Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed Novák Hunor cikkeiről? fórum

Mi a véleményed Novák Hunor cikkeiről? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Clarah)
2018. jan. 24. 14:42

Kipróbáltad már?

Asztmás ismerősömnek is segített.

2018. jan. 24. 14:38
én reggel hallgatom a kossuth rádiót,csak a falurádióig.van egy okos éllatorvos,aki szerint az állatoknak ilyet kell adni.na,ha jön a híradó,akkor kapcsolom le,
10. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - Ab61752c45)
2018. jan. 24. 14:38

:)

Én már régóta használom ezeket a cukrokat...

A gyerekeim is, az unokáim is :)

Pl. a hajamnak, körmömnek is nagyon jót tett a Silicea. Gyulladásoknális jó.

De sokfélét használtam már.

A fene a placebójának! ;)

(ezentúl is fogjuk használni)

9. ab61752c45 (válaszként erre: 8. - Clarah)
2018. jan. 24. 14:31
azok is.
8. Clarah (válaszként erre: 7. - Mezei Virág)
2018. jan. 24. 14:30
Én csak tic-tacnak nevezem a hoemos cuccokat.
2018. jan. 24. 14:23

Kedvenc cikk:

Amiről a homeopaták hallgatnak: életveszélyes mellékhatást okozhatnak a homeopátia segédanyagai!

2016. december 03.

A homeopátiás készítmények legtöbbször xilitolt tartalmaznak (nyírfacukor),


A homeo bogyók nálunk laktózt - azaz tejcukrot tartalmaznak...

[link]

2018. jan. 24. 14:00
szép magyar neve van.kár,hogy nem magor.
5. Clarah (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2018. jan. 24. 13:57

Mármint a szülőnek kellene kitalálni, hogy mi a baj?


Sok újdonságot harangoz be, pl a kólika igazi okai és "kezelése", de ezt már csak a fizetős oldalán lehet elolvasni :)

4. zebracsikó (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2018. jan. 24. 13:40

Így igaz:

nem új tanokat hirdet.

2018. jan. 24. 13:39

Nekem nincs vele bajom. Az ő véleménye meg a józan ész kombinációja hatásos lehet.


Menedzserszemléletű orvos. Valakinek kiocsit sok ez a habitus.


Én is hallottam tegnap délelőtti interjújának egy részletét valamelyik rádióban: arról beszélt, hogy a közhiedelemmel ellentétben a tejtermékek fogyasztása mégsem olyan nyákosító és ellenjavallt hurutos megbetegedésekben, mint eddig hitték.

2018. jan. 24. 13:38

Semmi olyat nem állít,amit egy normálisan felvilágosult orvos ne tudna.Az én gyerekorvosom majd 2* annyi idős,mint ő és olyan régen is lát el gyerekeket,de pontosan ugyanezen elvek alapján rendel.


Tény,hogy a szülők nagyja nyakra-f....ra adják a gyógyszert,ahelyett,hogy kitalálnák,hogy mi baja a gyerekének.

2018. jan. 24. 12:57

Mostanában sokat nyilatkozik a doktor, a Homeopátiás szerek hatástalanságával bedurrant Magyarországon. Lengeti a zászlót, hogy nem igazán fontos és elsődleges a lázcsillapítás (csak ha már "nagyon nyűgös" a gyermek). Elő lehet nála fizetni vip tagságra, így a külföldi cikkek(??) fordítását elolvashatja az ember.


Kíváncsi vagyok, a mai édesanyáknak mi a véleményük erről a jelenségről. Mert ez már az.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook