Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor lehet? Hogyan? Merre? 112kilósan? fórum

Mikor lehet? Hogyan? Merre? 112kilósan? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 4. 13:00

a szoptatás nem fogamzás gátlás.számtalan ismerősöm esett teherbe szoptatás mellett,csak mert nem védekeztek.

keresd fel a nőgyógyászod és ő meg tudja mondani,hogy mi a helyzet a szervezetedben.

2010. jan. 4. 12:58

ha nem jön meg attól még lehet peteérés?

a szopizás is egyfajta fogamzásgátlás?

2010. jan. 4. 12:57

de jó:)

megnyugodtam:)

a súlyommal kapcsolatban:))))

még nem kezdtünk el próbálkozni,mert a lánykám jó fogamzásgátló:)))

lehet érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz?

3. Vikoka18 (válaszként erre: 1. - Mankusz)
2010. jan. 4. 12:53

Szia!

Én 106 kiló voltam amikor teherbe estem,igaz azóta fogytam,meg ingadozik,de figyelek magamra,meg a táplálkozásra.Igazából azt Te döntöd el,meg a Párod,hogy mikor szeretnétek Babót!De szerintem jobb akkor amikor még otthon vagy a Picurral.

Rosszabb ha visszamész dolgozni és megint teherbe esel,legalábbis az én munkáltatóm nem örülne az biztos,ha épphogy visszamennék,és megint bejelenteném,hogy gyermeket várok.

Meg ráadásul ha bírod mégy egy picivel,akkor szinte alig kell venni valamit,mert ott vannak a tesó cuccai :)

Mindenesetre drukkolok,ha belevágtok a babaprojektbe!

2. c7a878c6b5 (válaszként erre: 1. - Mankusz)
2010. jan. 4. 12:51
Szia! Én az elsőnél 116 kg voltam, másodiknál 132, harmadiknál 122.És elsőre sikerült a harmadik.Bár nekem rendszeres.
2010. jan. 4. 12:48

Sziasztok:)

a 21 hós kisbabám még szopizik,de szeretnénk tesót:)

mikor érdemes?mármint pénzügyileg?

2 éves kora előtt vagy után?úgy tudom előtte,mert akkor a munkahely még fizet táppénzt....

annyi mindent halottam,...

és ha nem rendszeresen betegszem meg attól még teherbe eshetek?

elég rendszertelenül jön meg.

és 112 kilót nyomok :((((

az első picimmel híztam több mint 30 kilót:(((((

de elsőre összejött:)))

szép napot

manka

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook