Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudom beállítani az Outlook Expresszt? fórum

Miért nem tudom beállítani az Outlook Expresszt? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 7. 14:36

Miért nem tudom beállítani az Outlook Expresszt?


mert nem bonyolult!

2008. dec. 25. 17:30

Szia Kedves Hisztikirálynő

Ne haragudj,hogy csak most válaszolok,de csak most volt alkalmam megnézni,hogy mit ír ki a gép az Outlook Expressz-be,ami miatt nem tudom beállítani ,ez pedig a következő.A Freemail állomás nem található.Hiba a szoftvercsatornában.Nagyon szépen kérlek,ha tudod írd meg nekem,hogy most mit csináljak?Esetleg egy Frissítés segítene a dolgon?Köszi a választ.Szia

Farkas Kriszti

2008. nov. 14. 19:55
Nem bírom megnyitni a "freemailes "leveleimet csak nyitott borítékok vannak? -> itt le van írva nagyjából, én is a többiek segítségét kértem, és sikerült. Csak ügyesen:)
2008. nov. 14. 19:48

Kedves Tagtársaim

Szokás szerint,most is a segítségeteket szeretném kérni,és nagyon megköszönném,ha segítenétek nekem,igaz freemail-em azóta van,mióta internetem(több mint 2 és fél éve)de nagyon örülnék,ha be tudnám állítani az OUTLOOK EXPRESSZ-t is,Ezt már nagyon sokszor próbáltam,de sajnos mind a mai napig nem sikerült,nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudjátok,hogy ezt hogy kell megcsinálni,írjátok meg nekem.Nagyon szépen köszönöm.Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook