Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen férfi az aki csak azért van valakivel mert gyerekük lesz, miközben másba szerelmes? fórum

Milyen férfi az aki csak azért van valakivel mert gyerekük lesz, miközben másba szerelmes? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 27. 22:39
végólis nem az a lényeg h én vagyok hanem h általában mit gpndolnak mások! az alap őszintétlenség. egyébként , igen én vagyok szerettük egymást , de neki a gyerek volt a legfontosabb , amit még meg is értek , de a hazugságot azt nem!!! velem még találkozgatott még a közös jövőt tervezte amikor már megvolt a másik , aztán mikor besokaltam és elküldtem, akkor merte felvállalni a másikat . egyébként én is belevagyok zavarodva... de csak azért is túl élem! ettől roszebbet is túléltem már. de komolyan foglalkoztat a kérdés, hogy ha hazudik annak a lánynak azzal hazudik a gyereknek is? vagy csak magának? hozzáteszem a lány oda van érte
30. 80ASIQ
2008. szept. 27. 22:25

Most akkor úgy fest a dolog, hogy a koma együtt jár a lánnyal akibe szerelmes, gondosan titkolva azt, hogy egy másik nőtől gyereke van?

Ez így, persze, hogy elítélendő.


Vagy a koma együtt jár a lánnyal akibe szerelmes és szerelmi partner tud az állapotos nőről? Hm... Van amelyik nő elfogadja ezt az állapotot, bár kötve hiszem, hogy jó érzés lehet neki. A várandós nó tudja, hogy a gyerek apjának szerelmi kapcsolata van egy nővel? Végül is, ha nem élnek együtt, de ehhez képest a faszi amennyire lehet törődik a gyerekével, akkor ez mégisöbb a semminél.


Szakított már a koma első szerelmével?


Már teljesen belezavarodtam ebbe!


Te vagy az a nő, akinek nem lehet gyereke?

Amit már mondtam, igazán nem lehettek erősek érzései irányodban, ha elhagyott! Nem tudtam, őszintén sajnálom! Haragudj rá nyugodtan, és mielőbbi kigyógyulást kívánok! (Ha tényleg Te vagy az illető.)

29. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - Monika1225)
2008. szept. 27. 22:11
Nyugi,elment és kész,vondd le a tanúlságokat és ne emézdd magad miatta.
28. Csigusz 79 (válaszként erre: 27. - A445f073a9)
2008. szept. 27. 22:11
Biztos,az elhagyott szerelmes Nö.
27. a445f073a9 (válaszként erre: 25. - Monika1225)
2008. szept. 27. 22:08
Esetleg te vagy valamelyik női szereplő ebben a történetben?
26. Csigusz 79 (válaszként erre: 25. - Monika1225)
2008. szept. 27. 22:04
De ha neki a gyerek fontosabb akkor miért ne lépne tovább?Az hogy nem mondja a másik szemébe amit kellene az nem szép,de apránként adod itt a dolgokat és elég zavaros igy.
25. monika1225 (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2008. szept. 27. 22:02
nem kell semmit tennie! már nem ! legyen boldog a gyerekével és probálja meg szeretni tisztelni annak az anyját! DE!!! nem kellett volna csak azért tovább lépnie mert a másiktól nem jött össze gyerek vagy ha már megtette akkor legalább őszintén mondja ki, hogy ennyi volt vége, nekem van más! de ez csak a magán véleményem!!!
24. 80ASIQ (válaszként erre: 17. - Monika1225)
2008. szept. 27. 21:35

Kérdés, hogy valóban hazudik-e. Nem tudom, nem ismerem őket. De az, hogy csimált egy gyereket, részt kíván venni a nevelésében mindenképpen dícséretesebb, mintha egyszerűen nem törődne vele, vagy csak messziről pénzzel támogatná, amit ki tudnak törvényileg sajtolni tőle. De itt arról van szó, hogy a koma maga akarja a gyereket. Ahogyan az első hsz-emben is írtam, tudom, hogy ez nem egy ideális állapot, de ahhoz képest számomra úgy tűnik, teszi a tőle telhető legjobbat, ami dícséretes!

Vagy mit kellene ebben az esetben tennie az én "barátomnak"?

23. monika1225 (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2008. szept. 27. 21:17
van 4 gyereke az előző japcsolatból. ettől elvetélt -a baba beteg volt-, aztán nem tarthatta meg a másik babát a saját betegsége miatt. igazi anyuci kicsi fia,
22. Hope23
2008. szept. 27. 20:20

Ismerek egy ilyen "pasit"...igazság szerint ők nem szerelmesek egyikbe se,a zasszony a kényelmes megoldás,mert ahhoz kényelmes és lusta,hogy váljon. És hát asszony főz,mos,takarít,nem kérdez igaz jól van tartva csak épp az igazságot nem tudja,hogy a zura skizofrén.

"Másik lány" meg annyi van,mint égen a csillag...Csak épp szerelem nincs,na meg válás...csak a duma,hogy "de hát ő szeret",meg a sok sok reménykedés,hogy egyszer ugyis engem választ.Az egyszer pedig sose jön el,jön helyette "másik lány" és egy újabb "szerelem".

Szerintem ugyanannyira a "lány" hibája,mint a pasié. Ő csak élvezi amit lehet,ha már nem lehet ugyis odébb áll...

21. Csigusz 79 (válaszként erre: 14. - Zsuzskaboszi)
2008. szept. 27. 20:19

Becsapja a lányokat???Szerintem ennyire nem kéne valakit aláásni.Nézd ha neki fontosabb a gyerek akkor miért ne.

Ettöl még a gyerek felnöhet szeretetben,csak a szülei nem szerelmesek.

20. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - Monika1225)
2008. szept. 27. 20:13

Pancser és önző.

Beletartozik abba a kategóriába,akik azt hiszik ,hogy amire nagyon vágynak és megkapják,majd boldogok lesznek.

@va nagyot téved és összekuszálta az életét rendesen.

2008. szept. 27. 20:11

Nekem ez az egész magas. Mi az, hogy szeret valakit és nem meri a szülei előtt felvállalni? Talán mert nem is szereti igazán. Ha valaki szerelmes, azt nem érdekli senki véleménye még a szüleié sem ebből szokott konfliktus lenni.

Egyébként mi van azzal a lánnyal, hogy nem meri felvállalni? A foglalkozásával van probléma vagy a származásával?

2008. szept. 27. 20:08
hozzáteszem, nem élnek együtt mert ő csak részt kiván venni a gyereke életében mint "jó apa" a gyerek érdekében remélem ezen hajlandó lesz változtatni
17. monika1225 (válaszként erre: 9. - 80ASIQ)
2008. szept. 27. 20:00
ha nagyobb a gyerek utáni vágy mint a szerelem akkor megérdemli, hogy a gondját viselje! De ezzel hazudik az anyának, magának és a környezetének. szerintem!!!De még ha jó apa is válik belőle, a gyerek akkor is hazugságban fog felnőni ahol anyuci azért van apucival mert ő megszületett. s kb ennyi ami összetartja őket
2008. szept. 27. 19:54
Szerencsetlen...
15. monika1225 (válaszként erre: 11. - 274c9996b8)
2008. szept. 27. 19:50
Az igaz, hogy nagy kötelesség tudás kell 1 gyerekhez, de vajon tehet 1 nő arról hogy elvetél aztán 1 betegség miatt nem lehet gyereke és ezért lecserélik valakire aki képes és akar gyereket szűlni?Bár az tény, hogy valószinüleg a világ legjobb apja lesz.
14. zsuzskaboszi (válaszként erre: 10. - Csigusz 79)
2008. szept. 27. 19:49
Bocsi ,de szerintem gerinctelen,mert becsapja a lányokat,becsapja saját magát,nagyon sajnálom azt a gyereket is, aki ilyen körülmények közé születik.egy gyermeknek nagyon sok szeretetre,törődésre odafigyelésre van szüksége,nem pedig hazugságokra,féligazságokra,meg önzésre.
2008. szept. 27. 19:46

"...de őt a szülei előtt (!!) nem meri felvállalni..."

Szerintem egy lúzer és nem bántani akarom...

12. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Monika1225)
2008. szept. 27. 19:41

Ha pedig a koma szerelmeskedik a szerelmével, neveli a gyereket a másik nővel, akkor ez egy bizarr kapcsolat, de hát úgy látszik, ilyen is van. Ha meg mindenki tud mindenkiről, akkor megint csak azt mondom, semmi probléma. Ez egy iszlám mközösségben teljesen természetes lenne.


Néhány hónappal ezelőtt a TV2 Naplójában volt egy olyan eset, hogy egy komának 3 élettársa volt. Kezdetben volt egy, de megismerkedett egy másik nővel, odavette magához és lettek 3-an. Később újabb nővel ismerkedett meg, azt is hazavitte. Lettek 4-en. 1 koma + 3 nő. A nők tudomásul vették és elfogadták egymás létezését. A koma pedig azt nyilatkozta, csodálatos dolog egyszerre 4-en ágybabújni. El is hiszem neki.

11. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - Monika1225)
2008. szept. 27. 19:38
Ellegge sok ilyen ferfi van ! A ferfiba nagyobb a kötelesseg tudas , gyermeket örzö ,vedö ösztön mint a nöben ! Es hat , ezzel tisztaban van sok nö....
10. Csigusz 79 (válaszként erre: 9. - 80ASIQ)
2008. szept. 27. 19:37
Pontosan ahogy irod!
9. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Monika1225)
2008. szept. 27. 19:33

Most ez érdekes, mert ha valaki szerelmes valakibe, akkor nem hagyja el. Ha elhagyja, akkor nem szerelmes belé. Ha meg kell neki egy gyerek és talál valakit aki szül neki, akkor logikus hogy viselje a gondját is. Nem? Miért? Mert gyerek kellett neki. Hát ez annyira tiszta sor, hogy nem is tudom, mi itt a probléma.


Illetve az öfeláldozó jelző ez esetben valóban téves, kéretik kötelességtudóvá átírni!


Egy gyerek nem játékszer, hogy azt mondom kell, ha pedig megvan akkor pedig hagyom a fenébe...

8. monika1225 (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2008. szept. 27. 19:18
bocsi , inkább önző , nem önfeláldozó , akibe szerelmes azzal nem jött össze a gyerek s ő annyira akart, hogy keresett valakit aki szűl neki.
7. pintyőke72 (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2008. szept. 27. 19:16
Ja, de előbb-utóbb úgyis elmegy a francba!
2008. szept. 27. 19:14

Teljesem mindegy, hogy kinek hazudik nagyobbat!

Ha ezt a csajok hagyják....

Amúgy tudtak egymásról a lányok? Vagy csak később derültek ki egymás számára?

5. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - A445f073a9)
2008. szept. 27. 19:12
Önfeláldozó. Komolyan. Persze nem ideális állapot, de még mindíg jobb, mintha elmenne a francba. Továbbgondolásra érdemes probléma.
4. vadmacska1 (válaszként erre: 3. - Monika1225)
2008. szept. 27. 19:11
Sztem saját magának...
2008. szept. 27. 19:10
a pasas szerelmes 1 lányba de őt a szülei előtt nem meri felvállalni, viszont vágyik már gyerekre, ehez talált 1 másik nőt, jön is a baba...milyen ember az ilyen? kinek hazudik nagyobbat?
2008. szept. 27. 19:09
Önfeláldozó.:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook