Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire jó társaság egy cicakislány, ha sokat vagy egyedül? fórum

Mennyire jó társaság egy cicakislány, ha sokat vagy egyedül? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 18. 08:09

Ő egy talált cicalány..

Kb 2 hónapos..Valószínűleg kidobták az utcára..

Azt tudom hogy a kutyáim,nem szeretik a szomszéd cicákat,de ez szerintem ösztön,plusz mikor még kicsik voltak a szomszéd két kandúr mindig ellopkodta a kajájukat...

A 3-4-éves kutyusokat már megtanítani arra hogy szeressék a cicát nem nagyon lehet...Ezért szeretném ha nem menne ki..

2009. márc. 18. 08:08

Szia



Nekünk egy 3,5 hónapos sziámi cicunk van.Bent él velünk a lakásban.Olyan mint egy rossz gyerek.

Mindig szétszed mindent,megszogol és megkostól mindent.Hamar megtanulja mi a jó és rossz!

Nagyon ragaszkodik.Sajnos mi nem nagyon simizhessük nem engedi.Inkább csak ránk fekszik dörgölödzik és egyfolytában játszana.

Szerintem jó választás magányos egyedűllétre egy kiscica.

2009. márc. 18. 08:03

Szia :))


Nekünk fél éves kis kandúrunk van, nagyon szeret a lakásban lenni, most éjjel félt a széltől és kivételesen nem a nappaliban aludt, hanem az ágyunkon, és fél hat előtt kb. két perccel járkált rajtunk fel és alá, közben nyávogott - átvette a telefon ébresztő funkcióját :)) Mindig lábalatt van, nem tudja, hogy szeressen minket, de időnként jelez, hogy ki szeretne menni ismerkedni más cicával... De ha te sosem engeded ki, lehet, hogy ő sem fog vágyni a kintlétre...


Szerintem most ezzel nem segítettem, de remélem, vannak tapasztaltabb cicagazdik is itt a hoxán :)))

2009. márc. 18. 08:00
Imádni fogod:) Nekünk 13 cicunk van és egytől egyig tüneményesek:)
2009. márc. 18. 07:58

Sajnos nagyon sokat vagyok egyedül itthon..

Van 3 kutyusom de ők a kertben,én többnyire a lakásban tartózkodom.

Lehetne,egy cicám,de nem akarok rosszat neki azzal,hogy lakásban éljen.Ártok neki ha magamhoz veszem,és egymás társaságát élvezzük egész nap?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook