Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció alatt is lehet terhességi tesztet csinálni? fórum

Menstruáció alatt is lehet terhességi tesztet csinálni? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 29. 21:51
Lehetséges,hogy terhes voltál,de a soronkövetkező menzesszel,már vége is.Van ilyen.
2012. aug. 29. 00:04
sziasztok!ha valaki tudna tanácsot adni at nagyon megköszönném.kb. ugy két hónapja nem szedem a fogamzásgátlót.A menzim késett két és fél hetet.Csináltam kettő tesztet a párommal és negatív lett.De én úgy érzem,hogy terhes vagyok.Egy hónap alatt híztam 5 kilót,émelygek,hányingerem van néha és sokkal többet eszem mint általában,meg nagyon sok édességet meg tudnák enni.Meg olyan ételeket is megeszek amiket előtte nem ettem meg.A menzire vissza térve meg igaz ma jött meg de mégis más mint előtte,nem görcsöl a hasam hanem mintha tűvel szurkálnák és barnás nem pedig vörös.Csináljak még egy tesztet vagy várjam meg amig elmulik?Előre is köszönöm a tanácsaitokat!
12. tuccci
2011. szept. 16. 22:43
Sziasztok. nekem lenne egy kerdesem.. 1honappal ezelott.. elszakadt a ovszer szeretkezes kozen :/ vettem tablatat esemeny utanit bevetem 8oran belul.. :/ es utana keset a menzesem 5napot de ez alalt volt verzesem oylan 1naposak.. es most mar 2x van meg a menzesem. epp ma jott meg.. es ugy van meg a menzesem hogy sehogy :/ vagy is ez azt jelenti hogy halvany szinu de mikor megyek wc re akkor meg eros voros szinu.. :/ es teleg ugy van meg h kitujda hogy.. :/ barataim nyugtatnak h semmi baj sincsenn.. de en akkor is felek. :/ es meg azt akarom h lehet e ilynkor csinalni terhesegi ettsztett??
2010. júl. 1. 15:18

Ha csak barnás a menstri, és max. 2-3 napig tart, akkor utána érdemes megcsinálni a tesztet. Viszont, ha egy nap után belendül és erősödik a vérzés, sok is, erős is, vörössé is válik, akkor szerintem kizárt, hogy baba legyen a dologban.


Az is lehet, hogy megfoggant, de nem tapadt meg úgy, ahogy kellett volna... :S Viszont, ha nem vagy biztos magadban, akkor menstri után, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt.

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 8. - Ella89)
2010. júl. 1. 15:14
rád hozva a frászt,gondolom...
2010. júl. 1. 15:12
De amúgy ha elmúlik a havid, szerintem is keresd fel a nőgyógyászod.
2010. júl. 1. 15:12

Azt ajánlják, hogy menstruáció alatt ne végezzen senki tesztet, csak utána. Először hülyeségnek tarotttam eleve, hogy vérzés alatt minek tesztelni, úgysincs baba, aztán kiderült, hogy van, akinek még szülés előtt 2 hónappal is megvolt.


Amúgy 17 évesen nekem is volt egy halvány pozitív tesztem, de utána megjött, aztán kiderült, hogy csak egy ciszta termelt hormonokat, attól lett tévesen pozitív.

2010. júl. 1. 15:10
2010. júl. 1. 15:09
Inkább menj a nődokihoz...
2010. júl. 1. 15:08
Szia.Lehet,hogy terhes vagy,mert nekem is meg jött és előtte megfogant.Szerintem várd meg hogy el múljon.Majd aztán csináld.
2010. júl. 1. 15:08
2010. júl. 1. 15:08
Igen,lehet.Legalább is én csináltam,mert nekem is"megvolt",bár nem igazi menstruáció volt,inkább barnás. Viszont ha esetleg mégis megjött rendesen és a teszt pozitív marad,akkor vedd figyelembe,hogy legalább egy hétig kimutatja a teszt a terhességet(ha valóban terhes voltál). De az is lehet,hogy terhesség alatt van menstruációd. Az elején bármi lehet.
2010. júl. 1. 15:06
szerintem inkább keress fel egy nődokit...lehet terhes voltál csak elment..de a vérzés akkor sem normális...
2010. júl. 1. 15:03
Tegnap csináltam egy tesztet ami nagyon halványan azt mutatta h terhes vagyok.Ma reggel viszont megjött a vérzésem de nem annyira erős és nem is annyira élénk mint lenni szokott.Úgy hogy szeretnék csinálni még egyet de vérzés alatt is lehet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook