatban vagyok már lassan 2 éve ,egyéb okok miatt nem tudunk össze költözni.El mondta a párom hogy volt exe írogat neki szoktak néha beszélgetni,de azt is elmondta hogy a volt ex még mindig szeretné vele újra kezdeni,mivel mindent el mondott így nem tulajdonítottam neki jelentőséget mert be avatott,és azt mondta ha gondolom meg nézhetem mit beszéltek. kb egy 4 hónapja rám írt az ő exe hogy a párom vele akar lenni és azt mondta neki ígérte ezt a hétvégét hogy vele tölti de mégis hozzám jött .ebből akkor vita lett !azt mondta a párom mivel nyomul azért csinálja hogy össze ugrasszon minket,mivel tényleg elég zavaros volt az ex írása és el is mondott mindent vagyis szerintem mindent a párom így hittem neki de persze a kétely már fel ütötte a fejét.Akkor azt mondta párom többet nem is beszél vele .tegnap rám írt az ex megint és át küldött üzeneteket amin látszik hogy hiányos de 2 értelműek,persze ebből megint vita lett ,de itt megint tudtam hogy mégis néha válaszol neki el mondta a párom kb 1 hónapja akkor mondtam neki ennek nem lesz jó vége! most megint azt mondta a párom ha jön olvassam el az ő telojában az üzeneteket,és nem tudom mit tegyek szeretem ,ha kavarna vele akkor nem ajánlaná fel hogy nézem meg ,vagy azért teszi mert bízik abban hogy nem fogom mert múltkor sem néztem meg. higgyek neki vagy nézem meg ,de akkor hol a bizalom ?de már nem tudom mit tegyek szeretem és érzem ő is szeret !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook