Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért gonoszak a nők egymással? fórum

Miért gonoszak a nők egymással? (beszélgetős fórum)


146. ancsika688 (válaszként erre: 142. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 30. 09:18

Ha egy férfi megdicsér valamit a haverjának,azt őszintén mondja,ha nem tetszik neki inkább hallgat.

A nők nem ilyenek.

145. Panna.33 (válaszként erre: 143. - Unom)
2015. aug. 30. 09:07
Tényleg az:D
144. Panna.33 (válaszként erre: 142. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 30. 09:07

Az egyik kollégánk felrakta a facebookra a frissen manikűrözött körmeiről készített fotóját. Nem kicsit röhögtünk.

Csücsörítős szelfije még nincs, de javasoltam neki:D

143. unom (válaszként erre: 142. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 30. 09:06
Nem ruha, cipő. stb, hanem autó, motor, winchester. Hatalmas különbség.
2015. aug. 30. 09:03

Mert felületesek! Legtöbbször nem egyenesek.

Egyszerûbb a másikat kibeszélni, kritizálni, megszólni a ruhája, frizurája, cipôje, meg egyáltalán bármi miatt!

Mikor mondja egy férfi a másiknak , hogy jaj de cuki a ruhád, a cipôd, a körmöd, stb.???

141. c40efa00cc (válaszként erre: 139. - Ancsika688)
2015. aug. 30. 07:51
Ezt nagyon jól megfogalmaztad.
140. gribedli*** (válaszként erre: 139. - Ancsika688)
2015. aug. 30. 07:50
Igen, ez is nagyon igaz. Legyen alap, hogy el tudja tartani magát, siránkozás, mártírkodás teszetoszasággal mixelve meg nőnél is, férfinél is egyaránt visszatetsző. És ha rengeteg nő több gyerekét magával együtt képes eltartani, akkor ha egy egyedülálló férfi még magát sem, az mi más, ha nem egy lúzer?
139. ancsika688 (válaszként erre: 131. - Kisj)
2015. aug. 29. 23:16

Szerintem a lúzer férfi,aki sajnáltatja magát,siránkozik nem használja ki a lehetőségeket,még akkor sem amikor kiüti a szemét.Mert úgysem fog sikerülni!-mondják.

Leragad a saját kis világában,nem is akar változtatni.

Persze ezért üres a pénztárcája ,és a feje is.Sajnos sok ilyen van manapság.

Ez nem azt jelenti,hogy a milliomos férfi a FÉRFI,de azért tudja már magát eltartani.

138. gribedli*** (válaszként erre: 132. - Unom)
2015. aug. 29. 23:12
:D
137. gribedli*** (válaszként erre: 131. - Kisj)
2015. aug. 29. 23:10

A lúzerek azok a nőgyűlölők. Lehet gazdag, de ha ilyen, akkor csak a pénzéért cserébe kap nőt. Ez nem zárja ki, hogy egy gazdag pasi ne lehessen normális.


Káposztalötty? Az stimmel! Pontosan, az összes lúzernek ilyen barom elméleteik vannak, hogy a nő állat (nőstény!!!), hogy a nőnek kellene keresnie a férfi kegyeit, meg az összes baromság, amit a férfihangon olvashatsz, de az igazi lúzert már onnan is elüldözték, ezért jár női portálokra, ahol egyből kitűnik a nem normális szövegével.

136. unom (válaszként erre: 133. - Kisj)
2015. aug. 29. 22:51
Más nevében nem tudok beszélni, nekem ez a lúzer.
135. Panna.33 (válaszként erre: 132. - Unom)
2015. aug. 29. 22:48
Tökéletes megfogalmazás.
134. Panna.33 (válaszként erre: 131. - Kisj)
2015. aug. 29. 22:45

:DDD

Nyugalom, attól, hogy szórakoztatóipar ezeket a bohócokat foglalkoztatja, attól még a népesség jelentős része normális;)

Itt, ezen a portálon is van egy csomó normálisan gondolkodó kedves nő is.

133. kisj (válaszként erre: 132. - Unom)
2015. aug. 29. 22:45

köszi a felvilágosítást:)

bár nekem úgy tűnt,hogy a köznyelv ennél sokkal tágabb értelemben használja ezt a kifejezést

132. unom (válaszként erre: 131. - Kisj)
2015. aug. 29. 22:43
A lúzerek pár jellemzője: nincsenek barátai, nem tud kapcsolatot létesíteni emberekkel, nőkkel se, és ennek okát abban látja, hogy a nők mind K.-k, és nem értékelik őt, mert nincs pénze. Az, hogy nem csak pénze nincs, de esze, humora, egyénisége se eszébe se jut. Itt a hoxán időnként megjelenik egy-egy példány, és elszórakoztat minket.
131. kisj (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2015. aug. 29. 22:38

Sok a nő? Szerintem inkább az a gond, hogy nincs nő, mert aki nőnemű az egyre inkább zabkását hord a fejében és műcsöcsöt a mellkasán, meg ilyesmi, de ezt nem ragoznám.

És el is jutottunk addig a pontig, hogy nem állnak le lúzerekkel.

Mi az, hogy lúzerek, könyörgöm?!

Fogalmazza már meg valaki.

Nem dagad a pénztárcája, nem feszít menő autóban, nem kigyúrt, szolizott és szőrtelen , nincsenek kivasalva a heréi?

Vagy ha mindezen kritériumnak megfelelnek, de csak káposztalötty kong a fejükben, akkor már hajrá, hiszen mi nők máris kiszelektáltuk, hogy ez a menő alfahím, akinek szülünk , hiszen nehogy már kihaljon az emberiség.

Néhány évtized múlva szőke műcsöcsök és káposztafejű alfahímek népesítik be a bolygót.

Az klassz lesz!


Szerencsére én már addigra kihaltam.


Szerintem a nő mindig is tudott választani és választott is.

2015. aug. 29. 22:36

Én sosem voltam gonosz senkivel.

Se férfival, se nővel.

Vagy legalábbis nagyon igyekeztem nem az lenni...

129. gribedli*** (válaszként erre: 128. - Kisj)
2015. aug. 29. 21:57

De miért ne kapna ingyenes felvevőállomást? Hiszen annyira sok a nő, nem?:)


Talán azért nem, mert attól még, hogy sok a nő, nem állnak le lúzerekkel. Hiába sok a nő és kevés a pasi, abból a kevésből akkor is ki fogjuk szelektálni azt, aki értéktelenebb.


Másrészt meg annyira unom már ezeket a sztereotípiákat, a nők is brutál módon "alfák" és pasiznak, nem igaz már ez a csordákban várjuk és esengünk kegyeiért dolog. Pont ez az, ma már választhat a nő és ez nagyon tudja idegesíteni az omegahímeket, akik nem tudnak becsajozni, hiába érzik magukat a teremtés koronáinak és osztják az észt rendületlenül.

128. kisj (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2015. aug. 29. 20:22

A férfi adni akarja a magját, a nő pedig kapni.

Mind a kettő szerintem kódolt dolog.

Az más kérdés, hogy az ember ezért mit tesz meg.

Aki adni akarja, de már nem talál ingyenes felvevő állomást, az fizet érte.

Aki úgy tesz, mintha kapni akarná, de nem, az pénzt kér érte.


A menőjenő magocskája pedig kívánatosabb, mert genetikailag buknak rá a nők.

Szóm szerint kiszimatolják.

127. kisj (válaszként erre: 123. - MentsVár)
2015. aug. 29. 20:16

Ezzel nem tudok egyetérteni.

Vannak egységesen belekódolt dolgok emberbe, állatba (szaporodás, életösztön)

De vannak eltérések amik azért nem annyira "picinyek".

126. gribedli*** (válaszként erre: 113. - MentsVár)
2015. aug. 29. 20:11

De az embereknél ez nincs így. A férfiakat nem várja 5-10-es csorda, virágzik a szexipar, mert ha az összes szabad nő csak arra várna, hogy a férfiak kegyeibe férkőzhessen, akkor a prostik csődbe mennének. Legfeljebb ők várnak csordában, de azért ők sem ingyen adják.


Aki menőjenő, az tény, hogy több sikerrel jár a nőknél, de ugye nem mindenki menőjenő, a szerencsétlenebbje női fórumokon hajtogat maszkilista dumákat, mint valami mantra...

125. unom (válaszként erre: 124. - Csenge_)
2015. aug. 29. 20:08
Esetleg nem hiszik, hogy mindenki irigykedik, akinek nem tetszik a véleménye?
124. Csenge_ (válaszként erre: 122. - Unom)
2015. aug. 29. 20:06
Nem irigykednek, nem kötekednek.
123. MentsVár (válaszként erre: 119. - Kisj)
2015. aug. 29. 20:06

Ezért kértem többször is elnézést, mert csak így tudtam a fórum kérdésre korrekt választ adni.

Egyébként a genetikai kódok tekintetében annyira piciny az eltérés, hogy etimológiailag (viselkedéstanilag) gyakorlatilag leképezhető az emberi viselkedés.

122. unom (válaszként erre: 120. - Csenge_)
2015. aug. 29. 20:05

Mármint hogy "így"?

Ahány amber, annyi féle személyiség, viselkedés. Nem az az egy kromoszóma határozza meg az embert.

121. unom (válaszként erre: 119. - Kisj)
2015. aug. 29. 20:04
Vagyis asszonyállatokról :)
120. Csenge_
2015. aug. 29. 20:04
És szerintetek miért van az, hogy vannak nők akik nem így viszonyulnak másokhoz?
119. kisj (válaszként erre: 115. - MentsVár)
2015. aug. 29. 20:02
Azt azért hozzátenném, hogy itt nem állatokról, hanem nőkről szól a fórum.
118. gribedli*** (válaszként erre: 99. - MentsVár)
2015. aug. 29. 19:55

Bocs, de az állatoknál pont a hímek versengenek egymással, mármint hogy ki legyen az alfahím, a nőstények összetartanak, csoportban vadásznak, szerzik a kaját a nőstény oroszlánok is, tehát nem, nem kódolt, hogy a nők versengenek, hanem az a kódolt, hogy a férfiak. Mindössze a szituáció hozza úgy, hogy a nők versengenek IS, de ez nem hiszem, hogy kódolt, úgy értem, annyi kódolt versengés van csak, ami a túlélésért kell, de az már nem kódolt, hogy a nőstények marják el a másik nőstényt, hiszen ha csak a ternészetnél vagyunk, sperma az minden mennyiségben van.


Viszont egy hím csak akkor tudott elsőként dugni, ha alfahím volt, ezért náluk meg nagyon is fontos volt.


Nem tudom, hol olvastad, amit itt írtál.

117. kisj (válaszként erre: 113. - MentsVár)
2015. aug. 29. 19:54

Már a 3-as 4-es osztályzatot fontolgatom:)


A tehéncsorda valóban áll és figyel. Elgondolkodtató.

Egyébként meg csak az egyik kifejezésedre kaptam fel a fejem és gőzöltem be.


A nők másik hátulütője, hogy először beszélnek és csak azután gondolkodnak:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook