Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációt zavart már össze valakinek fizioterápia? Lehetséges? fórum

Menstruációt zavart már össze valakinek fizioterápia? Lehetséges? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 17. 12:49

Igen, vérbőséget okoz!

Nekem mindig abba kellett hagynom....

6. bc84e599b2 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 12:27
Esetleg nőgyógyász???
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bluemoon55)
2023. jan. 17. 11:04
Én is több félét kaptam, csak erre szokták mondani, hogy felerősiti nagyon, ezért közben nem szabad. Hat nekem késik miatta. A fájdalmak jöttek, de nem kíséri vérzés. Hát nem tudom mi tévő legyek.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bluemoon55)
2023. jan. 17. 11:02
Köszi szépen!
3. Bluemoon55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 17. 11:01
En honapokig jartam, több féle kezelest kaptam, serv miatt, nem zavart be semmit.
2023. jan. 17. 10:52
Bocsánat, most látom, a telefon átírt pár szót, sietve írtam, dolgozom, elnézést! De remélem azért értitek!
2023. jan. 17. 10:51

Sziasztok,


4 hete járok kezelesre, most kellett volna megkonnie 4 napja és semmi. Nálam ilyen nem szokott lenni, mert pontos a menstruációm.


Még 3 nap lett volna vissza, a menszeszig, amikor a kezelés után volt egy leheletnyi vér észrevehető. De mivel nem volt folytatás, nem jött meg, tovább jártam a kezelésre. Tegnap volt az utolsó, és előtte már meg kellett volna jönnie. A szokásos derék és has fájdalom jött, de azóta sem kezdődött meg a menstruáció.


Bezavarhatta? Tapasztalt már valaki ilyet? Menstruáció alatt nem szabad, ezért vártam, hogy megjöjjön és akkor nem megyek addig, de semmi. A derekamra kaptam elektroterápiát.


Mielőtt valaki beírja , hogy terhesség, az nem lehetséges, úgyhogy másban kell gondolkodnom.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook