Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menzesz előtt 2 nappal negatív teszt fórum

Menzesz előtt 2 nappal negatív teszt (beszélgetős fórum)


6. Vivi134 (válaszként erre: 5. - Cc7a88f96d)
2022. jan. 1. 15:26
Köszi, gratulálok a 3 gyermekhez 🙂 akkor míg nem jön meg én is reménykedem 🤞
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Vivi134)
2022. jan. 1. 15:02

Első gyerekkel nemvárt napján is negatív volt,méghozzá a digitális hiperszuper clearblue😌😅2napos késésnél volt nagyon halvàny.

2ik terhességnél nemvárt napján jól kivehető pozitív volt.

3ik terhességnél 3nappal nemvárt előtt halvány pozitív volt.

Szóval ez nagyon változó...

4. Nori474 (válaszként erre: 3. - Kiyara)
2022. jan. 1. 13:44

IGEN ÉN IS AZT HISZEM NAGYON KORÁN TESZTELNI SEMMI ÉRTELME. CSAK FELIDEGESÍTED MAGAD.

vALÓBAN NEM LEHET PONTOSAN SZÁMOLKISZÁMOLNI FŐLEG, HA NEM SZABÁLYOS A CIKLUS.

nÁLAM , MEG MÁR AKOR IS SZÁMÍT, NEM SOKÁRA 40LESZEK.ÉS 25-30 NAP KÖZÉ ESIK, AMI ELÉG BIZONYTALAN.

2022. jan. 1. 13:10

Nem értem miért kell ennyire előre tesztelni, nem ezen úlik hogy terhes vagy-e vagy sem.

Pont azért mert változó a ciklusod késés után 3- 4 nappal lenne érdemes.

Ebből így még bármi lehet. Csak az idegeidet nyüstölöd így. Ne görcsöl rá.

2. tyityu (válaszként erre: 1. - Vivi134)
2022. jan. 1. 13:07
Ezt senki sem fogja tudni megmondani neked. Mindenkinel valtozo, van akinel hamar kimutatja a teszt van akinek a nem vart napjan is negativ. Ha valtozo ciklusaid vannak akkor meg nehezebb beloni mikor kell tesztelni. Ha tudod mikor volt peteeresed az sokat segit, 12 dpo kornyeken azert a 10-es tesztnek mar pozitivnak kell lennie. Nekem mar 9 dpon mindig pozitiv volt. Sok sikert !
2022. jan. 1. 12:29
Sziasztok! Tapasztalatokra lennék kíváncsi, tudom nemvárt előtt nem tesztelünk, viszont a ciklusaim változóak volt már 28-33 és a ciklus 29.-napján teszteltem reggeli elsőből 10-es érzékenységű predictor early-vel negatív lett.. Naptár szerint holnap kéne megjönnie, van remény hogy pozitív lehet? Vagy így már reménytelen? Olvastam itt hogy nagyon sokaknak már mensi előtt pár nappal pozi volt ezért is bátorkodtam. A férjemmel nagyon szeretnénk már. Véleményetek, tapasztalatok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook