Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Merevedési probléma? fórum

Merevedési probléma? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. unom (válaszként erre: 35. - *trillian*)
2015. febr. 7. 20:12

Épp ezt nem teszi, nem hajlandó visszamenni az orvoshoz.

Itt szó sincs kölcsönösségről, ha épp kegyes hangulatban van, kielégíti a topicindítót, ha nem akkor úgy is jó.

35. *trillian* (válaszként erre: 34. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 20:10

Nem tudom, mit olvasol.


"Van úgy,hogy kielégít,van úgy,hogy semmi nem történik,csak magához húz,százszor elmondja,hogy szeret és elalszunk..."


Ez nem azt jelenti, hogy "szex nincs" meg hogy röhej meg megalázó. Szerintem ennek a pasasnak valami kínja van, amit meg kell próbálni oldani, amíg nem késő.

34. 5b618279dc (válaszként erre: 33. - *trillian*)
2015. febr. 7. 20:05

Nem azt írta.

Azt írta, hogy állandóan egész nap simogatja meg csókolgatja meg bújik. Csak éppen szex nincs.

A "néha kielégíti" meg röhej és tök megalázó.

Legalábbis egy nőnek szerintem.

33. *trillian* (válaszként erre: 32. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 20:01
Nem azt írta, hogy néha kielégíti őt utána is, néha meg bújik? Nálunk pl ez mindkét irányba előfordul (csak az egyik elégül ki), na bumm.
32. 5b618279dc (válaszként erre: 31. - *trillian*)
2015. febr. 7. 19:58
Nem érted, hogy egy olyan embert teljesen hidegen hagy ez a dolog, aki képes nyugodtan hátradőlni, miután elélvezett, de a partnere nem???
2015. febr. 7. 19:56
Hát, én technikailag pont az ellenkezőjét tanácsolnám. Kezdje az előjátékot ő, és izgasson fel téged, amennyire csak lehet, és amikor már majdnem elmész, akkor próbáljon behatolni (akár tablettával is). Ha ügyesek vagytok, még talán egyszerre el is tudtok élvezni, ha kell nyúlj oda te is magadnak. Ha ez a gyakorlat jól rögzül, akkor sokkal kielégítőbbnek fog tűnni a szex mindkettőtöknek. Ez minél többször sikerül, annál kevésbé fogja őt stresszelni a teljesítménykényszer, és innen jól lehet továbbfejlődni.
2015. febr. 7. 19:48

[link]


" ... gyakran még a szakembert is megtéveszti ... " :)

29. 5b618279dc (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2015. febr. 7. 19:35

Hülyeségeket beszélsz, főleg az "ekézéssel" kapcsolatban.

Senki nem ekézett senkit.

Aki pedig nem élt ilyen helyzetben, az végképp nem tud nyilatkozni érdemben.

Nyilván a fórumindítónak sem mindegy ez az állapot, és kötve hiszem, hogy csakis a maga szempontjából nem mindegy. Hiszen egy kapcsolatban él, ahol mindkét fél számít egyformán, nem csak az egyik vagy a másik.

28. unom (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2015. febr. 7. 19:33

Megint nagyot szóltál, te, hoxahímek gyöngye.

A pasi nem ment vissza az orvoshoz, vagyis nem keres megoldást, a neten rendelt vajákosszerek nem azok.

Ha ennyire nem érdekli a dolog akkor ott kell hagyni, és igen, fordított esetben is ez lenne a véleményem.

27. vacsa (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2015. febr. 7. 19:30
Batomira el vagy tévedve...
26. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Jojócska)
2015. febr. 7. 19:27

Szerintem az rajtad is múlik, hogy ha nem jön rá egyedül, szólj neki, hogy miután ő elment és neked még semmi, orálisan elégítsen ki. Plusz a többit utána, hogy nagyon szeret meg minden, normális. Egyszerűen te belemész, hogy ne legyen minden alkalommal orgazmus neked és ezt akkor ő úgy veszi, hogy oké, egy kis puszizkodással el vagy intézve.


Maga a merevedési probléma nem a fő probléma itt, hiszen idősebb pároknál már gyakori, mégis van szex, mert "megtoldják a nyelvükkel", a te pasid meg erre lusta. Ez vonatkozik arra is, amikor tablettát szed és írod, hogy olyankor is gyorstüzelő, olyankor is egy kicsit kapja már össze magát. Bár a potencianövelőket szedők általában elég sokáig bírják, szóval ez is egy kicsit fura, hogy még olyankor is hamar elélvez.


Hogy te mint nő, nem mersz őszintén beszélni vele, ő meg hülye, hogy egyedül rájöjjön, hogy egy kicsit rádolgozhatna, na ez lesz a vesztetek, nem a merevedési problémája, elhiszed? Ezért nem tudlak sajnálni, vagy megmondod neki, vagy marad a régiben.

2015. febr. 7. 19:27

Érthetetlen, de van ilyen."

Hm, nők és a tudomány! :) Nők és a férfi működése!


Ha egy férfinek nem megy a szex, akkor sem kézzel sem orálisan nem képes kielégiteni a nőt, mert a férfi nem gép, ahhoz is érzés beindulás kell


Próbálta közületek valaki kielégiteni úgy egy férfit/párját, hogy hogy gyere szivecském, kapáspol kiverem, aztán megyek főzni

Amikor jaaj fáj a fejem meg fáradt vagyok, ami adott esetben valós is, lenne kedvetek a szexhez? Pedig az "csak fizikai munka"

Ugye hogy nem?!


Ezekre a férfi impotenciákra még nem találtak megoldást, csak a viagrát és társait

A valós okot nem tudják, különösen nem a lelki hátterét ha egyáltalán van


Hagyjuk a pszichiátriát meg a hasonló varázslásokat, marhaság.


A korai magömlés meg az állatvilág övéje

Aztán a nőknek kinyilt a szeme, hogyhát ők is szeretnék élvezni a dolgot :)

De sajna sok férfiban ez nem működik az új módi szerint

Akkor megint jön a pszichiátria és társai, ráolvasnak, bogyókat adnak neki, haszontalanúl

Nem tudják az okát mi okozza ezt


Ha egészséges a férfi, el kell menni urológushoz és az kivizsgálja fizikálisan és hormonokra

Ha a szive vérnyomása érrendszere rendben és más is akkor potencianövelő

De csak orvosi kivizsgálásra mert igencsak befolyásolja a szivet és a v.nyomást


Ha meg gyorslövetű, tessék Lidokain kenőcsöt venni a patikában és könnyedén megkenni a makkját

Ez után hajrá


Kicsit nyűgös lehet de sokan élnek mankóval



Olvasom hogy hagyd ott ne kinlódj!

És ha a nő nem élvezi valamiért a szexet, azt is ki kell rúgni, az a gyógymód?

Ha a nő nem élvezi, azonnal adjátok a tanácsot, hogy menjen ilyen olyan vizsgálatra, netán "fedezze fel " a testét

Miért nem mondjátok olyankor, hagyd ott a párodat, ne kinlódjon veled?


Természetesen, ha minden kisérlet csődöt mond, nem lehet mást tenni, mert a visszafolytás frusztrációt idegességet okoz egy idő után aminek más mellékbetegségei is lehetnek


No csak azért kottyantottam közbe, hogy kicsit vissza kellene venni a körmökböl, mielött ekézitek ezeket a férfiakat. Bele kellene érezni az ő helyükbe is magatokat

Persze mit várhatunk?

Egy férfi legyen kockahasú és naponta többször keményen gyűrje össze a kispárnát a párjával

Aha, ez igy működik női aggyal.

:)

24. 9c87c886db (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2015. febr. 7. 18:35
nem akarlak elkeseríteni,de szerintem a helyzet csak rosszabb lesz.mi is próbálkoztunk gyógyszerrel is,aztán lassan vége lett,persze a türelmemnek is.
23. 5b618279dc (válaszként erre: 22. - Vacsa)
2015. febr. 7. 18:27

Számunkra ez ilyen egyszerű, igen.

Ebben éltem 5 évig, és még ma is viselem a terhét, le merem írni.

Minden erőmet össze kellett szednem, hogy ki tudjak lépni ebből a kapcsolatból.

És biztosan tudom, hogy a volt párom azóta tönkre ment a hiányom miatt.


Érthetetlen, de van ilyen.

És a fórumcímre válaszolva: nem, ez nem merevedési probléma.

22. vacsa (válaszként erre: 21. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 18:21
Nem megy neki a szex, pedig szerelmes? Ha szereti a nőt és fontos neki, akkor amellett hogy igyekszik megoldást keresni a problémára, összebújáskor szépen bebújik a takaró alá és szeretgeti a nőt. Ahhoz nem kell álló zászló...
21. 5b618279dc (válaszként erre: 20. - Vacsa)
2015. febr. 7. 18:15

Nem!

Ez nem ilyen egyszerű sajnos.

Lehet az a férfi valóban szerelmes, de a szex mégsem megy neki.

Egészséges embereknek ez felfoghatatlan, de tényleg létezik ilyen.

Viszont így a kapcsolat sem egészséges, és szinte biztos, hogy nem is lesz az. :(

20. vacsa (válaszként erre: 18. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 18:12
Ezért kérdeztem rögtön az elején hogy mi van a fórumindító kielégülésével. Ha ebbe sem feccöl energiát a férfi (azaz nem jön természetesen, ösztönösen hogy boldoggá tegye a nőt), akkor csak duma a szerelem...
19. 31bc25d879 (válaszként erre: 18. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 17:43
De!
18. 5b618279dc (válaszként erre: 17. - 31bc25d879)
2015. febr. 7. 17:41

Én azt nem értem (és értettem), hogy milyen kapcsolat az, amiben egy férfi nem akar testi örömöt szerezni a társának.

Egy férfit az (is) tesz boldoggá, ha a partnerét boldoggá teheti az ágyban is. Nem???

2015. febr. 7. 17:38

Azt nem értem, hogy ha jó volt a gyógyszer miért nem akar visszamenni felíratni. Annyi potencia növelő kegyszer van már.

Pszichológus?

Én is belefáradnék a lelki tyutyujgatásokba. Nem lenne hosszútávon türelmem ehhez.

De ha neked ez így jó, oké, ha frusztrál találj valami megoldást.

Még az merült fel bennem, hogy talán nem is akar pozitív eredményt ezen a téren.

16. kisj (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2015. febr. 7. 17:26

Benned biztosan nincs hiba!

A hiba benne van, de csak olyan szempontból, hogy az első kör gyógyszer után már nem akar a problémával foglalkozni.

Hogy szeretitek egymás, az klassz dolog, de ha szexet is akarsz, akkor másfelé kell próbálkoznod, mert ilyen idős korban hatalmas nagy csodák már nem léteznek.

15. 5b618279dc (válaszként erre: 13. - Jojócska)
2015. febr. 7. 17:16

Soha nem is fogod.

Mindig csak vágyni fogsz rá.

Egyre jobban.

És egyre kevesebb önbizalmad lesz.

14. vacsa (válaszként erre: 13. - Jojócska)
2015. febr. 7. 16:48

Vele maradsz, ugye?? :((

Én tönkremennék, mindenki tönkremenne...

Te is tönkremész.

Nem testvérkére van szükséged, vagy jóbarátra...

2015. febr. 7. 16:42

Köszönöm a véleményeket :-)

Én is úgy gondolom,legalább is az eszem azt mondja,hogy kicsi az esély a változásra.

Tegnap este mondta,hogy rendelt egy természetes alapanyagokból készült kapszulát.Ebben bízik.Én nem nagyon.Nem tud ellazulni.Nincs benne szenvedély és nem láttam még a szemeiben soha azt a tüzet szex közben.Amikor úgy elveszted az eszed..olyat még nem tapasztaltam Nála.

12. 388b941089 (válaszként erre: 11. - 5b618279dc)
2015. febr. 7. 15:58
aha.. biztos...
11. 5b618279dc (válaszként erre: 10. - 388b941089)
2015. febr. 7. 15:51
Van ez a halolaj kapszula ... biztos a csípő-és térdizületekre gondolt :DDD
10. 388b941089 (válaszként erre: 9. - Deeec8ca57)
2015. febr. 7. 15:45
Megolajozni? Mivel...?:O
2015. febr. 7. 15:12
bár nekem is az lenne....én szoktam merev lenni....alig bírom magam megolajozni :(
8. 5b618279dc (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2015. febr. 7. 14:51

Néhány év el fog telni, és úgy fogod érezni, hogy nem nő vagy, hanem egy szépokos nagyfiú anyukája.

Akivel minden nagyon jó, csak éppen "az" nem.

Aztán eljön az idő, mikor úgy érzed, hogy te szorulsz már segítségre.

Ne várd ezt meg, találj valamilyen megoldást!

7. viva70 (válaszként erre: 5. - Jojócska)
2015. febr. 7. 14:42
Csodák pedig nincsenek. Azt döntsd el, hogy megfelel-e neked ez így? Ha nem, akkor nem érdemes az időt vesztegetni rá.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook