Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mihez hasonlíthatnám a méhösszehúzódást vagy a jósló fájásokat? fórum

Mihez hasonlíthatnám a méhösszehúzódást vagy a jósló fájásokat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 4. 13:16
liza9!Egybe vagy még?
23. homern (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2011. okt. 3. 23:31
Az nem szomorú jel,hanem vidám,csak sokan először a zárójelet teszik és utána a szemet:) (:
2011. okt. 3. 22:31

Jaaj, most látom a szomorú jelet a bemutatkozásod mögött, és hogy milyen fiatal vagy....ne szomorkodj, gyönyörű élmény lesz a szülés, és nem tudom, hogy mi a gond, de biztosan megoldódik minden. ha bármi nyűgöd van, itt meg mindíg kérdezhetsz:))))

Örömteli babázást kívánok Neked!

21. homern
2011. okt. 3. 13:44
Nekem nem voltak.Olyan volt,hogy egy feszes gömbbé összeállt a pocakom,be sem lehetett picit sem nyomni,mintha betonból lenne.De nem éreztem közben többet egy icipici feszülésnél,azt is csak ha nagyon odafigyeltem.
2011. okt. 3. 13:35

szia!

Nekem úgy kezdődött mint ha megfázott volna a derekam és fájdogált. Aztán remegett a lábam a görcsölés közben. Akkor már indultunk a kórházba. De addig nem voltak nagy fájdalmak, csak a derekam fájdogált.

2011. okt. 3. 13:13
Ha 5-10 percenként jönnek, és 1 órán át tart, irány a kórház!!!!
18. Nóra67 (válaszként erre: 16. - 9d0c5b63c6)
2011. okt. 3. 12:54
Ez már jósló fájás.Mérd meddig tart és milyen időközönkéntjelentkezik. Erős lefelé húzó fájdalom és szúrás ez a jóslófájás.
2011. okt. 3. 12:39
azt hiszem inkább lefekszem bocsánat mindenkinek de muszáj mennem.
2011. okt. 3. 12:37
ja és most van ilyen lent a hasam alján olyan érzés mintha erösen szurkálnák
2011. okt. 3. 12:34
nekem ezek a tüneteim fáj a farcsontom ülésközben kb ugy 2hete,sürün keményedik a hasam,és alhasi csipkelödéseim vannak,és fehér szinü folyás jellegü valami folyik belölem de nem büdös és olyan mint ha gyogyszer lenne pl mint egy oldodo kup ami nem szivodik fel teljesen.ennyi
2011. okt. 3. 12:33

szerintem sem igazak az állítások miszerint a szülési fájdalom olyan mint az erős menstruációs görcs és a szülés sem olyan mintha székrekedésed lenne.szerintem sem hasonlíthatóak semmihez.

jóslóim nekem is voltak egyszer kétszer...enyhe görcs a hasam aljába majd ment hátra a derekam felé...vagy volt hogy a derekamból jött a fájdalom aztán a hasamba majd végül kicsit feljebb és megszünt..

2011. okt. 3. 12:30

Sziasztok,


Sajnos, én 15 éves korom óta szenvedek menstruációs görccsel az első két nap, bár amióta szültem, ez enyhült...viszont az én tapasztalatom az, a szülési fájások nem hasonlíthatok hozzá.. semmihez nem hasonlítható igazán...sokkal erősebb fájdalom..nem is lehet igazán megfogalmazni..de kibírható.:)

2011. okt. 3. 12:28
Mondjuk én a gyengébb összehúzódásokat átaludtam,éjjel amikor felkeltem már közepesen erős 3 perces fájásaim voltak,úgyhogy egyből tudtam,hogy szülni fogok,Jósló fájásaim pedig már 6 hónapos terhesen voltak.
11. 9d0c5b63c6 (válaszként erre: 10. - SarahMina)
2011. okt. 3. 12:24
nem erös érzés de érzem csak szar ülni mert elég rossz érzés
2011. okt. 3. 12:20
A derekadban is érzed, erős, húzó érzés.
9. 9d0c5b63c6 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2011. okt. 3. 12:20

az durva! :)

hát remélem eljön nekem is ez az idö mert már jo lenne tul lenni a szülésen! a farcsontod neked fájt ülés közben?

2011. okt. 3. 12:20
Ha eljön a szülés ideje és beindulnak a fájások,tudni fogod,hogy itt az idő.Figyelni kell milyen időközönként tör rád és ha egyforma időközönként vannak görcseid,az már jelentheti a szülés megindulását.
2011. okt. 3. 12:19
a jósló fájás rendszertelen, egyszer csak jön...görcsöl a hasad, bekeményedik, azután elmúlik...ha ezt rendszeresen érzed pl. 20 percenként, 10 percenként és egyre rövidül a fájások közt eltelt idő és szabályos, akkor...irány, mert pocaklakó kifelé igyekszik :)
2011. okt. 3. 12:18

Igazából én a végén minden nap éreztem ilyen szurkálásokat és keményedéseket elég sokszor. Én is azt hittem, hogy na majd most.

De mikor eljött az idő, akkor tudtam hogy ez az! Nem tudom máshogy mondani görcs, menstruációs görcs. Először olyan fél óránként jött rendszeresen, majd sűrűsödött és erősödött a fájdalom. habár én még öt perces fájásokkal is nevetgéltem a barátnőmmel. Be se akartak vinni, azt hitték csak szórakozk:)))

5. 9d0c5b63c6 (válaszként erre: 3. - D4fe0b6bc1)
2011. okt. 3. 12:16
igen ellégé kemény a hasam most is olyan mintha lenyeltem volna egy felfujt lufit mert a levegö vételem is más.ilyenkor még a mozgás is nehéz!
4. 9d0c5b63c6 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2011. okt. 3. 12:14
39 hetes terhes vagyok vannak alhasi csipkelödéseim és néha olyan görcseim mintha hasmenésem akkarna lenni.ma a szomszédbol jöttem haza és léggé szurkált a hasam alja ez nem jelent semmit?egy kicsit megijjedtem mert nem tudom mire vélni!!
2011. okt. 3. 12:14
Amikor josló fájások vannak,megkeményedik a pocakod is.Deez szülés előtt hetekkel is lehet.Hátha még nem volt menstruációs görcsöd,akkor nehéz elmagyarázni,de gondolom hascsikarásod már volt,ahoz hasonló.Csak a méhösszehúzódás sokkalta erősebb.
2011. okt. 3. 12:11
ha életedbe nem görcsöltél még, akkor majd észreveszed, mert ilyent ugye még nem éreztél:)
2011. okt. 3. 12:06
Mihez hasonlithatnám a méhösszehuzódást vagy a joslo fájásokat? (nekem soha az életben nem volt mensruácios görcsöm azért kérdezem)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook