Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen illat illik hozzád-hogyan válasszunk parfümöt? fórum

Milyen illat illik hozzád-hogyan válasszunk parfümöt? (beszélgetős fórum)


1 2
17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Allonsy)
2007. szept. 7. 13:03

Szerintem a csajok megerzik, hogy ki fog fizetni :D

Ne foglalkozz az eladokkal, sot senkivel. Inkabb csak fogd fel terepfelderitesnek. A legmegfelelobb illatot megtalalni ido, hiszen annak ki kell fejeznie teged.

Van egy Christian Dior idezet a naplomban:

"A woman's perfume tells more about her than her handwriting." (aki nem grafologus, annak mindenkeppen :))

16. allonsy (válaszként erre: 15. - Pepe)
2007. szept. 7. 13:00
Itt pont nem kellene másra hallgatni,mert egy magadra erőltetett illattó tutira elromlik a közérzeted.Használd ami neked kellemes.
15. Pepe
2007. szept. 7. 12:59

nincs bajom, én is szeretem, bár én a "Fehér" pour lui jelölésűt, ebben egyezik a leányzóval az izlésünk.

Viszont az Envy-t ki nem állhatja, pedig nekem tetszik. Ő meg valami Boss-t akar nekem adni, amit én nem szeretek.

Tulajdonképpen arrólakartam írni, hogy lehet hogy nem fedi át teljesen a saját izlésünk az elvártat?

Mint pl piroskockás ing barna nadrággal és zakóval nem mindenkinek tetszik, de én szívesen hordanám?

14. allonsy (válaszként erre: 11. - Pepe)
2007. szept. 7. 12:58
Én nem szeretem ha egy férfi hivalkodó illatfelhőt húz maga után amit már méterekről is megérzek!Sokkal izgalmasabb amikor csak közelről érzem.
13. allonsy (válaszként erre: 10. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 7. 12:55

Akkor a nagy Ő egy szerencsés választás volt:-)

Holnap el is kezdem a próbálgatást az egyik parfümériában...bár nem szimpatikusak az eladók...de a cél érdekében áldozatot kell hoznom :)

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Pepe)
2007. szept. 7. 12:53
Mi a baj a Kenzoval? En a fekete bambuszat imadom. Az egyik legjobb ferfiilat szerintem.
11. Pepe
2007. szept. 7. 12:51

Miért van az, hogy nagyon tetszik néhány parfüm, de a nőkészre se veszik, míg pár "közepes" illat után meg egyből megfordulnak?


Mindegy maradok a Kenzo -nál...

kompromisszum ugyan, de elviselem.

10. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Allonsy)
2007. szept. 7. 12:48

Megertelek, en ezert szoktam a ferjemmel vasarolni ilyen helyen. Ugyanis az eladok azonnal ramasznak, hozzam senki sem jon oda, ot viszont kisergetik, igy en abszolute nyugalomban szaglaszhatok. :)

Mondjuk itt nincsen 10 unatkozo eladoholgy az uzletekben,foleg nem akkor, amikor mi megyunk. A Douglasben otthon allandoan az az erzesem volt, hogy vak akar vezetni vilagtalant, nem ertenek hozza, csak rabokdosnek erre arra, es annyian vannak, hogy valoban minden betevedo vasarlora jut egy. :S

Erdemes gyakrabban bemenned, es minden alkalommal csak par illatot kiprobalni.

9. allonsy (válaszként erre: 4. - Wicca23)
2007. szept. 7. 12:44

Látom hasonlóan működünk :-)

Akkor lehet,hogy az a természetes ha nem ragaszkodunk egy illathoz,hanem hangulattól és alkalomtól függően viseljük.

8. allonsy (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 7. 12:41

Egyébként az az igazság,hogy nincs is kedvem nekikezdeni a keresgélésnek,mert annyira telítva van a piac...a tömegdrogériák alkalmatlanok arra,hogy mondjuk tanácsot kérjek egy hozzáértő eladótól,mert igazából szerintem ezeken a helyeken nem értenek az eladók a szépségiparhoz.

A másik meg az,hogy (lehet ez az én hülyeségem) ehhez nyogalom kell,meg hangulatos környezet,nem pedig az,hogy folyamatosan neked jön valaki a polcok között.

7. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - Wicca23)
2007. szept. 7. 12:38

En is igy valasztok :) altalaban vegigszaglaszom mindet es eldontom, melyiket nem tudom elviselni aznap, melyik az, ami viszont illik a megjelenesekhez.


Egyebkent nem veletlen, hogy azt mondjak, probald ki a tesztert, aztan setalj es donts kesobb. En szinte mindig olyan illatot valasztok ha ujat veszek, hogy kiprobalom es itthon meg szagolgatom, ha kelloen erzodik meg este is es tetszik, nyert ugye van.

2007. szept. 7. 12:36

Én is sokszor ráfaragtam, hogy megvettem olyat, ami nem is az én stílusom. A női parfümökkel az a baj, hogy számomra nagyon egyformák, olyan stílus nélküliek. Nekem is sokszor jobban bejönnek az unisex illatok.

De most végre hosszú idő után megtaláltam nőiben, ami tetszik. Már első megérzésre kell, hogy tetszen, különben nem hozzád való!

5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Allonsy)
2007. szept. 7. 12:35
Nekem most is van par illat a ferjem parfumjei kozott, amit egyszeruen imadok. Egyebkent meg nem csoda, hogy az ember gyakran belefarad a keresgelesbe. Gagyibbnal gagyibb illatkreaciokkal toltik fel az uzleteket, eleg keves az a ceg, amelyik ragaszkodik folyamatosan a minoseghez es kepes mindig valami egyedi es kulonleges illatot piacra dobni.
2007. szept. 7. 12:30
Szerintem jól csinálod.Több illat is illik hozzánk,hangulatunktól függően,ahogy irtad. Tudományosan nem tudom,mi az,ami a személyünkre van szabva,én az alapján választok,milyen a hangulatom,milyen stilusu ruhában vagyok,milyen alkalomra kell.Hétköznap,farmeres szaladgáláshoz laza,fás illatot,mondjuk szinházba édesebbet,édes ketteshez bujábbat.
3. allonsy (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 7. 12:29
Férfi parfümöt?Bár igaz azokban inkább találok olyat ami tetszik...lehet arany középútként szét kelle néznem az unisex illatok között.
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Allonsy)
2007. szept. 7. 12:26

Ugy, hogy kiprobalod es beleszeretsz. Illatoknal nem erdemes megalkudni, hogy ez meg elmegy vagy azert ez, mert felkapott. Ugy is csak azt viseli magan az ember hosszu tavon, amit valoban szeret.

Nekem is volt olyan idoszakom, amikor untam mindent es nem is talaltam megfelelot (akkor vettem magamnak vegso megoldaskent egy ferfi parfumot), ilyenkor nem kell eroltetni, vannak ilyen idoszakok.

2007. szept. 7. 12:19

Évek óta keresem a leginkább hozzám illőt.Nincs kimondottan egy amit állandóan használok,általában 2-3 fajta mindíg van a polcomon.Ezeket persze hangulattól függően viselem és egy idő után rendre megunom.Most is ebben a fázisban vagyok.

Nincs valani ötletetek,esetleg tapasztalatotok hogyan lehet személyre szabottan kiválasztani a megfelelőt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook