Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért öltözködik a fiam úgy, mint a lányok? fórum

Miért öltözködik a fiam úgy, mint a lányok? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Kék
2008. jún. 9. 08:18
Az még önmagában nem baj,hogy a ruha választása lányos,de ha egyéb más az identitás zavar jelét is észreveszed, esetleg pszichológus segítségét kérd!Az apa modell és a férfias viselkedés nálatok a családban mennyire domináns?Később ez egy jól követhető példa lehet a kisfiadnak.
2008. jún. 9. 08:16
Szia! úgy ovi végétől szeretett lányos ruhákat felvenni, de akkor még nem foglalkozott vele senki, mivel úgy is kinövi, majd 10 éves kora után jött elő megint
4. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Eb01d8fb21)
2008. jún. 9. 08:12
Szia! Kezdettől fogva ilyen, vagy később alakult ez ki nála? Ha az utóbbi, akkor köthető valamihez?
2008. jún. 9. 08:10
De mindenki tudja róla, hogy fiú!
2. 6a062297d0 (válaszként erre: 1. - Eb01d8fb21)
2008. jún. 9. 08:09
Szerintem hagyd, hogy önmaga legyen.:)
2008. jún. 9. 08:08
A kisfiam, Barna nagyon lányosan viselkedik, öltözködik. Nem rég múlt 12 éves és rózsaszín ruhákat hord, pedig már nagy fiú! Itthonra pedig sokszor vesz fel szoknyát, harisnyát és abban játszanak a hugával és a nővérével. Engem már teljesen kikészít! Az iskolai ünnepségre is szoknyában szeretne menni, de én nem engedem, teljesen leégetne. Mit szólnak hozzá a többiek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook