Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a vélemenyed arról a tanárnőről, aki sérteget egy tanulót minden ok nélkül? fórum

Mi a vélemenyed arról a tanárnőről, aki sérteget egy tanulót minden ok nélkül? (beszélgetős fórum)

1 2
2009. ápr. 25. 09:41
Nem is tudom, mit képzel magáról ez a nő....az biztos, hgy az agyában nincs rendben valami és a kislány érdekében azonnal tenni kell valamit!Sajnos vannak ilyen gyerekek, akik sértegetik a másikat, sajnos vannak olyna emberek is akik sértegetik egymást, sajnos még olyanok is vannak akik gyerekeket sértegetnek, de hogy már egy tanárnő a tanulóját, ráadásul így!..Huha az én természetemmel, ha engem sértegetne így már biztos kapott volna egy két keresetlen szót. Az sem megoldás de sajnos hamar felkapom a vizet. Hú hát én biztosan leverném azt a tanárt...fle kéne kötni az ilyet..nem is tudom elképzelni sem, hogy mit hisz az ilyen magáról..
16. 769918d4ef (válaszként erre: 14. - Yulcsy)
2009. ápr. 25. 08:12
Igen,de az ilyen tanar mar ahhoz is tul huje hogy magaba nezzen...Nem artana az ilyeneket pszihiaterhez kuldeni,vagy dilihazba...
2009. ápr. 25. 08:10

Mondtam az ismerosomnek hogy ha az osztalttarsai is a kislany mellett vannak,akkor vegyek fel pl telcsire mikor sertegetik es megvan a bizonyitek..Azt mondta hogy van amikor mas osztalynak is szegeny kislanyrol beszel ,persze megalazoan...es szunetbe mondjak neki hogy"na ma is "veled "volt az orank...

Es az erdekes az hogy semmi mas nem all a hatterben,a szuloket se ismeri hogy emiatt lenne a baja,hanem egyszeruen csak nem birja elviselni szegeny lanyt..

Koszi szepen a hozzaszolasokat,tenyleg tegnap nagyon felkavart az eset hogy ilyensmik vannak...Az bistos hogy en sem hagytam volna annyiban,ha ennyire fajult adolog akkor mar durvabban rendeztem volna a dolgokat....Szomoru....

14. Yulcsy
2009. ápr. 25. 08:08

Az biztos, hogy valamit lépni kell, mert a gyerekben ezek után valami el fog törni.Utál majd suliba járni, romlanak a jegyei és ez bizony a későbbi életére is ki fog hatni.

Az ilyen tanár pedig jó lenne, ha magába nézne, és elgondolkodna azon,hogy mit is csinál jól, vagy rosszul.

13. 125936dac9 (válaszként erre: 9. - Yulcsy)
2009. ápr. 25. 08:02
Igen van az igazgatónak is felettese ..általában az önkormányzat ..ott is lehet panasszal élni . De ha több gyerekkel ezt csinálja.. álljatok össze ..nincs joga senkit sértegetni .
12. 769918d4ef (válaszként erre: 11. - Yulcsy)
2009. ápr. 25. 08:00
Koszi szepen:)De azt elfelejtettem irni hogy ez erdelyben van...De rakeresek az itteni cimre...
11. Yulcsy
2009. ápr. 25. 07:59

Gyorsan rákerestem és ezt találtam.Egy telefont, vagy emailt megér!


Levélben:

Oktatási Jogok Biztosának Hivatala

Szalay u. 10-14

Budapest

1055


Telefonon: (06-1) 473-7097


Telefaxon: (06-1) 332-6727


E-mailen: oktatasi.biztos@om.hu

10. 769918d4ef (válaszként erre: 8. - 125936dac9)
2009. ápr. 25. 07:56
Csak sajnos mint irtam ,vedik egymast...Nem olyan egyszeru am az ilyensmi...Sajnos ilyen a mai vilag,mar elore felek a kisfiam miatt ,nemsokarta jon az ovi meg minden...:0
2009. ápr. 25. 07:54
Szerintem messzebb kellene menni, az igazgatónál.Biztos van valamilyen hatóság, ami őket is ellenőrzi.Én oda mennék be, pontos időpontokkal, hogy mikor mit mondott a "tanár" és azt is leírnám, hogy beszéltünk az igazgatóval és ez meg ez volt a panaszra a válasz.Na és ezek után elvinném a gyereket egy másik iskolába,mert a balhé után nem biztos, hogy jót tenne neki, ha ott maradna abban a suliban.
2009. ápr. 25. 07:53
Szégyelheti magát az ilyen tanár ,de én jelenteném az igazgatónak .
2009. ápr. 25. 07:51
Nekem is volt ilyen tanarom(sztem mindenkinek volt egy hasonlo)...de en mas termeszetu vagyok ,en ki tudtam allni magamert barmikor ,es ha vmi rosszul sult el emiatt ,ahoz tul laza voltam hogy szivre vegyem...Aztan meg rajottem a tanarno "gyenge pontjara"es ezt hasznaltam ki ellene,es igy beken hagyott egy ido utan.Csak ez termeszettol is fugg ,aki amugy is visszahuzodo ,nem hiszem meg tudna ilyent csinalni 5ikesen!
2009. ápr. 25. 07:48
Szomorú, hogy akik emberekkel foglalkoznak művelhetik az ilyenfajta "játékaikat". Érdekes, a diplomát annyira kérik, amikor tanárt vesznek fel valahová, de a személyisége általában senkit sem érdekel.
5. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 25. 07:46
Beszeltek mas tanarokkal is es az igazgatoval is es az volt a valasz hogy"hat o ilyen nehez termeszetu..."De arra nem gondolnak hogy tonkreteszik a kislany onbizalmat ,ami a betegsege miatt amugy is keves...Azt meg nem irtam hogy nagyon csendes ,ugyes kislany,senkivel sincs baja ,visszafogottan oltozik ,nem sminkjeli magat stb....Miert pont egy ilyen gyenge aldozatot kell vkinek kiszemelni???:(
2009. ápr. 25. 07:43
Miert van az hogy ilyen pszihikailag beteg emberek "tanitsak"a gyerekeket???????(tisztelet a kivetel!)
2009. ápr. 25. 07:42
Az igazgatóval nem tudnak beszélni, hogy mi a helyzet a két tanárral? A másik iskolába áthelyezéssel meg megint ott a rizikó, hogy lehet ott meg a diákok nem lesznek ilyen támogatók...
2009. ápr. 25. 07:42
Az egy ....az én általános iskolás osztályfőnököm is ilyen volt....folyamatosan sértegetett,bármit is csináltam...de 8. év végén,megmondtam neki,amit gondoltam(az én "finom" stílusommal)..és megkönnyebbültem.
2009. ápr. 25. 07:38

Tegnap beszeltem egy ismerosommel,akinek 5 osztalyos a kislanya.A kislany sulyos szem betegseggel kuzd(annyira hogy haza sem tud menni az iskolabol ha az edesanyja nem megy utana...),tobb muteten is atesett,megis nem sok a valtozas.De ennek ellenere elso tanulo.

Es nem eleg szegenynek az o baja ,egy tanarno nagyon ra van esve ,amiatt hogy miert o a jobb tanulo az osztalyban es nem az O"kedvence"...Ok nelkul sertegeti,Pl.mikor a nagy nehez szemuveg helyett kontaktlencset tettek a kislanynak ,ilyeneket mondott hogy"na most azt hiszed hogy szebb lettel?azt hiszed most rad nez vki?.....meg ilyenek.."sZebbnel szebb"sertegetesekkel all elo...

Szegeny kislany mar gyomorideggel indul iskolaba avval a gondolattal hogy"na ma vajon mi lesz a baja velem..."A legrosszabb a tanarno meg osztalyfonoke is...o kellene a legjobban tamogasson egy ilyen gyereket...

A szulok probaltak beszelni a tanarnovel,de olytankor meg jobban belekot a kislanyba...most ugy dontottek atteszik mas iskolaba ,mert nem birjak degileg..Szerencsere az osztalytarsai tamogatjak szegenyt...

Ezzel az ok problemajuk lehet meg lesz oldva,de az az idegbeteg harpia tanarno attol meg ott fog tanitani...Es meg ki tudja hany tanulo lesz ebbe a helyzetbe...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook