Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció fórum

Menstruáció (beszélgetős fórum)


6. Alnisa (válaszként erre: 1. - ,bogyo,)
2023. jan. 16. 11:08
Homronális probléma, de egy egészséges és jól működő nőnél is előfordulat késés. Akár egy gyógyszer szedés, stressz, nagyobb változás befolyásolja! Ha nega teszt és mindig pontos a mensid, akkor nem vagy terhes. Az orvos max azt tudja megállapítani ilyen fiatal "terhességnél", hogy hány cm a nyálkahártya, ilyenkor még nem látszik semmi!
5. ,bogyo, (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2023. jan. 15. 19:07
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2023. jan. 15. 18:55
Nem valószínű hogy terhes vagy, késni/kimaradni bárkinek tud. Sok minden befolyásolja. Akár stressz, covid….
3. ,bogyo, (válaszként erre: 2. - Kiskacske)
2023. jan. 15. 18:34
Igen voltam ideges . Köszönöm szép.
2. kiskacske (válaszként erre: 1. - ,bogyo,)
2023. jan. 15. 18:25

Szia! Ha terhes vagy nem fogja még látni valószínüleg, mert még nagyon korai. HCG vérvételre el tudsz menni, ott egyértelműen kiderül a dolog. Viszont azt láthatja a doki, hogy készülődik a mensid, esetleg van-e valami a háttérben. Nálam így derült ki a PCOS sajnos.


Viszont sok oka lehet, hogy késik kicsit a mensid, pl ovu körül stresszes voltál vagy beteg. Változtattál az életmódodot, gyógynövényes szerek, vitaminok.

2023. jan. 15. 18:02
Már lassan egy hete késik a menstruációm. De olyan érzésen lenne mint már mingyárt megjönne. Van mikor olyan is mikor esetleg folyást éreznék. 11 kellett volna megjönni. 99% tesztet csináltam ami elvileg 6 nappal előtte ki mutatja ezt csináltam 11 én és 14 én mind kettő negatív. Szerintetek ha elmennék nőgyógyászhoz az meg tudná már állapítani hogy terhes vagyok e vagy valami más áll a háttérben. Védekezni szoktunk persze óvszerrel és mindig oda figyelünk.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook