Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van az, hogy sok cipő/ruha mellett elmegyek, nem tetszik, de ha máson meglátom, azután már én is be akarnék szerezni belőle? fórum

Miért van az, hogy sok cipő/ruha mellett elmegyek, nem tetszik, de ha máson meglátom, azután már én is be akarnék szerezni belőle? (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 14. 20:51
Soha eszembe sem jut olyat venni, amit máson látok, sőt!, ha véletlenül valakin látok olyan ruhát, amilyenem van, akkor soha többet nem veszem fel. Én szeretek egyedi maradni, akár az egyszínű pólómban is...
12. globus (válaszként erre: 11. - Jasmine24)
2019. márc. 14. 16:53
Gyakran előfordul, hogy fogason lógva ócska rongynak látszik, semmi szín alatt nem kellene. De felpróbálva egészen más. Főleg felsők, pulóverek, blúzok.
11. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 16:19
Velem olyan mar volt, hogy a fogason felakasztva vagy a polcon nem tetszett, aztan mikor veletlenul mason meglattam es jol allt neki, akkor legkozelebb adtam neki egy eselyt es en is felprobaltam. De ha ugy se tetszett, akkor nem vettem meg csak azert mert xy-nak van olyan.
10. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 13:25

Nem, velem még nem volt ilyen, hogy valójában nem tetszik mégis kell. Sem ruhával, sem mással. Olyan volt, hogy "KELL", de az baromira tetszett is.


Hogy nálad mi ehet az ok, passz. Birtoklási vágy? Irigység? Bizonytalanság? Magadban a válasz, nem bennünk.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 11:53

Mert irigy kutya vagy.

Nem szép dolog. Szokjál le róla.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 11:48
Lehet, hogy nem tudod elképzelni, hogyan néz ki, ha viselik.
2019. márc. 14. 10:30
Mint egy gyerek... akinek mindig a másé kellene:D
2019. márc. 14. 10:28
Ez igaz, de attól még uncsi
5. Winifredd (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 10:24
Mert gyerekes vagy, mint azt eddig is tudtuk.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. márc. 14. 10:23
Önbizalomhiány miatt van valószinüleg.
3. Ladyvintage (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2019. márc. 14. 10:16
Nem kötelező reagálni! 😂
2019. márc. 14. 10:03
Nem bízol az ízlésedben, ezért másokat akarsz másolni. Akkor is ha nem is tetszik. Most akkor van saját ízlésed vagy nincs?? :)
2019. márc. 14. 09:56

Megvan a saját stílusom s álatalában úgy vásárolok, hogy ami szerelem első látásra, azt szeretni fogom.

Sokszor elsiklom ruhák, cipők mellett mondván, hogy nem tetszik, majd meglátom mondjuk egy ismerősön s onnantól kezdve én is akarok venni egy olyat. Szívem mélyén akkor se tetszik annyira nagyon, mégis miért akarok én is olyat. Veletek nem volt még ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook