Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért adnak a sürgősségin fiziológiás sóoldatot a vérvétel után, mikor azt sem tudják lesz-e bármilyen beavatkozás? fórum

Miért adnak a sürgősségin fiziológiás sóoldatot a vérvétel után, mikor azt sem tudják lesz-e bármilyen beavatkozás? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2023. ápr. 6. 11:43
Jó kérdés. Félek, csak úgy. Miért ad 20ml sóoldatot, mikop lehet azt se tudják,van-e komolyabb bajom. Ez a vmi egy ampullában volt. És mutatott egy nagy üveget, h abból van.
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 11:37
Mègis mitől fèlsz?
2023. ápr. 6. 11:33
Nem tudom, számomra fura, hogy egy ampulla vmit belémnyom, most félek, mert nem vagyok benne biztos, h amit beléminjekciótak, sóoldat volt.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. ápr. 6. 11:31
Nem tudom mi volt az. Valamit belémnyomott. Furcsa volt, h azelőtt meg alig bírta levenni a vért, azt mondta le van tapadva a vénám. Pedig a vénám nagyon látszik, mindig könnyen vesznek vért.
2023. ápr. 6. 11:27
Attól mindenki jobban lesz, "életvíz" 🙂
2023. ápr. 6. 11:24
Nem, csak belémnyomtak egy ampullányi vmit, mikor még nem tudták, h van-e bajom, de nem is találtak semmit végül.Mondtam mielőttbelámnyomta volna, , n nem szeretnék kapni semmit, míg nincs semmi eredmény, erre azz mondta, ez csak fiziológiás sóoldat.
2023. ápr. 6. 11:17
Szerintem azért, mert ki voltál száradva. Nem vagyok szakmabeli, de a vérvételnél szóltak már, hogy többet igyak, mert össze vannak esve az ereim.
2023. ápr. 6. 10:41
Szorított a szivem, ezért mentünk be a sürgősségire.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook