Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? fórum

Mi lehet amögött, ha a párom szinte mindenemen változtatni akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. aug. 23. 14:25
Hagyd ott nem illetek össze! És nem azért, mert nem akar kövér nőt feleségnek, hanem azért mert olyan szinten irányítani akar, amit te máris nehezen viselsz el. Ha hagysz a nyomásnak vagy zugevő leszel vagy ugyan vékony, de jó esélyed van ígyi-úgyis egy depire.
2008. aug. 23. 14:15
Nem tetszik neki a hajam, nem tetszik neki az, ha kicsit kifakul a szemöldököm (nagyon világos szőke a szemöldököm, és folyton festeni kell, ha nem akarom, hogy úgy nézzen ki, mintha nem is lenne...), nem tetszik neki a pár kiló plusszom sem, és egyfolytában azt nézi, hogy mennyit eszek. Ez engem nagyon zavar, már nem merek enni előtte, mert azzal cseszeget, hogy sok az, amit én megeszek. Kezdjük ott, hogy neki a sokat egy kis tányér leves (tényleg kicsi a tányér, és MAX 1 ujjnyi levest szedek magamnak mindig), és egy nem sokkal több második fogás jelenti, amihez esetleg megeszek 3 mini virslit. Éhezek, mert nem reggelizek, alig ebédelek, vacsorára nagyon minimálisan eszek, és szerinte így is sokat eszek. Ha így folytatja, teljesen be fogok dilizni tőle! Ő azt mondta a múltkor, hogy csak azért vigyáz az alakomra, mert én nem vigyázok a sajátomra, és szeretne egy olyan nőt elvenni, aki nem fog 3 hónap alatt 10 kilót hízni. De ezzel már az idegeimet megeszi!!! Holnapra ebédre lettünk hívva az anyjához. Azt hiszem, csak levest fogok enni ott is... Mit csináljak vele?!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook