Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért hiszi, hogy úgy szeretem? fórum

Miért hiszi, hogy úgy szeretem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2015. nov. 28. 21:39
Mi a célod? Összeköltözni amíg világ a világ? Mire eljutnátok addig, hogy kiköltözöl mát a sokadik társát fogyasztaná. Gondolj csak bele órákat telefonáltok naponta pedig még csak nem is találkoztatok. Akkor mi zajlik azokkal akik helyben vannak? Ez a távolság nem kedvez még a házasságban összeszokott pároknak sem.
7. lanadelqueen27 (válaszként erre: 6. - Marlenka70)
2015. nov. 28. 21:35
Numera? Nekem ez nem célom.. :D
2015. nov. 28. 21:32
Tekintve a tetemes távolságot nem valószínű komolyabb kapcsolat esélye még akkor sem ha zűrös a kapcsolata. Egy numerára meg itthon is találsz bármikor :-)
5. lanadelqueen27 (válaszként erre: 4. - Marlenka70)
2015. nov. 28. 21:28
Nem mondom, hogy nem vettem észre, és nem képzeltem el pár dolgot vele kapcsolatban. De ez eddig terjedt ki, tekintve, hogy van barátja, akivel egyébként nem valami fényes a kapcsolatuk. Szóval már én sem tudom, nem tudok semmit.
2015. nov. 28. 21:22
Egy baráttal más hangvételben beszél az ember. Ez a közvetlen hangvétel nem barátságra utal egyáltalán.
3. lanadelqueen27 (válaszként erre: 2. - Marlenka70)
2015. nov. 28. 21:06
Igen, tudom... nem akarom ebbe belelovalni magam, de én is így érzem.
2015. nov. 28. 20:58
Talán mert egy olyan haverral akivel mégcsak nem is talkozott a másik nem beszél naponta órákat telefonon, illetve érzelmeket sem nyilvánít az irányában. A leírtak alapján úgy jön le mint ha ezerrel nyomulnátok egymásra.
2015. nov. 28. 20:35
A kapcsolatunk háttere nem lényeg, a fontos, hogy elég szoros, de nem találkoztunk még, mivel berlini. Ettől függetlenül naponta beszélünk telefonon, hol egy órát, hol többet, és ha nem tudná az ember, hogy barátja van (a srác biszexuális), akkor azt hihetné, tetszem neki. Ettől függetlenül a "szeretlek", a "meg akarlak ölelni" és hasonló mondatok teljesen normálisak közöttünk, de ez baráti kapcsolat, és ez így jó. Ma viszont a fejemhez vágta a telefonban, hogy én irigy vagyok (ami nyilván nem igaz, nem is nyomulok meg semmi) a barátjára, és nyilván többként tekintek rá, mint haver. Pedig semmivel sem írok többet, fejezek ki többet, mint ő, sőt, van hogy ő érdeklődik olyanról, amiről egy haver normál esetben nem tenné. Nem értem. Megkérdeztem, hogy szeretné-e talán, hogy igen legyen a válaszom, mert annyira erőltette és nem hitte el a nemet, erre nevetve azt mondta, hogy nem. Azóta minden rendben, elhitte szerintem, de nem értem, ez miért vetült fel benne.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook