Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruálhatnak-e a lány csecsemők? fórum

Menstruálhatnak-e a lány csecsemők? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 1. 18:42
úgy hallottam ige, bár nem tudom mennyi ideig, és mennyit szabad nekik :(
11. 19ba18c379 (válaszként erre: 10. - Kiscsirke)
2008. dec. 9. 13:04
pusszantás :)
2008. dec. 9. 12:50

Szia!


Én is megijedtem mikor hazahoztam a pici lányomat, és ott vérzett. Ezt senki nem mondta nekem, de igen, megtörténhet. Nálunk 2 napig tartott, nem volt sok vér, kb 6-7 napos volt. Aztán gondolom kiürült a szervezetéből az a hormon. Én úgy olvastam, hogy 2-3 hetes koráig normális. Senki ne ijedjen meg tőle!!!!

9. PiciLeány (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2008. dec. 9. 12:43
Az anyatej hormontartalmától is lehet a hüvelyből vérzés, meg mellduzzanat. Sőt, ugyanezen ok miatt fiúcsecsemőknél is előfordulhat a mellduzzanat.
2008. dec. 9. 12:40
Igen, a lányom 3 hetes, nála is volt pár napig, sőt a mellük is kicsit duzzadt , és még kis tejféle is jöhet belőle .
2008. dec. 9. 12:25
Eléggé furán hangzott amikor először olvastam, de valahol meg érthetőnek tűnik, hisz tele van a kis teste hormonokkal, és már születésekor megvannak a petevezetékei, méhe stb. hogy ilyen előfordulhasson.
6. Zizisicc (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2008. dec. 9. 12:23
Igen, ez igaz, de csak halvány pirosas-nyákos váladékozás szokott lenni, nem vérzés, néhány nap alatt, ahogy a hormon kiürül, megszűnik.
2008. dec. 9. 12:23
Igen ilyen előfordulhat,pont amiatt amit leírtál.
2008. dec. 9. 12:23
Köszi
2008. dec. 9. 12:21
Igen ez előfordulhat. A kórházban is mondani fogják, vagy ha ott nem, akkor majd a gyerekorvos amikor hazahoztad a bébit és megnézi. Egy kis vérzés a hüvelyből egy pár napig normális. Nekünk egy csepp volt a 4. napon, de nem ijedtem meg mert tudtam mi az. Egyébként meg véreztem én a gyerek helyett:)
2008. dec. 9. 12:21
Szia! A lányom 6 hónapos, én nem tapasztaltam ilyet.
2008. dec. 9. 12:19

Sziasztok!


Több könyvben olvastam arról, hogy szülés után a babában marad egy női hormon, amit a méhlepényből vesz át és amitől az első napokban menstruálhat. Az interneten nem találtam semmit és furcsán hangzik. Volt valakinek ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook