Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor fog működni ez a kapcsolat? Lehet, hogy soha? fórum

Mikor fog működni ez a kapcsolat? Lehet, hogy soha? (beszélgetős fórum)

1 2
2022. jan. 2. 13:11

Kedveljük egymást, de 2 különböző világ vagyunk. Egy közös ismerős által jöttünk össze, én 20 vagyok, a barátom 43. Fiatalos, bulizós, belevaló pasi, de valahogy mintha más világ lenne. 2 haverjának kívül az összes többi nem kedvel, így elég nehéz. Karácsonykor elmentem vele valami buliba, vele és az ismerőseivel. Alig ismertem ott valaki, nem is nagyon foglalkoztak velem, sőt Ő sem. Odaértünk és egész este a telefonját nyomkodta. Az egyik kezét néha a combomra tette, hogy Vele vagyok, de semmi. A telefonja fontosabb volt neki, mint én. Másik alkalommal beültünk vacsorázni, legalább fél órán keresztül másik nőnek irogatott. Nem tudom ki volt az, és mi volt ennyire fontos, hogy megbeszéljék.

Szilveszter már külön telt. Én az én barátaimmal, ő a testvérével és annak családjával töltötte. Tegnap este én megint a csajokkal voltam, ő meg sehol, mivel neki ma kellett dolgozni.

Én nem igazán ismerem az ő haverjait, ő meg nem igazán ismeri az én barátnőimet. Plusz, egyszer nős volt, abból a hazásságából van egy 14 éves lánya. Ezzel se igazán tudom hosszú távon mit lehetne kezdeni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook