Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen igazolást fogadnak el, ha fogyatékosságot szeretnék igazoltatni a Felvin? fórum

Milyen igazolást fogadnak el, ha fogyatékosságot szeretnék igazoltatni a Felvin? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 29. 20:16

Gondolom jársz orvoshoz, így szakorvostól kérj szakvéleményt, korrajzot, ambuláns lapot, a lényeg írják le milyen az állapota a betegnek jelenleg.


A KKP nem végleges, jövőre le is jár, tehát feltételezhetik, a beteg állapota azóta jobb is lehet, mint a szakvéleménynél.

2022. nov. 29. 12:52
Próbáltam, nem tudják.:/
2022. nov. 29. 12:35
A felvinek van ügyfélszolgálata, talán ott próbálkozz, ez a munkájuk.
2022. nov. 29. 10:12

Mozgás fogyatékos vagyok van orvosszakértői papírom pontosabban kettő, egy összefoglaló és a másik pedig Közlekedőképességi minősítés az elsőt (összefoglalót) szerintem nem fogadják el mert le van írva a Felvi oldalán, hogy összefoglalót nem fogadnak el. A másodikat ( Közlekedőképességi minősítés) viszont nem tudom ide nincs írva, hogy összefogaló hanem: SZAKÉRTŐI BIZOTTSÁG SZAKVÉLEMÉNYE. A bno kódok illetve a személyes adataim is szerepelnek az adott szakértői papírban. Szerintetek ez jó lesz ami fel van töltve? Valaki aki mozgás fogyatékosságot igazoltatott az, hogy igazoltatta?


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook