Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a csúnya, vagy csak szimplán jelentéktelen nőknek van jó pasijuk? fórum

Miért a csúnya, vagy csak szimplán jelentéktelen nőknek van jó pasijuk? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
375. édesmandula (válaszként erre: 363. - Klenca)
2009. okt. 6. 08:44
van ilyen férfi...és esély is mindig van, csak nyitott szívvel kell járni. a pénzzel pedig vigyázni, mert ha nincs az a baj, ha van, akkor meg az lehet.
374. lilura (válaszként erre: 373. - Klenca)
2009. okt. 6. 08:42
Egy ilyen beszólást nem vesztek a szivetekre? Vagy csak én vagyok túl érzékeny?
373. klenca (válaszként erre: 372. - Binky)
2009. okt. 6. 08:32

A férjem két éve szó szerint azt mondta, hogy már csak a selejtesek közül volt lehetősége választani, azért az én kezemet kérte meg.


Akkor valószínűleg elég csúnya vagyok.

372. Binky
2009. okt. 6. 07:25

Ez azért elég lehangoló következtetés... a szép nőkhöz nem mennek oda a férfiak, hanem "megelégszenek" a csúnyábbikkal. Remek, és most örülni kéne?

Velem ne elégedjen meg senki, válasszon egyből engem.

Az ilyen rohadt hozáállás miatt van az önbizalmam amúgy is a padlón. "Álmodozunk a széptestű csajokról, mert tudjuk, hogy úgyse kaphatjuk meg." Ez a másik, amitől falra tudok mászni.

371. lilura
2009. okt. 6. 00:16
Én nem is tudom, saját példámból kiindulva, nem tartom magamat csúnyának, a Szerelmemet meg aztán végképp' nem, együtt pedig különösen klasszul mutatunk :). Így aztán nem is foglalkozom sokat azzal a kérdéssel, hogy vajjon miért nem a csodálatos, értelmes, szép hölgyeknek jutnak a jó pasik...persze, ha Nekik jutnának, valószínüleg nem tennének fel ilyen kérdést, hiszen elégedettek lennének az életükkel és okuk sem lenne irigykedésre...és ugye milyen régi mondás az, hogy "zsák a foltját..."
370. idnus (válaszként erre: 369. - Pista55)
2009. okt. 6. 00:01
Neked is! Én is örültem
369. pista55 (válaszként erre: 368. - Idnus)
2009. okt. 5. 23:40

Nagyon igazad van. Jajde kár, hogy le kell feküdnöm. Reggel sajnos korán kell kelnem. Örülök, hogy beszélgethettünk. Talán még találkozunk.

Jó éjt!

368. idnus (válaszként erre: 367. - Pista55)
2009. okt. 5. 23:35
nagyobb a rizikó. tény, hogy én sem csípem a túl szép pasikat.
367. pista55 (válaszként erre: 366. - Idnus)
2009. okt. 5. 23:33
Nem hiszem, hogy mind, csak nem tudni, hogy melyik nem.
366. idnus (válaszként erre: 364. - Pista55)
2009. okt. 5. 23:30
vagy csak nagyképűsködik :DDD
365. idnus (válaszként erre: 364. - Pista55)
2009. okt. 5. 23:28
:D ez édes. jó oké, akkor máshogy fogalmazok. szóval szerinted egy szép nő csak eleve nagyképű lehet?
364. pista55 (válaszként erre: 362. - Idnus)
2009. okt. 5. 23:10

Ne haragudj már de kicsit alulművelt vagyok és nem tudom mit jelent az a szó, hogy prekoncepció.

Ha egy ilyen szót egy szép nőtől meghallanék hanyatt homlok menekülnék mert biztos lennék benne hogy ő sokkal okosabb mint én.Pedig csak lehet, hogy megtanult néhány ilyen szót?

363. klenca (válaszként erre: 357. - Édesmandula)
2009. okt. 5. 23:08

Kábé pont ilyen férfi mellett szeretnék ébredni én is. Aki szépnek lát reggel is, gyűrötten is, s akinek fontos vagyok, de nem csak a bevételeim miatt, meg az elvégzett munkám miatt, hanem mert úgy érzi jó velem.


Szerinted van esélyem?

362. idnus (válaszként erre: 360. - Pista55)
2009. okt. 5. 23:00
miért büntetik prekoncepciókkal a szépnek mondott nőket? a mindent megkapás alatt értsük a férfit, aki úgysem mer odamenni hozzá, mondván úgyis mindent megkap? de most komolyan. minden cinizmus nélkül
361. idnus (válaszként erre: 359. - Spinneli)
2009. okt. 5. 22:57
így van
360. pista55
2009. okt. 5. 22:39

Most én nem olvastam el a hozzászólásokat csak a cím alapján mondom.

Mert a szép nők tisztában vannak azzal, hogy ők bárkit megkaphatnak és ezzel vissza is élnek. Így a legtöbb férfi megelégszik a kicsit jelentéktelenebb hölgyel is, aki viszont alkalmazkodóbb.

359. spinneli (válaszként erre: 358. - Idnus)
2009. okt. 5. 22:28
többnyire pont az erőszakosak és harsányak kompenzálják ezzel a személyiségbeli hiányosságukat.
358. idnus
2009. okt. 5. 22:21
jelentéktelen inkább a személyiség lehet. visszatérve a témára, azon már én is elgondolkodtam azért, hogy találkozni olyan párokkal, ahol az egyik fél (de maradjunk most a nőknél csak) tényleg elég jelentéktelennek mondhatók és érdekes, hogy mi tetszhetett meg benne. persze nem lehet tudni, négyszemközt mit produkál, de az is biztos, hogy sok bólogató jános csaj is van, akikkel azért vannak, hogy az önbizalmat növeljék. sok pasi a határozott véleménnyel, személyiséggel nem tud mit kezdeni. szerintem igazán szerelmesnek csak olyan emberbe lehet lenni, aki konzekvensen követi saját személyiségét. ez még nem jelenti azt, hogy erőszakos, csak kialakult egyéniség. nekem az ilyen emberek már nem jelentéktelenek.
357. édesmandula (válaszként erre: 355. - Idnus)
2009. okt. 5. 21:17

ezaz...én még pasitól nem hallottam hogy én csúnya vagy jelentéktelen lennék, de a páromra azt mondják jó pasi és az irigy nők rendszeresen csúnyáznak meg rusnyáznak engem...amikor a párom rám néz reggel ébredés után, lóg a csipa a szememből-na nem ilyen durván azért-, rá van száradva a nyál a szám szélére és kócos vagyok meg párnalenyomatos és kómás még és csak néz és néz, és mosolyog és azt mondja -te olyan gyönyörű vagy...

vagy ugyanezt közvetlenül miután taccsoltam a terhességem elején és kitámolygok a fürdőből...

nah akkor tudom, hogy nem számít ki mit mond, az számít, hogy a te férfid hogyan lát...persze lehet szegényemnek szemészetre kéne már mennie hihi

2009. okt. 5. 21:03

Ahogy egy bnőm apja mondta, az ember belső értékei képesek a szépet elcsúnyítani, a csúnyát pedig megszépíteni! És ez annyira igaz!

Amúgy meg igaz a mondás is: "Kinek a pap, kinek a papné!"

Kinek mi a szép...

355. idnus
2009. okt. 5. 20:59
Kéne ide két kép, hogy definiáljuk a "csúnya, jelentéktelent" meg a szépet, legalábbis hogy Cranberry mit ért alatta. Mondjuk szerintem kevés lányra lehet azt mondani, hogy csúnya, legalábbis most így belegondolva nem is tudok magam körül ilyet, pedig elég hétköznapi csajszikkal vagyok körülvéve. Mondjuk nekem inkább a viselkedés a mérvadó, mert ha vki arrogáns, túl harsány, inkorrekt az nálam megcsúnyul. Persze nem is nekem kell, hogy tetszenek.
354. Binky
2009. okt. 5. 00:30

Csúnya és szimplán jelentéktelen nő vagyok! Jó pasik (illetve jó csajok), jelentkezzetek!


Én se vettem észre. De tök jó lenne.

És az is jó lenne, ha a szép lányok legalább egy kicsit buták lennének:))

353. lilura
2009. okt. 4. 20:55
Szerintem nem kirívóan több "csúnya, vagy csak szimplán jelentéktelen nőnek lenne jó pasija", mint szép, helyes lánynak...persze lehet, hogy nem járok túl nyitott szemmel a világban...:D
352. idnus (válaszként erre: 351. - Lilura)
2009. okt. 4. 19:49
Nem feltétlenül, lehet egyszerűen csak megfigyelte a jelenséget. Próbálom nem magyar felfogással nézni a dolgot :)
351. lilura (válaszként erre: 350. - Idnus)
2009. okt. 4. 19:16
Szerintem inkább egy negatív tapasztalat adta a az ötletet a fórumindítónak. Mert másnak ismét sikerült...tipikus magyar felfogás. Ő rosszabb, kevesebb, csúnyább és mégis azt kapja, amit Én érdemelnék...pedig a megoldás egyszerű. Tenni kell azért, hogy mindenki azt kapja, ami jár...
350. idnus
2009. okt. 4. 17:58

Hú szegény Cranberry, feltesz egy kérdést és szokás szerint megint minden csak fekete vagy fehér.

A jelenség szerintem attól lehet, amiről kérdezel, hogy a feltűnőbb lányokhoz nem mernek odamenni a férfiak. Nemcsak sok nőnek, de nagyon sok férfinak sincs annyi önbizalma, mint az elsőre látszik. A férfi sem szereti a visszautasítást, így inkább a könnyebb utat választja.

Egyébként nem gondolom, hogy egy csinos, szép nő ne lehetne egyben okos is. menjetek csak be pl a Közgázra vagy vmelyik jogi karra, meg fogtok lepődni, milyen lányzók mászkálnak ott. És kedvesek, aranyosak , humorosak. Csak azért, mert nem száz kilósak és ápolják magukat, még lehetnek értelmesek. Csak kell adni egy kis löketet a pasiknak, hogy merjenek ismerkedni és ne (csak) a könnyebb, hálásabb utat válasszák ;)

2009. aug. 30. 13:30

Még valami.

Nem tudom miért tartják szépnek a plázacicákat,műnőket.A szépség elmúlik.

Már a jelzőben benne van "mű"...

Mielött bárki azt hinné nem írígykedem rájuk,csak nem értem miért kell(ene) őket követni,felnézni rájuk?A médiában,plakátokon mindenhol őket látni..

Én "idős" vagyok,meg szültem is,itt-ott maradt rajtam egy kis felesleg,és akkor mi van? Attól még én is NŐ vagyok,hogy nem plasztikáztatom meg magam,és nem járkálok zsírleszívásra:)



Senkit nem akartam megbántani,ez a véleményem:)

2009. aug. 30. 13:24

Szerintem fontos a kisugárzás.És hogy legyen önbizalmad:)

Az hogy milyen pasid van,az nem csak annak a függvénye,hogyan nézel ki.

Volt már jóképű pasim,mit mondjak..? egy bunkó egoista volt.

Párom mackós alkat,vannak érzelmei,megért engem.

Továbbra ia azt mondom nem az számít ki hogyan néz ki,hanem hogy milyen ember:)

347. Rexxi86 (válaszként erre: 343. - Style)
2009. aug. 10. 11:11
A hátát viszont megmutatta. Bár nekem lenne ilyen homokóra-alakom! Nincs egy szál derekam se, pedig el se vagyok hízva. :((
346. Rexxi86 (válaszként erre: 338. - C502273b01)
2009. aug. 10. 11:08

Szerintem jelentéktelen az, akinek nincs vagy nem kellő mértékű a kisugárzása. Legalábbis számomra, persze, lehet, hogy van, akire kifejezetten nagy hatást gyakorol az, akit én észre sem veszek.

De higgyük el, vannak, akik egyetemesen jelentékenyek, vagy jelentéktelenek, többnyire azok, akik magukkal sincsenek kibékülve.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook