Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi ilyenkor a helyes? fórum

Mi ilyenkor a helyes? (beszélgetős fórum)


16. 12e6471c08 (válaszként erre: 12. - C066a749d7)
2008. okt. 21. 14:32
Teljesen igazad van.Ha valaki kavarni akar akkor nagyon jo infokat tud tovabbitani.Muszáj egy reális infonak is lenni, hogy a tobbit is el lehessen hinni amit már csak lehet o ad hozzá.Mert tuti,hogy valaki rossz infot adott tovabb,kulonben is a párom tudta azt,hogy munkában szoktunk beszélni.
15. 12e6471c08 (válaszként erre: 11. - 98a882c496)
2008. okt. 21. 14:29
Koszi,aranyos vagy.Ha nem számitana nekem a kapcsolatom akkor nem is foglalkoznék vele,de eddig nagyon jol megvoltam a párommal és nem is akarnám,hogy egy jo kapcsolat tonkre menjen.
14. 12e6471c08 (válaszként erre: 13. - 01c8755c79)
2008. okt. 21. 14:26
Lehet, hogy ilyen témárol beszéltunk mert mondta,hogy nagyon kedvel és én mindjart tisztáztam vele ezt a kérdést, és tobbet nem volt téma.Az,hogy valakivel beszélek ilyenekrol nem jelenti,hogy megcsaltam.
2008. okt. 21. 14:09

Ha valaki "csak" a munkatársam soha nem keveredek vele olyan beszélgetésbe, hogy tuti soha nem lesz köztünk semmi, mert ezért meg azért... meg csak, mert ugye a te munkatársad "mindig mondta is". ;))

Egyébként elhiszem, hogy semmi nem volt... de az a haraszt már zörög, ha ilyen témába csöppentek. :o))

12. c066a749d7 (válaszként erre: 8. - 12e6471c08)
2008. okt. 21. 14:00
pfff mi az h túl pontos info az h vele láttak beszélni? az természetes h az ember beszél a munkatársaival. Egyébként az meg h pontos info....pletykába mindig pontos infokat találnak ki főleg hogyha rosszindulatú pletykáról van szó.
2008. okt. 21. 13:53
Hát azért a kor is fontos valamilyen szinten...igaz, az elsõ komoly kapcsim, ami 3 évig tartott egy nálam 8 évvel idõsebb pasival zajlott, de azért 20 év mégis sok. Igaza van szepszemunek, nem lenne jövõje a kapcsolatnak...gondolni kell arra is, hogy a gyereknek se lenne jó, ha az egyik fél annyival öregebb...Szerintem jól tetted, hogy megszakítottad a kapcsolatot a munkatársaddal, a pasidnak is nyugodtan megmondhatod, hogy megbántódtál. További sok sikert nektek! :)
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - 12e6471c08)
2008. okt. 21. 13:48

A kor nem számít!

Lehet,hogy boldogabb lennél vele,mint a mostanival.

9. 12e6471c08 (válaszként erre: 6. - Poszani)
2008. okt. 21. 13:36
Hát vége még nincs teljesen mert a barátom még most is kételkedik.Én 20éves vagyok a munkatársam meg 42.Még ha szakítanék a pasimmal akkor se merulhetne fel vele valami kapcsolat, az apám lehetne.Soha nem kerultem még ilyen helyzetbe.
8. 12e6471c08 (válaszként erre: 7. - Viktorin)
2008. okt. 21. 13:32
Koszike,aranyosak vagytok, hogy írtatok. Szembesítettem nyugodtan a munkatársammal is.A munkatárs beadta a felmondást még 1-2 héttel a dolgok elott.Igazatok van, engem is az bánt a legjobban, hogy majd 2évig nem volt oka kételkedni bennem,mert bebizonyítottam, hogy bízhat bennem,és most más szavanák jobban hitt.Meg azt mondja túl pontos info az, hogy engem láttak vele beszélni a munkahelyemen.
2008. okt. 20. 18:34
Szerintem is!!! Bizalom, bizalom, bizalom...., mert mi lesz legközelebb???minden pletykát elhisz,ebből még rengeteg probléma lehet, ha nem beszélitek meg....
2008. okt. 20. 15:46

Elég kellemetlen helyzet,de szerencsére nem lett rosz vége!

A barátodnak pedig egy kicsit jobban kellene benned bízni!

2008. okt. 20. 15:43
Hát ez fogós kérdés.. A kérdés, hogy a párod mennyire befolyásolható!!! Mert, ha olyan, aki mindenki véleményere hallgat, akkor nagyon nehéz helyzetben vagy!!! Soha nem tudod neki bebizonyitani, hogy nem vagy bűnös!!! Ha "normális" , akkor tényleg az egyetlen mód a szembesités!!!
2008. okt. 20. 15:39

Pontosan ezt tennem a helyzetedben.

Nem vagy szar helyzetben szerintem. Tiszta a lelkiismereted ennel nem kell tobb. A baratodnak elmondhatnad, hogy esetleg szembesitsen azzal aki rolad pletykalt, mond el neki, hogy szivesen tisztaznad a helyzetet.

3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 12e6471c08)
2008. okt. 20. 15:26

Hat meglehetössen szar helyzetben vagy ! A rosszindulatu pletykak ellen alig,alig tud valamit az ember tenni ? !

A baratodnak feltetlen HINNI KELL(-ene..) NEKED !

2008. okt. 20. 15:26
hát ez elég nehéz helyzet...ha jól értelmezem a párod mostmár hisz neked igaz, mármint h nem volt közted és a munkatársad közt semmi....mond el neki h mennyire rosszul esett h másnak hisz előbb mint neked, talán elgondolkodik és szerintem nem kell neki túl nagy feneket keriteni. De ettől függetlenül én a munkatársamaml beszélnék ugyanugy mint eddig, hisz ha nem történt semmi akkor nincs miért eltávolodni tőle, beszélgetni meg lehet bárkivel...szerintem...
2008. okt. 20. 15:20
A barátom akivel már 1éve és 9honapja vagyunk egyutt hallott egy pletykát miszerint megcsalom már egy ideje a munkatársammal. A munkatársam 20évvel oregebb mint én, és csak normálisan mint minden munkahelyen mindenki szol egymáshoz, mi is úgy beszeltunk csak egymassal.O jobban kedvel mint egy baratot, de én tisztán a tudtára adtam, hogy nem lehet koztunk semmi tobb mint baratság, tudja, hogy barátom van és tudta is.A munkatársam mindig mondta is, hogy o tudja azt, hogy 20éves lány akinek kapcsolata van soha nem fog tole semmi tobbet akarni,o tudja, hogy 0 százalék annak az esélye, hogy koztunk lesz bármikor is valami.Valaki rosszindulatú hazugságokat beszélt vagy osszekavart valamit a barátomnak aki el is hitte ezt.Aztán beszéltem vele és mondtam nyugodtan megkérdezheti a munkatársamat az én jelenlétemben, hogy volt e koztunk valami,higgyen az én szavamnak,nem 1-2 napja ismerjuk egymást.Nekem nincs mitol tartanom mert a lelkiismeretem tiszta.Elhiszem,hogy abban a pillanatban a barátomnak ez rosszul esett, hogy ilyet hall, viszont engem meg bánt, hogy a barátom eloszor más szavának jobban hitt mint nekem.Megkértem a munkatársamat a további félreértések elkeruléséért jobb ha nem beszélunk tobbett egymással.Mit tennétek ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook