Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a 20.000 forint körüli, vagy annál olcsóbb Nokia és Samsung telefonokról? fórum

Mi a véleményetek a 20.000 forint körüli, vagy annál olcsóbb Nokia és Samsung telefonokról? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 11. 13:45
a Nokia egy megbízható márka, az biztosan ok! De a többi 20.000-alatti hááát....
2011. dec. 11. 13:42

Sziasztok


Ismét szeretném a véleményeteket kérni.6 éve kaptam egy Motorola C-261 mobiltelefont.Igaz,hogy olyan nagy baja nincs,de nekem mostanában nagyon tetszenek a Nokia és Samsung telefonok,és úgy látom az interneten,hogy nagyon szépek vannak már 15-20000 forint körül,és nagyon szeretnék egy ilyen telefont.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy mi a véleményetek ezekről a telefonokról?Azt is nagyon szeretném tudni,hogy lehet-e ezekkel a telefonokkal lakásban telefonálni?Ezt azért kérdezem,mert állítólag létezik olyan telefon,amelyikkel nem,és a mostani Motorolámmal például tökéletesen lehet.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem a tapasztalataitokat.Nagyon szépen köszönöm.

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook