Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt gyermekkorod (egyik) legnagyobb csínytevése? fórum

Mi volt gyermekkorod (egyik) legnagyobb csínytevése? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. mugli (válaszként erre: 40. - Survivor3)
2009. jan. 8. 14:43
Mennyi az esélye, hogy pont az talál itt majd rád, aki ellen elkövetted? :DDDD
2009. jan. 8. 14:39
Nem merem leírni, mert szerintem még nem évült el.
39. mugli
2009. jan. 8. 14:37
Na mi van tegnap óta senki nem rosszalkodott?
2009. jan. 7. 16:59

Kb. 6-7 éves lehettem tesóm meg 9-10,és mamámnál nyaraltunk ,már nagyon untuk magunkat és a kacsa tojásokat kiszedtük a tyúkolból felmásztunk a garázstetőre és a szomszéd Kati néni udvarába dobáltunk kb 10 db záp kacsatojást.....mondanom sem kell hogy "örűlt neki a szomszédasszony"...de Mamaánk nem tólt le!!!

Meg egyszer kb általános iskolás 6.-os lehettem és az angol tanárnőnek a tanári székét kakaóscsigával összekentem és olyan lett a farmerja......most csak ennyi jut eszembe

37. mugli (válaszként erre: 35. - Zsuzsa88)
2009. jan. 7. 16:30
aki a kicsit nem becsüli...:DDD
36. Zsuzsa88 (válaszként erre: 29. - Mugli)
2009. jan. 7. 15:01
:D :D :D
35. Zsuzsa88 (válaszként erre: 31. - Vénboszi)
2009. jan. 7. 15:00
Hétévesen én is loptam egy kispipit. :) A mellettünk lévő szomszédságban volt sok-sok kiscsibe. Minek nekik annyi, na, majd ellopok egyet, és nem fogják észrevenni- gondoltam. Kint beszélgettünk a keritésen keresztül,ők kertészkedtek, én meg szórakoztattam őket, majd ők bementek ebédelni. Akkor még volt egy kiskapu közöttünk, nem kellett kimenni az utcára,hogy átmenjünk egymáshoz. Aranyos bácsi meg néni voltak, gondoltam, ha kiderül is, úgysem fognak megharagudni. Amint beléptek, átmentem a kiskapun, be a csirkeólba, kinyitottam a dobozt, és kiloptam a legédesebb kiscsibét, azaz a legkisebbet. A bácsi még kijött valamiért (én meg lapultam, mint szar a fűben), de szerencsére nem nézett be. Mikor hallottam, hogy bement, kiosontam, vissza a kiskapun, és be a házba. Előkerestem egy kis dobozt, pici tálakat (a viziszinesem szinkeverő tálkáit kimostam, és abba készitettem neki vizet meg kukoricadarát (volt 2 felnőtt tyúkunk, volt dara is), és elvoltam vele, amig Anyumék haza nem értek a munkából. Mikor meglátták a pipit, jót röhögtek rajtam. De meg is szidtak, mondták, hogy nem szép dolog lopni, és hogy vigyem vissza. Kiléptem a házból, mikor megláttam, hogy a szomszédék már megint kint vannak, kertészkednek tovább. A pipi szegény elvolt a tenyeremben, mint a befőtt, meg se nyikkant, és nem néztek rám, én meg úgy csináltam, mintha épp akkor vettem volna észre a földön a csibét. Átszóltam nekik, hogy ez a csibe itt volt nálunk, nem az övék -e véletlenül, merthát nekik van sok kiscsibéjük. Odajött a néni, megnézte, mondta, de igen, az övék, majd megköszönte, hogy megfogtam, és bevitte vissza a dobozba, a többi közé. Én nagyon elszomorodtam, de még aznap átjött a bácsi, és visszahozta a csibét, azt mondta, már megint át akart szökni hozzánk, akkor már legyen az enyém. Pedig biztosan rájött, hogy kiloptam, hát hogy a fenébe ugrana ki egy naposcsibe egy 40cm magas dobozból?! :D És végülis lett egy csibénk, és kiderült, hogy miért volt olyan pici: mikor felnőtt, akkor sem volt egy hatalmas jószág, ugyanis egy törpekakast loptam...
2009. jan. 7. 14:18

férjem mesélte, hogy amikor nyolc éves volt az iskolaudvarral szomszédos vályogházon találtak egy lyukat. Kitalálták, hogy az biztos ürgelyuk és elkezdték kiönteni az ürgét - 7-8 gyerek hozta poharakba a vizet, ketten öntötték, végül a kis lyukból lett egy félméteres lyuk...

Ekkor az ott lakó bácsi észrevehette mert szólt az igazgatónak.

Aki öntötték osztályfőnökit kaptak, a férjem csak hordta a vizet, így megúszta fekete ponttal :)

2009. jan. 7. 14:06
suliban április 2-án elbujtunk a tanárok elől mert az elseje vasárnapra esett... persze nem tetszett nekik, sőt.. :D
32. SDitti
2009. jan. 7. 14:02
Kb. hatodik-hetedikesek voltunk, amikor felvetettem azt az ötletet, hogy adjuk le a tankönyveinket a papírgyűjtésbe.
2009. jan. 7. 13:48

kb öt éves voltam,a szomszéd lány meg 11 körüli,nem is tudom miért velem barátkozott és nem vele egy korúakkal,bár talán azért mert engem rá tudott venni hogy menjünk kisnyuszit meg kiscsibéket lopni.Nekem még fogalmam sem volt arról hogy mi az a lopás,csak imádtam a kis állatokat és szinte reszkettem,kiugrottam a bőrömből ha megfoghattam egyet.Kis kötényruhám alá dugta a kisnyuszit,én meg remegtem a boldogságtól,alig vártam hogy hazaérjünk és meg mutathassam anyukámnak.Na volt is haddelhad amikor meglátta,még az sem hatotta meg hogy előlről össze-vissza voltam karmolászva.Csalódtam akkor anyukámban mert nem értettem miért haragszik oly nagyon pedig olyan édes az a kisnyuszika.Na vissza is vittük szépen oda ahonnan elhoztuk,persze én végig bőgtem az utat.Anyukám kért bocsánatot a tulaj (öregnénikétől)utánna ment a szomszédhoz az én drága barátosném szüleihez ott is megvolt a ciriburi,hogy meg ne tudja még egyszer hogy ilyesmikre rávesz a lánya,mert nagy bajok lesznek stb..Ez egy életre szóló lecke volt nekem.

Persze más csinytevések is voltak az életembe,pl; egyszer meg a nagymamámra hoztam a frászt szegényre a nagy befőttes üveget tele szedtem apró leveli békákkal és haza vittem,na mikor ezt ő meglátta....!!A szentjános bogár gyüjtésemről már nem is beszélek..azokból lámpát akartam kreálni. :))))

2009. jan. 7. 13:04
öt éves voltam (ovis) a játszótéren találtunk egy döglött verebet - azt mondtam a fiúknak, hogy megfogtam ezek után elkezdtem őket kergetni - sikítva-nevetve futottak előlem :)
29. mugli
2009. jan. 7. 12:49
Kicsit már nagyobb voltam, kb. 10-11 éves. Egy "Kispajtás" újságból levelezni kezdtem egy velem egykorú lánnyal, barátkozás céljából, de hamar rájöttem, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Pár levélváltás után megkértem nővéremet, írja meg, hogy engem elütött egy autó, és meghaltam....-nővéremnek sem volt több esze akkoriban és meg is írta. A levelet postáztuk, majd két nappal később anyámék kapták a gyásztáviratot...Mikor a távirat megérkezett, akkor már tudtam, hogy ajjjajjj! :DDD
28. mugli (válaszként erre: 26. - Klimpírozi)
2009. jan. 7. 12:42
ez a bájital nagyon dúrva. :D
27. Zsuzsa88 (válaszként erre: 16. - 546185aeac)
2009. jan. 6. 16:58
Ömm, valami melléképület féle. Ott tartották a szerszámokat, a mellette lévő nagyobban pedig a tűzifát.
2009. jan. 6. 15:42

1:/ az utánam futó és felém vészesen közeledő nagyanyám lába alól kihúztam a szőnyeget, minek következtében csúnyán a hátára esett..

2./a nővéremet egy általam - 6 évesen - összeállított bájitallal - pisi, habfürdő, körömlakk, sampon szép málnaszínű elegye a kórházba juttattam gyonormosásra,

3./ angyalarcú, kék szemű,göndörhajú ártatlanka helyett csépeltem mindenkit aki a közelembe merészkedett:))

25. Zarahell (válaszként erre: 21. - Forever Love)
2009. jan. 6. 15:41

júúúj. XD


12 évesen voltam vöröskeresztes táborban, és egy fiúnak tetszettem. De nagyon csúnya volt!! És tettem a számba vizet, mosolyogtam a fiúra, odamentem hozzá, jó közel, és arconspricceltem a számban lévő vízzel.


Tudom, hogy nem kellett volna, de akkor nekem viccesnek tűnt..

2009. jan. 6. 15:38
Hááát, nem igen örült neki, mert csípte a Rezsőt :)
23. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. jan. 6. 15:37
hát ez igazán nagy csínytevés :-))anyukáddal mi lett kész lett??és a sarokba állítottxd
22. Zarahell (válaszként erre: 12. - Macs77)
2009. jan. 6. 15:36

Ez is jó!! Én egyszer az erkélyről csináltam ilyen spriccelővel, és az emberek elkezdtek szaladni, mert azt hitték, hogy esik az eső :) :)

Szerintem vicces volt. XD

21. Forever Love (válaszként erre: 20. - Forever Love)
2009. jan. 6. 15:36

A biciklire borotvahabot, bocsi!

Kicsit morbid tréfa volt, az őrült fiúk eszelték ki, mi csak asszisztáltunk hozzá

2009. jan. 6. 15:34

A táborban fogkrémet nyomtunk az egyik fiú szájába amit alvás közben nyitvafelejtett, a fogkeféjét meg beleállítottuk az orrába. :)

A kerékpárjára nyergére pedig terjszínhabot nyomtunk :)

19. Zarahell (válaszként erre: 11. - Forever Love)
2009. jan. 6. 15:34
Ez komoly??? XD XD XD
2009. jan. 6. 15:32
Milyen rosszak voltatok!! :)
2009. jan. 6. 15:32
Ja,és 1 pofonnal padalá kűldtem az osztálytársnőmet.De csak azért mert azt mondta nekem,hogy q..a anyád. Ugyan ennek a csajnak eltéptem hátúl a ruháját,mert csúfolt,hogy szemüveges pápa.Szemüveges voltam anno...
16. 546185aeac (válaszként erre: 13. - Zsuzsa88)
2009. jan. 6. 15:32
Mi az a supa ?
2009. jan. 6. 15:31
na de lányok, de harciasak vagytok...:) még az is eszembejutott,hogy beraktam 5évesen a labdámat a hinta alá, miközben hintáztam, hogy senki ne merje kivenni, elvenni, elvinni, stb...Na egy valaki merte...nem akartam én fejberúgni,de sikerült a lendület miatt...
2009. jan. 6. 15:30
Jaa, meg a szomszéd bácsinak dobáltunk kukoricacsutkákat. Nem tudom, hogy eltaláltuk-e, de én azt hittem, hogy majd arra fog gondolni, hogy az égből jön a kukorica. Nem hitte azt.
2009. jan. 6. 15:30
5-6 éves lehettem. A nagymamámnál voltunk a nővéremmel. A supa tetejére emeltek bennünket a nagyszüleink, hogy szedjük a fáról a meggyet, mi elérjük, és nem szakad be alattunk a supa tetője. Jó ideig szedtük a meggyet... Aztán a nővérem megunta, kiabált a tatámnak, hogy szedje le, és már csak én folytattam. Egyedül voltam a hátsó udvarban. Meguntam én is, kiabáltam, hogy jöjjenek, és szedjenek le engem is. Nem hallották. Én unatkoztam. Megláttam a szomszéd nénit, amint kiterigette a szép fehér pokróc- és párnahuzatokat, lepedőket. Már bement a néni, mikor egy eszelős hülyeség jutott eszembe. Szétnyitottam pár meggyszemet, és megdobáltam velük a szééép nagy, fehér felületeket. Természetesen egyet sem hagytam ki. :D A szomszéd néni napokig nem beszélt a nagymamámmal, azt hitte, ő volt az! :D A nagymamám meg tudta, hogy csakis én lehettem, de hallgatott, és magára vállalta, hogy ő tette. De rendes volt... Nyugodjék békében.
12. macs77
2009. jan. 6. 15:30

A kerti slaggal locsoltunk ki az utcára (egy bokorból) a húgommal, amikor jött járókelő

:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook