Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindent elmondassz a párodnak? fórum

Mindent elmondassz a párodnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jún. 6. 13:56

Nem kell mindenről beszámolni,vannak dolgok amit a kis buta fejükkel egészen másképp gondolnak mint mi.

Jobb ha néha nem beszélünk bizonyos dolgokról!

2008. jún. 6. 07:41
gyakorlatilag igen, elméletileg ..nem-pedig kellene, de félek, veszekedésbe torkollna, és a lényeg maradna le..:((
33. gabcsyka (válaszként erre: 31. - 09ca1d3343)
2008. máj. 7. 19:35
Teljesen így van!!!!!
32. bb52f751dd (válaszként erre: 31. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 17. 14:20
ugye? én is így gondoltam :)
2008. ápr. 17. 14:19
Nem! És szerintem ez nem is baj,kell,hogy legyen egy pici "magánszféra" !
2008. ápr. 17. 14:15
asszem igen
2008. ápr. 17. 14:09

Nem mondok el mindent,ami nem azt jelenti,hogy hazudnék.Biztos vagyok benne,hogy ő sem mond el nekem mindent és ezzel ő sem hazudik nekem.

Egyszerűen vannak olyan gondolataim,amit magamban tartok.

2008. ápr. 17. 08:59

Ami említésre érdemes,igen.

De nem minden érzést,vagy gondolatot tudok megosztani vele,mert mire elmondanám,már jelentéktelenné válik.

2008. ápr. 17. 08:58
Nincs semmi amit igazából titkolnom kellene, de a másik lelki békéjének érdekében,néha szükség van kegyes hazugságokra..:) :(
2008. ápr. 17. 08:56
Nagyjából mindent! Bár elég vicces, mikor elhatározom, hogy valamit nem mondok el neki, mert ez nem tartozik rá, két nap múlva ugyan úgy mondom neki, mintha az elhatározás meg sem fordult volna a fejemben. Nem mintha lenne bármi titkolnivalóm!
2008. ápr. 17. 07:45
Igen, a dolgok 90%-át elmondom neki, ahogy ő is nekem. A fennmaradó 5-5% az, amivel titokzatossá tudunk maradni egymásnak, illetve szabad teret hagyunk a másiknak.
24. 0c97fbb607 (válaszként erre: 20. - Coline)
2008. márc. 23. 20:53
:)
23. coline (válaszként erre: 20. - Coline)
2008. márc. 23. 20:50
Bocs a "szó"ismétlésemért...biztos tudat alatt nyomatékosítani akartam a mondandómat :DDDDDDDDDDDD
22. 0c97fbb607 (válaszként erre: 19. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 23. 20:48

Igen,ebben egyetértek:)De nekem úgy tűnik itt nem erről van szó.

Nem amiatt titokzatos,"huncut"(:D),mert az olyan izgalmas(ez jó dolog is és tényleg az),hanem azért mert visszaélt a bizalmával,vagy tudja miket nem SZABAD elmondania,vagy beszélnie,mert akkor újra bántás éri.

Egy igazi ,jól működő kapcsolatban,kell ,hogy úgy beszélgethessünk a párunkkal,mint senki mással a világon!

Persze ,ha mindenkinek ilyen kapcsolatai lennének,nem lenne szükség egy harmadik személyre,a pszichiaterre:D

21. lilura
2008. márc. 23. 20:48

Na azt hiszem Én sem voltam annyira egyértelmű:). Szóval: a párommal mindent meg tudunk beszélni, és szinte mindent is tudunk egymásról. Ő a másik felem, és a megismerkedésünkkor is már ezt éreztem. Viszont nem lógok a nyakán, nem kísérgetem el mindenhova, mert tudom, hogy esetleg van az életének olyan része, amit jobban szeret saját maga megélni. De ettől Ő még nem szeret kevésbé. Illetve Én sem Őt, amikor mondjuk pont egy barátnős traccsparty-t tartunk, vagy elmegyünk vásárolni-amit tudom, hogy ő egyébként szeret, csak "kicsit" hamarabb un meg, mint Mi...:)

Teljes mértékben megbízunk egymásban, de szerintem ennek mégsem elengedhetetlen feltétele, hogy belemásszunk egymás életébe. Bármikor megnézhetjük mondjuk egymás telefonját, nincs gond belőle, de az sincs, hogy nyújtom Én egyből, hogy nézd csak irt az XY...elolvasod? Persze csak ha nem közös ismerösről van szó.

Na ez elég össze-vissza lett, de azért remélem, hogy érthető:).

20. coline
2008. márc. 23. 20:47

Rendicsek! :) Nem vagyok könnyen sértődős típus !(tehát még lehetünk barátnők) Totál igazad van, és rengeteg b......st kapok a barátaimtól is, hogy meddig akarom még ezt tovább húzni, de amint a mondás mondja a remény hall meg utoljára... tehát még van esély! :D

Díjazom az őszínteséged és nem haragszom! Nem mindig az a barát aki mindig veled bólógat...:)

19. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - 0c97fbb607)
2008. márc. 23. 20:39
Szerintem arrol van szo, hogy vannak kapcsolatok, melyeket az ujdonsag, titokzatossag erosit, az, hogy sosem lehetnek 100%-ig biztosak abban, hogy a masik eppen mire gondol vagy mit csinal, ez izgalmat ad, mig vannak, melyeket pont az erosit es tesz osszetartova, hogy tudja az egyik a masikrol, hogy erre az emberre mindent rabizhat es tamasza mindenben, ismerik egymast, mint a tenyeruket.
2008. márc. 23. 20:37
nem ))))
2008. márc. 23. 20:34

Nem támadtalak,csak a témához szóltam és általánosságban tettem fel a kérdést.

Ha így érezted,akkor ne haragudj,tényleg nem bántó szándékkal írtam,csak én úgy gondolom,hogy addig kell keresnünk életünk párját,amíg olyan emberre találunk aki mellett maximálisan önmagunk lehetünk.

Ha visszaélt a bizalmaddal,ha megbántott a férjed,akkor nem érdemel meg téged.

Én nem tudnék olyan ember mellett élni aki mellett nem lehetek az ,aki vagyok,még akkor is ha néha cikis,vagy zavarbaejtő érzések gyötörnek is.

A kapcsolatok lényege a megértés,vagy legalább a meghallgatás,másikra figyelés képessége.

Ha ez nem működik,akkor semmi nem működik,nincs kapcsolat.

16. lilura
2008. márc. 23. 20:32
Nem mesterséges csinált titokzatosságról beszéltem Én sem, de édesmindegy...de akkor is tenni kell azért, hogy egy férfi vonzalma sokáig azonos tüzön égjen. Úgyis tud mindent, de nem kell állandóan leterhelni a hülyeségeimmel...
15. coline
2008. márc. 23. 20:31
Köszönöm neked a megértést Tutu28!
14. 200a1d39d3 (válaszként erre: 13. - Coline)
2008. márc. 23. 20:28
Coline,te látod saját magad helyzetét,és te tudod,mit mondhatsz el párodnak és mit nem,szerintem nem tartozol magyarázattal senkinek sem,mert te így gondolkozol:)
13. coline (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2008. márc. 23. 20:24
Nézd Én 15 éve élek együtt a párommal és Ő tanított meg arra, hogy "távolságtartó" legyek! Mivel az öszinteségemmel elég sokszor vissza élt! Tehát a Női érzéked nem csapot be! Ez egyfajta védekezési mehanizmus nálam! De talán nem kellene támadni miatta! Viszem még a keresztemet, de nem sokáig!
12. emagdi (válaszként erre: 11. - 200a1d39d3)
2008. márc. 23. 20:24
az más tészta, ha a barátnőd "titkát" nem mondod el a párodnak. hiszen az a barátnőd ügye, és nem téged érint, te maximum segítesz a barátnődnek azzal, hogy meghallgatod, vagy véleményt mondasz, tanácsot adsz.
2008. márc. 23. 20:16
Igen,mindent megbeszélünk.Számomra nincs értelme titkolózni,mert maximálisan megért a párom ahhoz,hogy mindent elmondhassak neki...és fordítva is így van.Ha viszont megkérnek,hogy ne mondjak el férjemnek valamit,pl.barátnőim,akkor nem is teszem,mert az már az ő titkuk,és nem szoktam más titkát kiadni.
2008. márc. 23. 20:15
Igen, de o ismer a vilagon a legjobban, eszrevesz mindent, ha valamit magamban tartok. A jelszavaimat nem tudja, de ha bele akar valamibe nezni, meg tudja oldani, volt mar ra precedens.
9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2008. márc. 23. 20:13
Nem tévedsz:))
2008. márc. 23. 20:12

mindent, ami rá tartozik, vagy úgy gondolom, hogy érdekelné.

én úgy gondolom, hogy mesterségesen titokzatoskodni elég idegesítő dolog, legyen inkább az ember önmagában érdekes, és akkor nem kell titkokat kreálni azért, hogy felkeltsük v. fenntartsuk a másik érdeklődését. szerintem. persze lehet hogy tévedek.

7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Coline)
2008. márc. 23. 20:10

Bocsánat,akkor félre értettem volna?:)

Nekem az jött le,hogy titogzatosnak ,és kicsit távolságtartónak kell lennünk,a saját férjünkkel.

2008. márc. 23. 20:08
egy nőnek mindig meg kell őriznie-ha csak egy kicsit- is a titokzatosságát...és ez nem egyenlő azzal, hogy nem vagyunk őszinték!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook