Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen márkájú tűzhely jobb? fórum

Milyen márkájú tűzhely jobb? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 12. 11:21
Nekünk whirlpool van és 4 év után szált el benne valami. A kerámialapon bizonyos hőfokon nem mindegyik szál ég. Valami kiment benne, de még nem csináltattam meg. Egyébként jó, meg voltam vele elégedve. A sütő része szépen süt.
10. TiffanyMary (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2012. ápr. 11. 15:12
Electrolux
9. bertaerzs (válaszként erre: 8. - Sokcsoki)
2012. ápr. 10. 15:35
Nézd meg a paramétereit, fontos a légkeverés és az energia felhasználás. Én a fedél nélküli típust vettem, mert nem látom hasznát a fedélnek (csak takarítani kell)és nem bántam meg. A többi tapasztalatomat előbb leírtam.
2012. ápr. 10. 15:22
Köszi a válaszokat! Azt mondták itt a helyi műszaki boltban, hogy a Zanussi és az Electrolux egy cég, és a 2 tűzhely ugyanaz. De akkor mi a különbség? Az Electrolux a drágább, szerintetek jobb is, vagy csak drágább?
7. bertaerzs (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2012. ápr. 10. 15:17
2 hónapja én is ilyen dilemmában voltam, ami mos tmár teljesen megoldódott Electrolux inox kivitelű kombival. Addig nem is tudtam, hogy ilyen sütiket és ízeket is tudok. Nagyon szép, praktikus, takarékos. Húsvéti sütés/főzésem soha ilyen jóra nem sikerült, sőt egyszerre 2 tepsit is berakhatsz. Igaz nem volt olcsó, neten rendeltem,vagy 200-ból választottam ki. A helyi szakboltokban sem találtam meg kedvemre valót, csak mondom, FAGORT NE!
2012. ápr. 10. 12:59

Az egyik lakásomban Mora tűzhely volt, semmire sem való sem a tűzhely, sem a sütő része, ki is dobtam, azt nem ajánlom.

Zanussi van anyuéknak 2-3 éve, eddig még nem volt vele gond, az elektromos sütő része viszont nem az igazi, nagyon lassan melegedik fel és kegyetlenül hangos.

Nekem AEG-m van cirka 14-15 éves kerámialap és elektromos sütő; az akkor elérhető legjobb volt és a mai napig tökéletes. A sütő gyorsan melegszik, egyenletesen süt és hangját sem hallani. A kerámialapot viszont tervezem cserélni indukciósra, bár tökéletesen működik, de idővel elszíneződött. Márkában tuti maradok az AEG-nél.

5. Ditta67 (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2012. ápr. 10. 12:47

Anyukámnak volt Mora tűzhelye.

Nem szerette.A sütik alját mindig megégette.Hiába hívtunk szerelőt beállítani,az volt a válasz,hogy ez ilyen.Nem ajánlom.

Nekem Siemens van.Szeretem.

De bármilyet veszel,ha megteheted olyat vegyél,amiben van légkeveréses funkció!

2012. ápr. 10. 12:41
szintén zanussim van:) szerintem jobb mint a mora, az anyámnak van és nincs túl jó véleményem róla. mármint a gáztűzhelyről :)
3. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2012. ápr. 10. 10:20
A Zanussi elég elterjedt, jó az alkatrész ellátottsága, szezrviz háttere, és nem is túl drága.
2. f16feffa10 (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2012. ápr. 10. 10:07
Azt nem tudom, hogy a többi milyen, de nekem Zanussi van, és teljesen jó, bevált.
2012. ápr. 10. 10:06
Kombinált tűzhelyet szeretnék venni, jót, de nem túl magas áron. Néztem a neten mindenfélét, úgy találtam, hogy Electrolux, Zanussi, Gorenje, Mora tűzhelyek vannak kb ugyanazon az áron, és kb ugyanazt tudják szerintem. Tudja-e valaki, hogy melyik márka megbízhatóbb ezek közül, melyiket érdemes választani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook