Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció utáni pecsételő vérzés mitől lehet? fórum

Menstruáció utáni pecsételő vérzés mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 26. 07:31
Tegnap voltam. Beigazolódott a sejtésem. Gyulladás
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2019. jún. 21. 14:33
Valószínűleg csak a meleg kavart be. Ha nincs gorcs fajdalom valószínűleg nincs nagy gond. Nem vagyunk gépek nyáron sokaknak zavarodik meg a ciklus. Kimarad vagy előbb jön meg stb.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Lindsey123)
2019. jún. 21. 14:10
Hasonlóan vagyok én is leszámítva, hogy férjnél vagyok túl vagyok 2 császáron . 9 napra rá újra gyengén de vérzem, előző menzeszem nekem is gyengébb volt. Én kedden megyek este dokihoz, gyulladásra gyanakszom.
2019. jún. 20. 20:28

leszögezném: menni fogok nőgyógyászhoz de külföldön nyaralok, és nem számítottam erre..

múlt héten menstruáltam, a nagy kánikulában

kifejezetten gyenge vérzésem volt a szokásoshoz képest,akkor voltam nőgyógyásznál azt mondta amíg nincs fájdalom stb addig nem lesz gond, előfordul hogy a nagy melegtől megzavarodik a szervezet.

volt olyan nap amikor szinte nem is véreztem.

most hétfőn pecsételő jelleggel elkezdtem vérezni, a fehérneműn nem marad jelentős mennyiségű vér, inkább törléskor találok a papíron vért.

mindenképp elfogok menni orvoshoz ha hazaértem,de szeretnék tanácsot kérni hogy mással is előfordult e ilyesmi?

körülmények:32éves vagyok , szégyen nem szégyen évek óta nem élek szexuális életet,nem betegség miatt hanem nem találok számomra partnert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook