Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire illik össze egy bak nő és oroszlán férfi? fórum

Mennyire illik össze egy bak nő és oroszlán férfi? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 9. 20:16

Kicsit kései a hozzászólásom. Én bak vagyok, oroszlán aszcendenssel. Nem horoszkóp alapján mérek senkit, de lehet benne olyan tulajdonságokat találni, ami igaz lehet.

Nos, én pár 11 évet életem egy oroszlán férfival, és mondhatom a kapcsolatunk jó volt minden szempontból. Nem válással végződött, a dolog, ha nem lett volna balesete, máig együtt élnénk. Nem igazán számít, hogy hogy párosítanak bennünket horoszkóp alapján, mert ha a sajátomét nézem, hát.. sok minden nem igaz, sok minden meg igen. Függ a neveltetéstől is egy ember belső értékrendje, viszonya dolgokhoz, (pénzhez, kapcsolatokhoz, érzelmekhez).


Én inkább kinyíltam, extrovertáltabb lettem mellette, sok olyan dolgot megéltem, amit nélküle talán soha. Én viszont felnéztem rá, dícsértem, a kedvében jártam, ezt imádta.:-)

2015. aug. 20. 15:21
Az Oroszlán rendkívül domináns és impulzív,a Bak makacs,céltudatos és kimért.De ezek csak frázisok,nyilván rajtatok áll a dolog:-)
2015. aug. 18. 08:56
Mint bármely más jegyű! (Sok ilyen értelmeset tudsz még kérdezni?)
6. kszb
2015. aug. 16. 12:02
nálunk is én vagyok az oroszlán, exem a bak. 10 év után mentünk szét.
2015. aug. 14. 17:04
Nálunk fordítva volt...szétváltak útjaink...
2015. aug. 14. 17:01
Egyébként nem hiszek a csillagokban:-)
2015. aug. 14. 17:00
Mi ilyen pár voltunk, jól működött a házasságunk.
2015. aug. 14. 16:08
Mi pont ez a felállás voltunk,elváltunk. Ha eltudod viselni,hogy az oroszlán férfi uralkodó típus,akkor akár jó is kisülhet a dologból. De szerintem ne a válaszaink alapján adj esélyt a dolognak.
2015. aug. 14. 15:56
Tapasztalatokat várok. Mennyire összeillő ez a két jegy? Lehet belőle komolyabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook