Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért lehetek pár napja büdösebb azon a részen? fórum

Miért lehetek pár napja büdösebb azon a részen? (beszélgetős fórum)


7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 20:48

Az allergia egyszer csak jön.

Egyik nap még megiszol büntetlenül egy bögre tejet,lehet másnap,már sietned kell a wc-re tőle.

A hasmenés pedig bontja a női flórát.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. febr. 14. 19:54

Cukor csoki, egyébként is szerves része az életemnek, nem történt ebben sem változás.

Tudom én is, és értem is, hogy a sima víz lenne a legjobb, de nekem az nem megy.

Legközelebb megpróbálok akkor a patikában kérni ilyet, ha azt mondod az jobb, de évek óta használom ebből is ugyanazt, eddig semmi nem volt.

Bugyiba igazad lehet, hogy nem megfelelőt hordok. Köszönöm a segítő választ!

5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 01:20

Kellemetlen fájdalmad sincs?

Nem lehet, hogy több cukrot, csokit ettél?


A boltokban kapható intim mosakodógéleket jobb ha elfelejted. Lehet mindenhol azt sugallják, hogy ezek jók,de nagyon nem! A nemi szervednek a sima víz bőven elég, magától tisztul,nem kell a ph-dat felborítani, Vagy ha nagyon szeretnéd a patikában kérhetsz a patikustól mosakodó krémet. Ott is igyekezz a patika által kikevert krémet kérni. Sajnos abból én a gyógyszertár, nőgyógyász, hogy megbetegítsenek.

Nekem ugyan csak gombám lett egyszer, akkor elmondta egy 70 év körüli nő nőgyógyász, hogy az otthoni kezeléssel frankón eltüntettem a tüneteket, de a probléma súlyosabb lett! Otthon a jól bevált Can..tent használtam. Azt mondta soha többet ne tegyem!

A patikában kevert kúpot kaptam tablettákat nekem és a férjemnek. Azóta sem jött elő, bár vigyázok is nagyon , hogy ne forduljon még egyszer elő!

Minden illatosított dolgot kerülj,betét, öblítő, illatosított wc papír. A randibugyikat randira tartogasd, egyébként pamut bugyit használj, én a francia bugyik híve vagyok. :D

Holnap mindenképpen keresd fel a nődokid, mert lehet még idejében elcsípsz egy nyavalyát! :)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 12. 23:53

Tampont nem használok, szexelni hónapok óta nem. Körülbelül 4 napja múlt el a menzeszem amikor először észre vettem. Ennek 4 napja.


Nemtudom, szerintem az égvilágon semmi különösebb nem történt..

Naponta egyszer fürdök, ilyenkor intim mosakodót használok, mert a sima tusfürdők között volt már ami csípett.


Igazából előfordulhat, hogy magamhoz nyúltam előtte éjszaka, de nem tudom ez is befolyásolhatja-e barmiért.

És szinte biztosra veszem, hogy nem a hüvelyemnél van a probléma.

2023. febr. 12. 23:23

Lehet gyulladás, stressz ,fűszerek, túlzott higiénia,

Esetleg durvább együttléttől , illatos betétek, bent felejtett tampontól , tampont nem megfelelő időben cserélted,,óvszerallergia és még lehetne találgatni!

Történt valami az utóbbi pár napban? Mennyire szagos, milyen szaga van?

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 22:50
Hámló bőr, valamiféle olaj, vagy csak egyszerűn nedvesség, pl. húgy, a csiklód sapkája/ernyője/rétegje alatt okozhatja.
2023. febr. 12. 22:40

Szóval... Kellemetlen és ne is haragudjatok a kérdésért...


Szóval... Pár napja észrevettem, hogy nem a hüvelyem, hanem a csiklóm kellemetlen szagú...

Nem értem a dolgot... Máskor nem volt ilyen most viszont pár órával fürdés után már kellemetlen..


Mitől lehet? Vizeletemben változhatott valami? Vagy tényleg fogalmam sincs. Természetesen ha változatlan akkor orvoshoz megyek nem is kérdés...

Egyébként pont kettő hete voltam vér és vizelet vizsgálaton (teljesen más okból), de ott semmi nem volt még.


Előre is köszönöm, ha nem csak leírjátok, hogy menjek orvoshoz hisz ezt magamtól is tudom, nem kell megerősíteni...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook