Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a termék? fórum

Mi lehet ez a termék? (beszélgetős fórum)


5. globus (válaszként erre: 4. - Loretta30)
2020. nov. 2. 09:57

Nem a KS pipa?

Névváltozás történt, Shaker Flutternek hívják most.

4. Loretta30 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. okt. 31. 18:39
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és segítséget. Ez nem az, amire emlékszem, de ahogy megnéztem a linken és utanaolvastam, hasonló hatású. Mivel itthon boltokban simán be lehet szerezni, lehet jobb is, mint az a német változat. Remélem jól van a kisfiad azóta is. Bízom benne, hogy barátnöm gyermekének gyógyulásában is segíteni fog. Még egyszer köszönöm szépen az infót. További szép napot!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Loretta30)
2020. okt. 30. 22:38
Beszerezni gyógyeszköz-boltokban lehet,és valószínűleg a szakorvos fel is írhatja. Golyós pipa a neve.
2020. okt. 30. 16:45

Nem emlékszem arra, amit mondasz, de a fiamnak 2006-ban volt mellkasműtéte, és neki felírták a golyós pipát, így nem volt drága:


[link]

2020. okt. 30. 16:38
Érdeklődnék, hátha valaki emlékszik rá!? 2010-14 kiadású női magazinokban előszeretettel reklámoztak egy német gyártású eszközt, amely olyan volt kinézetre, mint a sópipa, de ezt fújni kellett. Működési elve: rezgéseket kelt a felső légútban, a másik fajta az alsó légútban és így oldja a váladékot. Szerintetek, hogy találhatnám meg ezt a terméket? Nem tudom, mi a neve. Már akkoriban olyan 20-22 ezer Ft körüli ára volt. Barátnőm kisfia fülgyulladásban szenved és gyakran van ilyen típusú betegsége. Úgy emlékszem, hogy ez az eszköz pont ilyen betegségekre lehet hasznos. Vaaki hasznalt már ilyet? Tudnázok abban srgíteni, hogy lehet jelenleg ilyet beszerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook