Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik tejszínt lehet felverni kemény habbá fixáló nélkül úgy, hogy ne essen össze fél percen belül? fórum

Melyik tejszínt lehet felverni kemény habbá fixáló nélkül úgy, hogy ne essen össze fél percen belül? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. c299b9bcdc (válaszként erre: 12. - 42892ee56f)
2007. szept. 4. 22:18
Okés, majd megnézem ezt a hullalát :) Köszi
17. c299b9bcdc (válaszként erre: 15. - D@nu)
2007. szept. 4. 22:17
Legalább 24 órán át hűtött féltartós (nem lejárt szavatosságú) 30%-os zacskós Oké tejszínt próbáltam verni gépi veréssel kb 15 percig és nem verődött fel :) A 15 perc alatt végig figyeltem nem volt olyan pont, mikor felvert tejszínre hasonlított volna. Igaz nem volt benne fixáló.
2007. szept. 4. 22:14
Én tejszínhabpótló-porból szoktam felverni, az még másnap is kemény, már, ha marad a sütiből másnapig...Ami elég ritkán fordul elő;)
15. d@nu
2007. szept. 4. 21:52

Ha sokáig vered, az sem jó, mert kiválik belőle a zsír. :( Elvileg a tejszít akkor lehet jól felverni, ha előtte legalább 12 órán át hűtöd. Ha nem megfelelő a hőmérséklete, akkor esélyed sincs. Emellett egyetértek Szanáddal, szerintem is jobb, ha fixálóval csinálod, biztosabb a végeredmény.

Egyébként én Millit használok, de a zacskós Oké is jó szokott lenni.

14. dogiz (válaszként erre: 11. - C299b9bcdc)
2007. szept. 4. 21:41

Ez nem por dobozos, én a 1/2 l-est szoktam venni, Tesco, v. édességboltban. Kb 1 éve használom.

Vendégeim voltak és a mix-fixbe összeráztam egy kis koktélt.Képzeljétek az egyik hölgy meg akarta próbálni, hogy lehet a mif-fixel keverni és úgy felrázta, hogy kiskanállal kellett kanalazni.

Fincsi volt, de nagyon poénos:)

2007. szept. 4. 21:38
Én porból szoktam csinálni, fixáló nélül és még egy nap mulva is ugyan olyan kemény a hab.Nekem bevállt.
2007. szept. 4. 21:30
Én is a hullalát ajánlom.
11. c299b9bcdc (válaszként erre: 8. - Ana60)
2007. szept. 4. 20:48
Na erről a hullaláról nem hallottam. Ez is valami por? Hol lehet kapni?
10. c299b9bcdc (válaszként erre: 6. - Szanád)
2007. szept. 4. 20:46

vagy 20 évvel ezelőtt a sima egyszerű poharas tejszinek felverődtek fixáló nélkül is :(((


A mostani tejszinek 30%-osak, ez kevés zsir % a felveréshez ? Mennyinek kellene lennie. Mondjuk a régi 20 évvel ezelőtti tejszinek nem tudom milyenek voltak, de sose volt gond velük.

9. c299b9bcdc (válaszként erre: 7. - 3c3fbabb4e)
2007. szept. 4. 20:44
Nekem az Oké nem verődött fel, pedig vagy 15 percig vertem már. :( fixáló nélkül, 30%-os tejszinből
2007. szept. 4. 20:34
Ha hullalát veszel az egy növényi eredetü olyan mint a tejszinés fixáloval 2-3 napig is jó lesz a süteményen
2007. szept. 4. 20:33

Szia.

Én nem használok fixálót.A féltartós OKÉ tejszinhabot(zacskós) használom.Nekem az nagyon bejön.Szoktam rakni hozá egy kis porcukror és egy kis vaniliás cukrot is amikor már elkezdett megkeményedni.Elöbb ne tedd bele.

Jó kemény habot tudsz belöle csinálni.

Elötte én is mindig fixálóval csináltam mert nem sikerült egyik tejszinel sem de az egyik ismerösöm(cukrász) ajánlot és azóta nem is használok mást.

Remélem neked is beválik a dolog.

2007. szept. 4. 20:20

fixáló nélkül ne is próbálkozz,ugyanisn ha nincs meg a megfelelő zsírtaltalma atejszínnek / márpedig nincs meg/ akkor fixáló nélkül lehetettlen felverni.Ez üzletpolitika ,mert akkor senki sem venné meg a habfixálót ,ha felverődne nélküle

egy cukrász

2007. szept. 4. 20:18
elkezdem felverni géppel és kb félidőben teszem bele a fixálót
4. c299b9bcdc (válaszként erre: 2. - 'szti)
2007. szept. 4. 20:17
felverés előtt teszed bele a fixálót?
2007. szept. 4. 20:16

Az a bajom, hogy a boltban kapható tejszínek közül egyiket se lehet tisztességesen felverni úgy, hogy az kemény is maradjon. (fixáló nélkül)


Gépi habverővel csinálom, és a helyzet az, hogy tulajdonképpen még felverni se sikerül igazán őket keménnyé.


Ti találtatok olyan márkát, amit fel lehet verni?


(Szifonos megoldás nem jó, mert az is összeesik)

2007. szept. 4. 20:15
a zacskós (talán oké?) tejszínnel próbálkozhatsz, bár mióta van a fixáló én azzal csinálom
2007. szept. 4. 20:13
Melyik tejszínt lehet felverni kemény habbá fixáló nélkül úgy, hogy ne essen össze fél percen belül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook