Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi kb. jelenleg egy gyógyszertári szakasszisztens kezdő fizetése? fórum

Mennyi kb. jelenleg egy gyógyszertári szakasszisztens kezdő fizetése? (tudásbázis kérdés)

4. lexi018 (válaszként erre: 3. - Katkaaa86)
2014. okt. 22. 13:44

Aszisztens de 1honap mulva vizsgazom szakadzisztensbol es en kezdokent is a szakaszit kaptam mert ahol gyakorlaton voltam oda vettek fel.Elsore szerintem 120nal tobbre ne szamits es kafeteria nagxon keves helyen van.Egyebkent berlet,AllYouCanmovie es sodexo utazasi utalvany van,de van ahol erzsebet utalvany szep kartya stb...



Hol tanultal?ne vedd kerlek magadra de a fizetes attol is fugg h a probanapon h teljesitesz,teljesit valaki...mert manapsag szanalmas szakemberrket kop ki az iskola... :(

2014. okt. 22. 10:47
Igen kezdő, és a kafetéria az pl ahol te dolgozol miből tevődik össze? Sima asszisztens vagy szakasszisztens vagy? ( a fizu miatt érdekel, h mennyivel kereshet többet)
2014. okt. 22. 06:32

En ezt dolgozom evek ota,a kezdo fizu attol is fugg hogy van e tapasztalatod,melyik programokat ismered pl?


Egyebkent 130.000ft netto plusz ahol van ott kafeteria.

most kezded a szakmat?

2014. okt. 21. 21:56
Vki nem tudja véletlenül, hogy mennyi kb. jelenleg egy gyógyszertári SZAKasszisztens kezdő fizetése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook