Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történik? - Vonzódom a másikhoz fórum

Mi történik? - Vonzódom a másikhoz (beszélgetős fórum)


25. Márta1973 (válaszként erre: 15. - 151d412ed5)
2010. jún. 22. 15:39
A libidóddal szerencsére semmi baj úgy látom.Szerintem ez csak szexuális vonzalom,majd elmúlik.Szerintem is éld ki a párodon.Hajrá!!
2009. nov. 11. 19:17

"A vágy ezer nyelven szól hozzánk. Mindezt megértem. -Én magam is szoktam vágyakozni- De csak szabad emberek vethetik magukat ezekbe az áradó mély vizekbe… Minden más aljas csalás, rosszabb, mint a tudatos kegyetlenség. Emberek, akiknek közük van egymáshoz, nem élhetnek titokkal a szívükben. Ez a csalás értelme."

(Márai Sándor: Az igazi)


Ezzel mindent elmondtam :)

2009. nov. 11. 09:46

Újból elolvastam. Érdekes vonzalom fűz 2 pasihoz is. Ami csak annyi : Bármelyikkel nagyon jókat tudok dumcsizni. Én nem vagyok szabad, az egyik pasi kb 20 idősebb és özvegy. A másik az új szomszédom. Neki van barátnője sokkal nem lehet öregebb nálam.

Egyikhez se szerelem terén vonzódok. Valami más megmagyarázhatatlan ez.

22. reni79
2009. nov. 10. 21:42
a vonzódás elmúlik!A szeretet a párod és a gyerekek iránt erősebb!Ne add ezt fel!Én nem csalnám meg a párom még ha vonzódnék a másik pasihoz sem.
2009. nov. 10. 19:38

Maximális tiszteletem minden eddigi hozzászólónak!

Le a kalappal!

20. ae0bfddd7a (válaszként erre: 18. - Ncilány)
2009. nov. 10. 19:36
...és a Hofi is azt énekelte:minden asszony életében jön egy pillanat....de boldog ő csak akkor lesz,hogyha hű marad.
19. bezike
2009. máj. 27. 22:32
Én azt mondom, hogy mindenkinek kell egy ilyen, csak ne rontsa el. Az izgalom az jó dolog, de éld ki a párodon. Valakinek már az is elég, ha a másikra gondol közben. És ez nem is megcsalás. Ha meg a pasi röptébenalegyet típus, nem érdemes feláldozni érte egy olyan jó embert, mint amilyen a férjed...
18. Ncilány (válaszként erre: 5. - Bezike)
2009. máj. 27. 19:27
Karády Katalin - Mindig az a perc a legszebb perc.. Talán illik erre ez a dal, még ha nem is az újak közül való.
2009. máj. 27. 17:33
ábrándozz aztán éld ki a párodon:)
2009. máj. 27. 17:29
Amúgy eléggé hasonlítanak külsőleg a párommal.Csak a természetük nem,bár a másikat csak annyira ismerem amit meséltek róla,meg a pár szóból amit beszélgettünk.
15. 151d412ed5 (válaszként erre: 12. - C42aaaac41)
2009. máj. 27. 17:26

Mármint a férjemmel?Még izgalom is van.Nemrég történt,hogy egy nem éppen megszokott helyen szexeltünk,mert épp ott jött ránk és rajtakaptak minket,hát nem mondom,izgalomból van elég.A mai napig el tudom csábítani egy szexi fehérneművel vagy csak a puszta látványommal és én is majd megveszek érte,főleg mikor megérzem az illatát.

És mégis amikor meglátom a másikat akkor ő is képes hasonlókat kiváltani belőlem.

14. 151d412ed5 (válaszként erre: 10. - Bezike)
2009. máj. 27. 17:21
Látásból ismerem,egy házban lakunk.A pasi olyan hogy röptében a legyet is,legalábbis ezt hallottam róla.Nem tudom hogy kölcsönös e,de azt már tapasztaltam,hogy utánna fordult...Hogy tetszem e neki,szerintem aki nőből van,mindenki.De akkor is,amikor látom vagy hozzámszól,el sem tudom mondani hogy mit érzek!:)
13. csutika100 (válaszként erre: 5. - Bezike)
2009. máj. 27. 16:18
Igy igaz, lehetne nagy csalódás is.
12. c42aaaac41 (válaszként erre: 9. - 151d412ed5)
2009. máj. 27. 13:19
És az izgalom?
2009. máj. 27. 12:57
hátha átcsap a dolog és a férjed lesz hirtelen nagyon vonzó,izgalmas, szerelmetes a szemedben :)
10. bezike
2009. máj. 27. 12:53
És amúgy kölcsönös ez a dolog? Ismered a pasit? Te is tetszel neki?
2009. máj. 27. 12:48
Az én vonzalmam sem veszett el a férjem iránt.Nagyon szeretem,tökéletes vele az ágyban,minden napra van valami apró kis meglepetése,szeret engem.Velünk minden rendben,csak erre nem voltam felkészülve,hogy több mint 10 év után más férfi is tetszhet!Ráadásul tökéletes apa.:)
2009. máj. 27. 12:41
Álmodozni azt szabad, én is szoktam. De én tényleg így élvezem a dolgot, már nem is akarom, hogy beteljesedjen. Jó, mondjuk nekem ez már vagy 8 éve tart, már "megszoktam". Az elején nagyon akartam, bár akkor nekem nem volt senkim. De valahogy mindig elmentünk egymás mellett. 6 éve élek komoly kapcsolatban, már baba is van, de a vonzalom a másik iránt megmaradt. Jó ezzel a dologgal együtt élni, kiránt a szürke hétköznapokból. De attól még nem veszett el a vonzalmam a párom iránt, sőt, nagyon is szeretem.
7. 151d412ed5 (válaszként erre: 5. - Bezike)
2009. máj. 27. 12:38
Én sem csalnám meg a férjemet soha!Lehet,hogy igazad van,ha beteljesedne elveszne a varázs.Vagy ki tudja lehet hogy csalódnék...De legalább így van miről álmodoznia az embernek!
6. 151d412ed5 (válaszként erre: 2. - Pemete)
2009. máj. 27. 12:35
Persze elmúlik,de ha minden nap látod?Így nehéz...
2009. máj. 27. 12:35
Nekem is van egy ilyen az életemben. Nagyon régóta tetszik, egy helyen dolgozunk,de soha nem történt semmi, és nem is fog. Én is párkapcsolatban élek, sose csalnám meg a páromat. Jó ez az érzés, tudom miről beszélsz, de ennek szerintem nem kell beteljesednie,mert akkor elveszti a varázsát...
2009. máj. 27. 12:34
szerintem az élet ad több lehetőséget hogy szerelemben éljünk, ezért van hogy mással is el tudnád tudnánk esetleg képezelni.De ha otthon minden rendben, akkor kár belebonyolódni,nem kell vele semmit kezdeni, majd elmúlik.
2009. máj. 27. 12:33
Persze!Az újdonság varázsa!Amikor a láng kihúnyt otthon,olyankor válunk nyitottá egy másikra egy újra.Ez természetes!Aztán majd mérlegelsz és rájössz,hogy mi is a jó!
2009. máj. 27. 12:32
Vonzódsz egy másik pasihoz, ennyi. Majd elmúlik:)
2009. máj. 27. 12:29
Harmónikus családban élek!Szerető férj,gyerekek.Minden a legnagyobb rendben a kapcsolatunkal,de mégis történt velem valami!Titokban vonzódom egy másik pasihoz.Nagyon bejön.Ha meglátom....Nem értem még magamat sem.Szeretem a férjem,nagyon jó vele,de ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni...Mással volt már ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook