Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kell ezért kitörölni facebook-on? fórum

Miért kell ezért kitörölni facebook-on? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. febr. 9. 19:57
Miért nem tőle kérdezed?
2014. febr. 9. 19:56
fonákul vette be a gyógyszert :D
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2014. febr. 9. 19:54
Mi vaaaaaaaaaaaaaaan?
2014. febr. 9. 19:54
Lehet, hogy elfogyott a gyógyszere. Szarni rája.
2014. febr. 9. 19:52

Egy férfi ismerősöm, akivel régebben mindketten tagjai voltunk egy ifjúsági közösségnek, tegnapelőtt délután rámírt facebook-on, és megkérdezte tőlem, hogy mi újság van abban a közösségben. Én ugyanis tudok egyet s mást arról a közösségről, még ha már nem is járok olyan aktívan oda, mint azelőtt. Tehát néhány mondatban beszámoltam neki az aktuális történésekről. Erre a férfi ismerősöm visszaírt, hogy ezek jó hírek (mármint hogy csupa pozitívum történik abban a közösségben), majd megkérdezte, hogy velem mi van. Azt válaszoltam neki, hogy velem is csupa jó dolgok történnek, és hasonló jókat kívánok neki is. Erre ő azt írta, hogy "hát, nekem is megvan, kedves ...." - ide a nevemet írta, majd pedig hozzátette: "ha már ilyen rövidre fogod a válaszod". Erre visszaírtam neki, hogy ha így van, akkor örülök. Nem tudtam, hogy pontosan mire gondolt, de feltételeztem, hogy arra célzott, hogy neki is jól alakulnak a dolgai mostanság.

Mindezek után másnap láttam, hogy kitörölt az ismerősei közül. Nem tudom mire vélni a dolgot. Vajon mivel bánthattam meg? Úgy gondolom, hogy amit írtam neki, abban nincs semmi rossz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook