Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a tesco torta? fórum

Milyen a tesco torta? (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. ápr. 12. 22:30
A süteményeken, ha a hab, vagy krém szétrepedezik, azt nem szabad megvenni, az nem friss!!
2011. ápr. 12. 22:29

A legtöbb sütit már műcuccokból készítik, attól lesz tartós, és szép sokáig...


az ilyen készítményeket, ami sokáig túl szép kinézetű, kerülni kell, mert csak adalékanyagok vannak benne, és nem természetes anyagok...


A természetes élelmiszerekből készül sütemény nem tartós, azokat lehet minél hamarabb elfogyasztani, viszont azok ezen időintervallumban nem károsak, mert nincs bennük adalékanyag...

2011. ápr. 12. 22:01
Műanyag ízű! (inkább lekváros kenyér) Vagy 50 fajta össze tevők.
2011. ápr. 12. 17:18
piros,kek ,feher???
2011. ápr. 12. 16:41

Én szerintem ízlések és pofonok ...erre is igaz.

Pláne ,ha pénztárcáról van szó,de a kenyerük a zsömléjük az egyik lehető legjobb és tényleg még akár öt nap múlva is jó.

A feleségemnek vettem már többször is dobos tortát szüli napjára Tescóban ,szerintünk kifogástalan volt.

2011. ápr. 12. 16:22
Jómagam egyszer vettem, egyszer kaptam gazdaságos tortát...nekem nagyon negatív a véleményem róla...rettentően "mű" íze volt.
33. benvik
2011. ápr. 12. 16:08
Párszor vettem, mindig a kukában végezte, így én inkább sütök.
32. 470f6cae11 (válaszként erre: 30. - Cicajita)
2011. ápr. 12. 15:18

Egy nagyon "hírös étterem" szakácsa nyilatkozta: A rakott tészta a visszavitt kajamaradékokból készül. A salikat felhasználják másnap leves sűrítésre. És a lényeg: A VISSZAVITT KAJÁKNÁL, HA ÖSZEJÖN EGY ADAG, ÚJRA FELSZOLGÁLJÁK.

Ezek után mit akarunk egy bolttól?!

2011. ápr. 12. 14:30

A szeletekről meg annyit,hogy általában azt szelik fel,aminek amúgy lejárt a szavatosága.

Szóval inkább ne vedd meg!

30. cicajita (válaszként erre: 25. - MelisUK)
2011. ápr. 12. 14:27

Sziasztok!Én még új vagyok itt.

Én cukrász vagyok,dolgoztam Tescóban.

Lehet,hogy van olyan cukrász,aki gusztustalan,de nagy általánosságban mondhatom,hogy a hajmeresztő dolgok 99%-át nem a cukrász találja ki,hanem a főnök!Mert én pl. soha nem használnám el a penészes gesztenyemasszát,de viszont a Tescóban már majdnem kirúgtak azért,mert eldobtam.

Én elhiszem,hogy Skóciában nagyon jó a Tesco,de itthon nem az! Különben a Penny cuccai is elsőosztályúak Németországban!

29. susi
2011. ápr. 12. 13:49
Hát én vettem egyszer a paksi tescoba fekete erdő tortát. A szó szoros értelmében ehetetlen volt, a tésztája teljesen át volt ázva , a dobozából se lehetett kivenni.
28. Bichi
2011. ápr. 12. 12:10
Nálunk Pesten a Fogarasin ott sütik. Az eszterházi például nagyon finom, de a dobos, és gesztenyés is, és szerintem nagyon megéri az árát. Mondjuk lehet, hogy máshol nem ilyen, meg az is lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, de a legjobb cukrászatban is vettem már nagyon vackot egy vagyonért...
2011. ápr. 12. 11:42
Én is ettem már többször. Feketeerdő volt, meg Eszterházy. Ezek jók voltak, nem rosszabb, mint a helyi cukrászdában. Mellesleg árában ugyanott van a tesco cukrászatos is.
2011. ápr. 12. 11:10
Én nem enném meg,inkább sütök:)
2011. ápr. 12. 10:44

Minden a helyi cukrászon múlik, hogy az hogy dolgozik. Természetesen mindennek megvan ugyanaz a receptje, de azt, hogy a cukrász gusztustalan vagy sem, azt soha sehol nem lehet tudni, nem csak a Tescoban. Annyira leírják a Tescot Magyarországon, itt Skóciában mégis a legjobb boltok egyike. A legfinomabb kenyeret a Tesco pékségben lehet kapni, naponta többször is sütnek. A kenyerük egy hét múlva is puhább, frissebb, mint a más boltokban kapható kenyerek a vásárlás estéjén.

A cukrászat is folyamatosan friss, a sütemények lejárata két nap, második nap már fillérekért odaadják. (Vajon melyik magyar cukrászdában lehet ennél frissebbet venni?)

A helyben készített Tesco termékek nem azért olcsók, mert szarok, hanem azért, mert a helyben készített termékek mindig olcsóbbak, mint amiket oda kell szállítani.

2011. ápr. 12. 10:11
Mi sokkal jobban szeretjük az auchanosat, ott nem vajas a krém hanem tejszines. & árban ugyan ott van.
2011. ápr. 12. 07:48
zöld....egyszer anyukám tescos tortát vett a szülinapomra.ha jól emlékszem fekete erdő torta volt(akart lenni).ez persze nem jelenti azt,hogy mindegyik ilyen
22. mohonc
2011. ápr. 11. 22:49
Gazdaságos. Olcsó, ízre hol ilyen, hol olyan, de a tudat....hogy mi minden mehetett bele... engem zavar. :)
21. Adress
2011. ápr. 11. 20:23
Sztem ha friss semmi baj vele ,én szoktam venni néha ha nincse kedvem sütni,nekünk a dobos a kedvenc onnan.az igaz hogy az ára nagyon kedvező,én vettem már olyan tortát h 7000 volt és émelygős:(
2011. ápr. 11. 20:22

Van amikor friss és finom, máskor nem annyira. Én is azt javaslom, hogy vegyél pár szeletet és kóstoljátok meg előre.

Nyilván egy jóhírű cukrászdában készített torta finomabb, de ár-arány tekintetben megfelelő.

2011. ápr. 11. 20:18

Olyan jó, hogy olyanok írják, hogy ne vegyél akik még nem vettek vagy ettek ilyen tortát.


Én ettem egy-egy szeletet egy szülinapi bulin és nagyon finom volt, simán elment egy cukrászdai tortának. Sacher torta volt. A másik olyan csokis-meggyes nem tudom a nevét, az is jó volt, csak nekem túl sok volt benne a csoki krém, viszont a gyerekeknek az ízlett jobban.

18. mmacus
2011. ápr. 11. 19:20

Biztos nem minden áruházba ugyanabból a cukrászatból viszik. Mert nálunk nem helyben készül, úgy hozzák, tudom, hogy szombaton reggel érdemes megvenni, mindig friss.

A helyben sütött túrós batyut viszont sosem venném meg. Dolgozott a lányom diákmunkásként a tescoban....(

2011. ápr. 11. 19:05
Szerintem sem jók a sütik!
16. SF
2011. ápr. 11. 18:58
Novemberben isteni rigójancsi tortát vettem a vecsési tescóban. De itt a hús is mindig friss...
15. Gine (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2011. ápr. 11. 18:49

Szia!

Sztem borzalmas.Aki evett már normális tortát,az tudja,hogy köze sincs hozzá...

2011. ápr. 11. 18:48
Már több félét vettem nem volt vele semmi gond.
13. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 11. - Nemmaci)
2011. ápr. 11. 18:48
Azert ez sem igaz.
12. kicsilányka1984 (válaszként erre: 11. - Nemmaci)
2011. ápr. 11. 18:47

sajnos igen annyi!gondoltam..hátha.....3 szülinapot

ünneplünk. így kicsit húzós:(((

11. nemmaci (válaszként erre: 9. - Kicsilányka1984)
2011. ápr. 11. 18:44
hát ez az, már az ára is árulkodik. azért sajnos egy normális torta manapság min. 4-5000 Ft :(
10. blerka
2011. ápr. 11. 18:44
A Sacher nagyon finom,abban csak piskóta van meg lekvár,nem lehet elrontani krémmel!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook