Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindenképp műteni kell a 7 cm-s miómát, akkor is, ha nem okoz különösebb gondot? fórum

Mindenképp műteni kell a 7 cm-s miómát, akkor is, ha nem okoz különösebb gondot? (beszélgetős fórum)

2018. máj. 27. 05:43
Volt több myomam először 5-öt távolítottak el 2015-ben laparoscopiaval, aztan egyet embolizációval 2016-ban kezeltek. Az embolizacio utan elkezdett sorvadni, és most nincs egy sem. A természetes kúrák nálam nem segítettek. Kezeltek esmyaval is, addig amig szedtem jo volt, de mikor abbahagytam a szedését romahosan nőni kezdtek. Akkor volt a laparoscopias műtétem.
2018. máj. 25. 15:07
Szia! Nem kell műteni ha nem okoz problémát. Ha nem szeretnél gyereket, és nem okoz nagyon erős vérzést akkor akkor halaszthatod ameddig tudod.Nekem is 8 napos vérzésem volt mindig, nem okozott gondot évekig, max.néha csináltass egy vérképet. Sajnos a tapasztalom az, ha növekvő fázisban van, nagyon hamar nő.., kétszer műtöttel miatta,de hátha neked stagnál.
6. blümchen (válaszként erre: 5. - Elemző)
2018. máj. 21. 19:23
Köszönöm. Küldtem privit.
2018. máj. 21. 14:11

Szia!

Pár éve volt egy jó kis előadása egy szülész-nőgyógyásznak egy egészségnapon, aki természetes dolgokkal is foglalkozik és a végén kapott egy kérdést a cisztáról, miómáról.Ő azt mondta, hogy míg nem okoz problémát, nem nyom stb, addig érdemes kipróbálni a természetes megoldásokat, pl antioxidánsokat, gyulladáscsökkentőket.Ha esetleg érdekel,akkor megkeresem a felvételt és emailben ellüldhetem.

Jobbulást!

2018. máj. 20. 17:18
Elvileg ösztrogéndominancia okozza, azt nem lehet "kezelni"? Erről nem szól a fáma.
2018. máj. 20. 17:17
Nem akarnám, hogy szabdaljanak feleslegesen, akár 2 évenként.
2018. máj. 20. 17:10
Én azt hiszem, egy bizonyos méret után műtik, ami ha emlékeim nem csalnak, 4 cm.
2018. máj. 20. 17:08

Na jó, 8 napig tart a menstruációm és ilyenkor puffad a hasam. De ezzel együtt tudok élni.

Olvasgattam a fórumokat, szinte mindenkinek nőtt helyette másik a műtét után. Ráadásul másnak komoly vérzéssel jár, vérszegénységet okoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook