Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a helyes? fórum

Mi a helyes? (beszélgetős fórum)


7. zsanci79 (válaszként erre: 6. - Hmhmhm)
2011. jan. 2. 18:27

Bocsánatot kért, megbánta ez a lényeg.

Azt meg Te nem láthatod hogy belül mennyire bánthatja ez őt is, hogy ilyeneket mondott. Tudom, mert én is ilyen vagyok sajnos

2011. jan. 2. 18:19
egyszer fordult elő, nagyon megbánta, azt mondta a vita hozta ki belőle és részint az irigység, mert nekem jóval közvetlenebb a kapcsolatom a szüleimmel, na de akkor is....eddig mindent meg tudtunk beszélni, ezt is, de én félek hogy nagyon rányomja ez a dolog a bélyegét a kapcsolatunkra, félek hogy sokszor eszembe jut majd ez, ha vele vagyok. a bizalmam megrendült
2011. jan. 2. 18:13

Nálunk ez sokszor előfordult( 5 éves kapcsolatban)aztán megbeszéltük jött a következő.Sokadik után meguntam és feladtam ha ennyire nem vagyok jó akkor kell keresni mást alapon és kész.Azóta meg kapar meg minden jó lett hirtelen,mostmár nem hat meg és ki is készültem még mellé.

Szerintem is megbeszélni vita hevében sok minden kibukik egy emberből amire azért érdemes odafigyelni de kérdezd meg h mi a gondja baja és tisztázzátok le mindenképpen!

2011. jan. 2. 18:07
Egyből szakítás? A fenét..meg kell beszélni!
3. mese
2011. jan. 2. 18:06
attól függ, hogy ezt egy, vagy többszöri alkalommal is megtette-e?ha egyszer, lehet olyan lelki állapotban volt.. vagy ez rendszeres? akkor valóban elgondolkodtató...
2011. jan. 2. 18:04

Akkor mégsem voltatok meg gyönyörűen....

Vita hevében sokmindent mond az ember, amit utána maga is megbán, ekkor szoktak bocsánatot kérni utána...Én legalább is ilyen vagyok sajnos.

Durva dolog lehetett, ha újra felépítgetni kell a kapcsolatot egy egyszeri vita után

2011. jan. 2. 17:55

Szerintetek mi a helyes abban az esetben, ha megtudjátok a párotokról (akivel másfél éve gyönyörűen megvagytok), hogy egy olyan alkalommal, amikor nem értettetek vele egyet és ennek hangot is adtatok, csúnyán méltatja a viszonyotokat a szüleitekkel, róluk és rólad is elképesztő dolgokat állapít meg?

Érdemes felépítgetni a kapcsolatot vagy jobb a szakítás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook