Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a Zámbó Jimmy kultuszról? fórum

Mi a véleményetek a Zámbó Jimmy kultuszról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. febr. 6. 11:56
Mindenki maga dönti el ha valaki elmegy hogyan akarja az emlékét megőrizni .És ezt tiszteletben kell tartani anélkül,hogy a mi véleményünk esetleg más.
2009. febr. 6. 11:54
SZIASZTOK! OLVASOM A VÉLEMÉNYEKET,MINDENKINEK SZIVE JOGA SZERETNI VAGY UTÁLNI!AZ , HOGY MAGÁNÉLETÉBEN ,MIT CSINÁLT ,HOGYAN ÉLT, AZ SENKIRE NEM TARTOZIK!NÉZZÜNK KÖRÜL , CSAK A MAGUNK HÁZA TÁJÁN, MINDENKINEK VAN AZ ÉLETÉBEN VALAMI AMIRE NEM BÜSZKE. MERT AKINEK NINCS, AZ NEM AKARJA ÖNMAGÁT FELVÁLLALNI.ÉS TEGYÜK AZT IS HOZZÁ ,HA MEGJELENIK A NEVE AZ ÚJSÁGOKBAN / MÉG 8 ÉV UTÁN IS/, MEGVESZIK AZ ÚJSÁGOT KI SZERETI KI NEM.KEDVES UTÁLÓK! MEGKELENNE NÉZNI ,ZENEI TÉREN MIT PRODUKÁLT, EGY EMBERT , NEM A MAGÁNÉLETÉRŐL KELL EL ILL, MEGITÉLNI!!VAGY HA MÁR ELITÉLJÜK, PONTOSABBAN KELL TÁJÉKOZODNUNK!!LEHET , HOGY MOST HARAGOSOKAT SZERZEK , DE ÉN IGENIS FELVÁLLALOM ŐT, HISZEN, ILYEN MÜVÉSZ 100 ÉVBEN SZÜLETIK EGYSZER!! TOVÁBBI SZÉP NAPOT KIVÁNOK MINDENKINEK.
2009. febr. 5. 20:43
Semmilyen véleménnyel nem vagyok,nagyon figyelemmel sem kísértem..egy pár dala tetszik,de ennyi...számomra ez nem kultusz,csak azzá teszik.
122. Zelma (válaszként erre: 92. - SCHWARZI)
2009. febr. 4. 22:39
Sokan tudják, hogy verte a feleségét, aki csak szemüvegesen közlekedett, leginkább a környékbeliek. Zenészek előtt végképp nem volt titok. Nem hiszem, hogy ennyire nem érzik emberek, hogy hiteltelen, mint a Korda Gyuri. (róla nem tudjuk, hogy verekedne, de éppolyan negédeskedő majomparádé).
121. Zelma (válaszként erre: 105. - Katalin1962)
2009. febr. 4. 22:33
Nem az ő kisugárzása, hanem a média sugallmazása, ami mindent le akar nyomni az emberek tortán, merő közízlésrombolás szándékával. Azóta még tovább mentek, sajnos:(
2008. dec. 26. 23:11
sziasztok, szép estét mindenkinek! még nagyon új vagyok, de egy dolog miatt vagyok itt. elárulom, és fel is merem vállalni én jimmy rajongó vagyok. és imádom őt!szeretnék beszélgetni olyan emberekkel akik hasonlóan éreznek.
2008. dec. 14. 14:45
vicces.
118. hjaniko
2008. dec. 14. 14:45

Szerintem is hasznot húztak belőle, hol volt itt igazi gyász és igazi érzelmek?


Én, pirulva vallom be, nem szerettem őt és a dalait sem.

De hogy a családja halála után is "élősködik rajta"- az rémes.

2008. dec. 14. 14:11

Nekem egyedül az ö dalai maradtak emléknek.

Ezt ugy érte,hogy 14 voltam amikor édesapàm,akit különösen szerettem,mindig Zàmbo Jimmy dalokat halgatott,de leggyakrabban,ha bànatos volt.

Mär pedig ö sajnos nagyon bànatos volt.

Ma Jimmy zenéit én hallgatom elöszeretettel,ilyenkor érzem édesapàm közelségét.

116. Betty's (válaszként erre: 88. - Eva7)
2008. okt. 23. 20:02

Nem irom le mégegyszer,mert pont ezt szerettem volna irni,az egész családja az Ő nevéből húz hasznot a mai napig!

Ki az az őrült,még ha ivott is,hogy golyóval töltött fegyver ravaszát a fejéhez tartva azt meghúzza!!!Ez olyan hihetetlen történet!!!!

2008. okt. 20. 10:00
Ez a kultuszosság egy betegség. Miért nem hagyják már békében nyugodni? Ez a családjára is vonatkozik, aki életében nem is beszélt vele.
2008. aug. 26. 21:20
Azért néhány zeneszáma jól sikerült. Persze mindenkinek más az izlése. Én nem bántanám ,mert elhunytról jót vagy semmit.
2008. aug. 26. 21:12
még van?
112. Alexx
2008. aug. 26. 21:07
Akinek bejön, hallgassa, nézze, imádja, csak rám ne akarja erőltetni, mert a hátamon is feláll a szőr tőle.
2008. aug. 21. 15:38
Nem foglalkozom ilyesmivel. Meg sem nézem, hallgatom.
110. badonyimariaeva (válaszként erre: 108. - Micimacko62)
2008. aug. 21. 15:27
Nekem is ez a véleményem!
2008. aug. 21. 15:01
Mostmár van miből élni a testvéreknek.
2008. aug. 21. 14:06
A hangja nagyon szép volt,a dalai szintén,csak a családja undorito.
2008. márc. 16. 10:53

Nekem Jimmy olyan volt mint az apám!


Anyám azt hallgatta reggel, délbe, és még este is:D

106. godgoda
2008. márc. 16. 10:14
Nyállal telt giccsparádé....
2008. márc. 16. 07:11
Véleményem szerint giccs tömeg, de van aki rajongásig szereti. Jimmy is csak emberből volt, de tagadhatatlan a kisugárzása, hogy ennyi embert tud még a mai napig is vonzani. Amit a család csinál azt gusztustalannak tartom. A pénzért mindent megcsinálnak halálából virágzó üzletet tartanak fenn.
104. 533bb4d1fe (válaszként erre: 92. - SCHWARZI)
2008. márc. 16. 06:40
Én pl.saját szememmel láttam,hogy az AVAR szállóban végigverte a lépcsőn.
2008. márc. 15. 18:46

Talán sokáig fenn fog maradni a neve, mert aki szerette, az ezután is fogja hallgatni a dalait. és, ha így nézzük: kultusz.

De, az Árpi az tűnjön el a süllyesztőbe, mert még hangja sincs. A múltkor elcsíptem, talán a Fásyban.szörnyűséges volt. Hiába a külső hasonlóság. Szóval szerintem Ő a cirkusz.

2008. márc. 15. 18:21
A hangja egyedi volt, a dalai szépek. Mint embert nem ismertem, ezért aztán lehetett példaértékű a magánélete, és lehetett egy nagy nulla is. A családjáról hallottam beszélni a médiában, de erről a 4 pénzéhes testvérről nem is tudtam, hogy létezik. Nyilván nem volt túl büszke rájuk, teljesen érthető okoból. Ez szerintem nem kultusz, inkább cirkusz.
2008. márc. 2. 22:24

Szerintem gyönyörű hangja,és megható dalai voltak.Ami a halála után történik-kultusz-??hát,az undorító,és bárki b,milyen ember volt nem kellene halála után meggyalázni.Halottról jót,vagy semmit.

Én imádom Elvist,de mondjátok már meg,hány Mo-on élő magyar énekes juthatott el hazánkban odáig ahova Ő?Na és annak is min lett a vége?

Szerintem maradjunk"mezei"emberek.Hanna

2008. febr. 9. 19:06
Imádom Jimmykét...nagyon drága ember volt:)
2008. febr. 2. 21:55
igen, undorító
98. Sirga
2008. jan. 15. 13:44
Kultusz? Mi? Királynak nevezni? Az csak egy dolog, hogy Amerika körberöhögne, hiszen hol van Jimmy Elvishez képest? Sehol! Az igazán nagyokra miért nem emlékszik ez az ország? Nem sok tehetségnek adták a "Király" jelzőt, hirtelen csak Latinovits jut eszembe, a színészkirály. De hagyjuk már békében nyugodni ezt az életében nyughatatlan embert!
97. petka
2007. dec. 9. 19:19
Undorító.
2007. dec. 9. 19:17

Kultusz? Ez minden, csak kultusz nem.

Egy elhunyt majmolása, akivel életében nem beszéltek a hírek szerint (nem tudom mennyire igaz, de nem is érdekel).

De undorító a testvérek tette.


Arról miért nem beszélnek a testvérek, hogy Árpika fellépése meghiusult külföldön, mert visszaélt a testvére nevével? Na, erről ennyit!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook