Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen volt az első látogatásod a nőgyógyásznál? Rögtön megvizsgált, ha csak gyógyszert íratni mész az első alkalommal? fórum

Milyen volt az első látogatásod a nőgyógyásznál? Rögtön megvizsgált, ha csak gyógyszert íratni mész az első alkalommal? (tudásbázis kérdés)

1 2
21. k.tünde78 (válaszként erre: 20. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:22
ne szégyeld,az orvosnak ez olyan napi rutin mint neked a fürdés vagy evés.nem fog pont téged bámulni,pláne,hogy előtted valószínű már aznap jó pár hölgyet megvizsgált.
20. Hexike (válaszként erre: 18. - //Cicus//)
2010. júl. 6. 21:19
Ugye majd megosztod velem a tapasztalataidat, hogy mégis hogy volt? Én félek elmenni, mert nagyon szégyenlős vagyok. :S
19. k.tünde78 (válaszként erre: 18. - //Cicus//)
2010. júl. 6. 21:19
normális esetben jó ha néz vérképet,de sok orvos csak akkor kér labort ha van valami panaszod.
2010. júl. 6. 21:15
Az osztálytársam egyszer suli után ment dokihoz gyógyszert iratni (első alkalommal) és felírták neki. Nem kellett vérvételre mennie...Akkor hogy van ez?? Egy hét múlva megyek dokihoz...első alkalommal...vizsgálatra meg gyógyszert iratni...de a vérvételtől kicsit félek... :S Most akkor kell vagy nem??
17. k.tünde78 (válaszként erre: 16. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:15
Ha szűz vagy még ,akkor végbélen át tapintja ki a női nemi szerveket.Ha már nem akkor hüvelyen keresztül néz meg,ha szépen ellazítod magad és a doki sem egy állat akkor nem fájdalmas.
16. Hexike
2010. júl. 6. 21:12
Fájdalmas egy ilyen vizsgálat?
2010. júl. 6. 21:10
mikor először mentem ,hogy gyógyszert akarok (akkor voltam életemben először nőgyógyásznál) akkor csak beszélgettünk, aztán adott beutalót egy vér-vizelet vizsgálatra, utána azzal az eredménnyel kellett visszamenni, akkor megvizsgált és utána írt föl gyógyszert.....így a normális szerintem, bár sok doki vizsgálat nélkül is ad gyógyszit....sajnos :(
14. kitrákotty (válaszként erre: 12. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:10
na azt a dokit kerüld el ezekután szerintem.....!
13. violamama (válaszként erre: 9. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:10
rákszűrés , labor családi anamnézis stb... Ha először mész ragaszkodj a vizsgálathoz.
12. Hexike (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. júl. 6. 21:10
Igen, igy gondoltam, mert egy ismerősöm igy csinálta...nekem is furán hangzott előszőr...de... gondoltam megkérdezem itt is...
2010. júl. 6. 21:10
Vizsgálat, rákszűrés és vérvétel. És ez évente így kell, hogy legyen.
10. violamama (válaszként erre: 3. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:09
Az lenne a normális ha igen, de van olyan aki egy szóra elhiszi hogy ezt és ezt szeded és simán felirja, de jobb ha előtte megvizsgál. Bár ha egy kórházba jársz csak az orvos új akkor a gépből kitűnik neki hogy tényleg azt szeded és akkor valószinű hogy nem vizsgál meg.
2010. júl. 6. 21:09
Miből áll egy vizsgálat, és milyen kérdéseket tesz fel?
2010. júl. 6. 21:08
Ha első alkalommal jársz nála, még jó hogy megvizsgál. De ha majd gyógyszert iratni jársz vissza, akkor már nem.
7. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Hexike)
2010. júl. 6. 21:08
gondolod, hogy odamégy ismeretlenül, és felír gyógyszert kérdés nélkül?????
2010. júl. 6. 21:08
tuti megvizsgál, normális orvos csak úgy, nem ír fel neked gyógyszert.
2010. júl. 6. 21:08
Vizsgálat nélkül tuti nem fog neked gyógyszert írni... Mindenképpen tudnia kell, hogy egészséges nőnek ír fel fogamzásgátlót!!!
2010. júl. 6. 21:07

Engem megvizsgált, gondolom mindegyik ezt teszi, meg "kikérdezett" egysmásról.


Nomeg ha még nem voltál akkor egy rákszűrés is aktuális lesz talán.


Gyógyszert nem szoktak írni csak úgy ránézésre, legalábbis nem szabad.

2010. júl. 6. 21:07
Na igen, de ha csak gyógyszert szeretnél felíratni, akkor is megvizsgál?(főleg ha ez lenne az első alkalom, hogy elmész oda?)
2010. júl. 6. 21:06
mint egy normális orvos :)
2010. júl. 6. 21:05
Milyen volt az első látogatásod a nőgyógyásznál? Rögtön megvizsgált, ha csak gyógyszert irtani akarsz menni az első alkalommal?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook