Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy...? fórum

Miért van az, hogy...? (beszélgetős fórum)


1 2
47. 0716d92a9e (válaszként erre: 46. - VictorHUN)
2010. jún. 8. 21:41
Köszi szépen.
46. VictorHUN (válaszként erre: 45. - 0716d92a9e)
2010. jún. 8. 20:25
Iwiwen nem, de myvipen igen ha jól tudom
2010. jún. 8. 16:23

Nem tartozik ide igazán, de honnan lehet látni, hogy látogatja az adatlapodat??

Az IWIW-en is számon lehet tartani, hogy kik nézik meg az adatlapokat, képeket??

Nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni, megköszönném..

44. liliom10 (válaszként erre: 42. - Coryka)
2010. jún. 7. 19:37
Szia ! Nők között is van, aki szűkszavú, de lehet, hogy csak írni nem szeret sokat.Azt írod, régebben ismered. Hívd el egy cukrászdába vagy más hasonló helyre ! Ird meg neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, és kevés ez az írásbeli kommunikáció. Ha érdekled, biztos hajlandó találkozni Veled, ha kedvesen kéred.
43. VictorHUN (válaszként erre: 42. - Coryka)
2010. jún. 7. 18:50
Én szerintem nem te vagy az egyedüli akivel levelezget azért is ír olyan keveset
42. coryka
2010. jún. 7. 17:19
Sziasztok! Először is szeretnék hölgyeket megkérdezni és segítséget kérni tőlük! Van egy lány aki úgymond otthonülős, régebbről ismerjük egymást, és elkezdtünk levelezni mivel ő is én is pár nélkül vagyunk! Viszont nem tudom miért ilyen amilyen mert a levélben csak a kérdéseimre válaszol de még van olyan hogy egy csomóra amit kérdést feltettem neki nem válaszolta meg csak párat a válaszlevélben! Azt látom hogy az adatlapom nézegeti, és eddig nem volt olyan hogy ne írt volna vissza! Hát ha tudnátok segíteni hogy lehet egy ilyen nőt aki mellesleg 25 éves elhívni 2 hét levelezés után randira akkor megköszönném! Fura mert eddig nőkkel el tudtam beszélgetni egész jól de nagyon keveset ír és valahogy megfolytja a kommunikációt, valószínű nem direkt csinálja csak ilyen a csaj! Kérlek titeket segítsetek! Köszönöm És ha véletlenül rossz helyre írtam akkor elnézést
41. 0716d92a9e (válaszként erre: 40. - VictorHUN)
2010. jún. 6. 15:22

Higgétek el ez teljesen így van..

Tapasztalat..

Ellenszer van??? :)

2010. jún. 4. 18:01

Az egyik barátom is került egyszer ilyen helyzetbe hogy 2 évig húzták még ezt a se veled se nélküled nótát és mikor rákérdeztem hogy mi a legfőbb oka akkor így felelt

-Unom

-Ezért volt már megcsalás? kérdeztem egyből

-Történt olyan eset- válaszolta kissé halk hangon.

-Akkor miért vagy még mindig vele?

-Nem tudom!-jött a válasz

Ez a nem tudom, meguntam válaszok hangzottak kb 2évig amíg egyikőjük ki nem mondta.

Leggyakrabban azért nem lépnek ki gyorsan egy megromlott kapcsolatból mert félnek az utána lévő egyedülléttől és inkább maradnak valaki mellett akit párjuknak hívhatnak mint hogy függetlenként éljenek egy darabig, és az az idő amitől félnek. Vajon meddig? A másik ok az lehet mert félnek a szemükbe nézni és kimondani, mert ezzel akár nagyon is megbánhatják a másikat és ezt persze nem akarják ezért inkább adnak még egy ezer esélyt a kapcsolatnak hátha olyan lesz mint régen és csak az évek telnek és telnek, s nem változik semmi csak jobban elhidegülnek egymástól a párok. Aztán megtörik a jég és utána jön az a szöveg hogy "ezt előbb meg kellett volna tenni"

39. 61b231caeb (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. jún. 4. 15:25
a legtöbb ember a biztos rosszban marad, mint inkább beleugrana egy újba. szerintem mert félnek, hogy mi van, ha az sem lesz jó.
38. c1e9612cd3 (válaszként erre: 37. - B73e24f31f)
2010. jún. 2. 19:27
hát, igen. Ez is igaz.
37. b73e24f31f (válaszként erre: 35. - C1e9612cd3)
2010. jún. 2. 18:31
Az sem biztos, hogy hibást kell keresni, lehet egyszerűen csak nem illenek össze és ezt nem látják.
36. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. jún. 1. 23:12

Én az exemet több mint 11 év után hagytam el../14,5év-26 éves koromig voltam vele/

Az első nagy szerelmem..

kb.a 6.7.évnél romlott el ill.durvult el a kapcsolatunk..a rá következő éveket gyakorlatilag én szépítgettem.."majd csak jó lesz..,"talán jó lesz".."közös emlékek","első szerelmem.."stb-re hivatkozva. Aztán egy szép napon,mikor elegem lett belőle/nagyon zsarnok volt velem,és nem akarom még részletezni a szakításom okait/nos,összepakoltam,majd felhívtam és közöltem vele,hogy kész,vége,nem bírom..!

ezek után/hozzáteszem nagyon nem bírta megemészteni,hogy elhagyom/több hónapig lelkileg terrorizált..majd kb.5 hónap múlva bejelentette,hogy talált valakit és összeházasodnak..

Akkor, egy hatalmas kő esett le a szívemről,és végre felszabadultam..Addig ugyanis olyan nyomás alatt éltem,hogy teljesen belebetegedtem..-amiért elhagytam a párom és hogy mit tettem szegénnyel..

Nos,végre szabad lettem,és fellélegeztem..Nagyon boldog voltam,hogy végre lelkileg is megszabadultam tőle..és ami a lényeg..nem bántam meg,hogy akkor léptem..Utána én is találtam magamnak egy kedves emberkét,(több mint 7 éve vagyunk együtt)és gyermekünk is született..

Az exem teljes ellentétje..Hála!!

35. c1e9612cd3 (válaszként erre: 34. - B73e24f31f)
2010. jún. 1. 20:07

igen, ezek a kifogások valóban ott vannak az ember agyában ilyenkor. De azt is megfigyeltem, h sokan hárítanak is kőkeményen, és csak a másikban keresik/ látják meg a hibát, csak és kizárólag a másikat okolják a kapcsolat kihüléséért.

Néha felmerül bennem, h vhol nem is nagy hülyeség az, ami az USA-ban bevett szokás, h mindenkinek van saját bejáratú pszichológusa, és rendszeresen járnak is.

34. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2010. jún. 1. 18:49
Azért, mert összekötik őket az emlékek, vagy visszatartja őket. Könnyű ám elgyengülni egy régi fotó láttán is, a másik meg az, ha valaki nem biztos az érzéseiben, és nem is tudja pontosan megmondani, hogy mi lenne a jó neki! Lépni, vagy maradni. Aztán ott van a remény: hátha jobb lesz, meg fog változni, meg a kifogások, hogy biztos csak azért van ez mert ....Talál e jobbat, vagy egyáltalán talál e valakit ezután...az ember társas lény, nem szeret egyedül lenni. Érthető, ha valaki nem mer lépni, de hosszútávon szenvedni tényleg nem éri meg!
33. mamcili (válaszként erre: 32. - Tashadow)
2010. jún. 1. 13:26
:)
32. tashadow (válaszként erre: 31. - Mamcili)
2010. jún. 1. 13:24
Igaz! Kicsit léegyszerűsítően fogalmaztam. Arra gondoltam hogyha mindketten azt várják hogy kapjanak valamit, akkor nem lesz semmi belőle,de ha mindketten adnak, akkor adnak is meg kapnak is.
31. mamcili (válaszként erre: 30. - Tashadow)
2010. jún. 1. 12:26

Szerintem mindkettőt tudni kell, adni is és kapni is; mert nem mindegy, hogy amit adunk hogy adjuk; amit kapunk, hogy fogadjuk.


Szerintem a legnagyobb gond az emberekben a csökkenő bizalom, és tisztelet önmagunk és egymás iránt!


Hisz mindenhol csak a szitkokat lehet hallani, ki hogyan kritizálja a másikat és nem azt, ki mit becsül a másikban.

Pedig így sokkal magabiztosabbak lehetnének az emberek.

30. tashadow (válaszként erre: 29. - 15139a37f0)
2010. jún. 1. 10:50
Nehéz kérdés. Szeretetet közösen adni jó, nem közösen kapni. Vannak akik meg leragadtak a "kapni"-nál a fejlődésben. Pedig ez gyerekes.
2010. jún. 1. 10:04
És sok ember nem tudja értékelni, ha a másik igazán szereti, inkább kijátssza, megtéveszti. Mire jó ez az embereknek ?
28. tashadow (válaszként erre: 27. - Sicike)
2010. jún. 1. 09:59
Igaz,ez a legfőbb okok közé tartozik. Az ilyen dolgoknak általában több oka van. Nő a gazdaság, az emberek egyre többet dolgoznak, és mindent megkapnak a pénzért amire szükségük van, az emberi kapcsolattartás manapság csak valamiféle hobbi-vá, önkényes káros szenvedéllyé silányodott. De még ennek ellenére is látunk pozitív példákat. Van aki képes felülemelkedni ezen, míg mások nem. Egy kapcsolathoz viszont 2 ember kell.
27. Sicike
2010. jún. 1. 09:03

A mai világ teljesen MÁS mint a korábbi.

Nem könnyebb 1 cseppet sem,hiába változik a technika,fejlődik a tudomány stb.

Rengeteg agressziót szül.

Rohan-fut mindenki,gályázik a kevéske pénzért,a megélhetésért,már aki.....ugye.

Csoda?

A gyerekeinket is hajtják a suliban,rengeteg feladat előtt helyt kell állniuk,mint mindenkinek mindenhol.

Az embernek magára nincs ideje,hogy a seggét le tegye.........

2010. jún. 1. 01:24

"Kár volt akkor anyura hallgatni, viszont piszok nagy igazság volt a szavaiban"


Ez is nagyon zavar ebben a világban, az előttünk lévő generációkban miért tudtak az emberek ennyire rugalmasak lenni? És most miért nem?

2010. jún. 1. 01:18
így van, sok mindenbe hazudott és más embernek mutatta magát mint amilyen valójában és utólag maikor kiderülnek a dolgok szinte fel se fogom, illetve zavar de megbocsáltok
2010. jún. 1. 01:17
amúgy, én emléxem, h amikor annó elhatároztam, h kilépek abból a kapcsolatból, anyum csak annyit mondott az elhatározásomra, h mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, honnan tudom, h az, aki a jövőben lesz az exem helyén, annak nem lesz-e olyan tulajdonsága, amit nehezebben viselek, mint exemét. Akkor ennek hatására benne maradtam a kapcsolatban. Még évekig nyúztuk egymást, mire vége lett. Kár volt akkor anyura hallgatni, viszont piszok nagy igazság volt a szavaiban, és valóban van rosszabb tulajdonságokkal rendelkező ember is, mint exem volt. Pedig akkor az tünt annyira rossznak! Pfff... De idővel eltörpülnek más dolgok mellett ezek.
23. c1e9612cd3 (válaszként erre: 22. - 15139a37f0)
2010. jún. 1. 01:12

nem azt mondtam, h másik pasira, hanem akkor inkább úgy fejezem ki magam, h te másnak látod Őt, mint ami valójában, és Te azt a pasit szereted, akit te beleképzelsz.

Szóval, vannak olyan tulajdonságai, amik biztosan jók, és te azokat favorizálod, mellette sok rossz is van, ami miatt szenvedsz, sőt, belső konfliktusokat okoz ezzel neked, de te csak arra a jóra összpontosítasz, és ebből egy fals képet alakítottál ki magadnak (vmi miatt), amiért rajongasz.

2010. jún. 1. 01:05
Nem vágyom senki másra, pontosan ezaz, hogy mégcsak megnézni sem nézem a pasikat és el se tudom mással képzelni....
21. c1e9612cd3 (válaszként erre: 20. - C1e9612cd3)
2010. jún. 1. 01:04
számomra az egyik legfontosabb dolog a kapcsolataimban, h tudjam tisztelni a másikat. Ha velem így viselkedik vki, akkor azt egész biztosan semmilyen szinten nem tudom tisztelni! Pláne, h ő sem tisztel, ha így viselkedik velem...
20. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - 15139a37f0)
2010. jún. 1. 01:02

nem lehet, h pont azért szereted ennyire, mert ugyan titkon másra vágysz, de a valóságban meg mégis arra, h erős személyiség legyen melletted, mert akkor érzed magad biztonságban, és most még úgy gondolod, h párod így nyilvánítja ki szeméylisége erejét?

Habár sztem aki így mutatja meg, h ki is ő, az a valóságban egy kissebbségi komplexusos emberke, aki így kompenzál...

2010. jún. 1. 00:56
Nem tudom jobb egy egy megalázott és nagyon megbántott félként benne lenni egy kapcsolatba, és ugyanakkor meg örülten szeretni
2010. jún. 1. 00:54

Ti legalább egy valódi kapcsolatnak voltatok a rabjai.

Én még "barát" is lettem volna, csak hogy tarthassam vele a kapcsolatot. Persze ő okosabb volt.

Még mindig sokat gondolok erre. Sajnos.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook