Méhpolip (beszélgetős fórum)


2017. nov. 9. 14:16

Sziasztok!

Éves nőgyógyászati szűrésen voltam, az orvos látott egy méhpolipot. Mondta, hogy következő mensi után menjek vissza kontrollra. Kérdésem az lenne, hogy hányadik nap érdemes visszamenni ultrahangra?

11. Dixi 1
2017. ápr. 7. 23:28
Sziasztok mi lombikozunk és a baba szépen be is agyazodott csak szív hang nem jött így abortusz volt . Igaz volt akkor egy icipici pici polip a mehben a doki azt mondta ezzel nincsen gond csak akkor ha a baba nem marad meg akkor ki kell szedetni . Van itt koztetek olyan akinek ilyen volt és menyit kellet várni a következő beültire? Nekem olyat mondtak hogy ez a mutet egy ambuláns valami 5.perces és hogy ez után 1.hónapot kell csak várni köszönöm válaszotokat
10. kkriszti1971 (válaszként erre: 9. - Lillith00)
2016. nov. 10. 14:43

Szia

Azóta kiderült, hogy polip volt?

2013. márc. 17. 13:04

Sziasztok!

Másfél hete ért véget a menstruációm, de két nap múlva ismét vérezni kezdtem. A tegnap egy kb. 2 cm, fehér, kemény, vízcsepp alakú valami jött ki belőlem. Azóta erősen vérzek. Ma nagy mennyiségű erősen nyákos vér egy nagy darabban jött ki belőlem. Nincsenek fájdalmaim, csak erősen vérzek. Próbáltam utánaolvasni, hogy vajon mi lehetett, ezért gondolom, hogy polip. Holnap megpróbálok elmenni orvoshoz, délután négyig dolgozom, addig várnom kell.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, vagy hallott valami hasonlót?!

2012. ápr. 11. 22:05
Szio mindenkinek! Ma megvolt a nőgyógyászati uh kontroll, hál' Istennek távozott az a valami, amit polipnak véltek, úgyhogy nagyon megkönnyebbültünk :D
7. VZsófi (válaszként erre: 6. - Ancsi1980)
2012. márc. 28. 15:19

Hát akkor hajrá! Ha anyai ágon vannak ikrek, akkor valamivel nagyobb a valószínűsége :-)

És köszi a gratulációt!

6. Ancsi1980 (válaszként erre: 3. - VZsófi)
2012. márc. 28. 09:28
Köszi a megnyugtató szavakat! Már csak azért is, mert a párom nagyon gyerekcentrikus. És még szeretne legalább egyet! Na ha még megtudja, h méhpolip után nálatok ikrek jönnek, hűűűha :D Amúgy is állandóan az ikreket emlegeti, és a családomban vannak is :D Gratula a picikhez Zsófi,sikerült kicsit a kétségbeesésemet csökkenteni :D
5. pidiko (válaszként erre: 4. - Ancsi1980)
2012. márc. 28. 09:25

az se semmi de jó hogy észre vették.

nektek is ügyesen a babprojekttel:)

várom a híreket:)

4. Ancsi1980 (válaszként erre: 2. - Pidiko)
2012. márc. 28. 09:23
Szia! Ha úgy vesszük nekem is véletlenül vették észre, epegörccsel mentem be a kórházba, elküldtek nőgyógyászatra, holott alhasi fájdalmam nem volt, végül azt mondta a nőgyógyász-főorvos, bár igaz, hogy hasi uh-n voltam, de legyen akkor már nőgyógy-i, ha már ott vagyok. Ebből a szempontból tényleg örülök, ugyanis febr.elején voltam és vszínű az éves általános nőgyógy-i vizsgálatra mentem volna a köv. februárban újra nőgyógy-hoz. Hála az égnek elhúzódó vérzésem nincsen, köszi a nyugtatást és csak ügyesen a babaprojektnél ;) Kb 2,5 hét múlva megyek uh-ra, akkor majd írok!
2012. márc. 28. 08:32

Szia Ancsi! Ne aggódj!

Nekem is volt, kiszedték, most pedig ikreket várunk! :-) Nem befolyásolja a gyerekvállalást, csak akkor, ha ott marad.

34 hetes kismama

2. pidiko (válaszként erre: 1. - Ancsi1980)
2012. márc. 27. 22:24

Szia:)

Nekem észre se vették hogy van csak mikor elhúzódó vérzés miatt eü kaparást csináltak annak a szövettanából derült ki hogy polipom is volt azt is kikaparták azóta sincs semmi bajom épp most várom hogy vajon mikor jön majd meg és mi is tesó projektben gondolkozunk a kislányunk 8,5 hónapos. Úgyhogy én azt mondom fel a fejjel nem lesz gond a tesó projekttel. nekem simán azt mondta ezer másik dolog mellett is hogy hajrá:)

2012. márc. 27. 22:19
Sziasztok! Lassan 4 hónapos a kisfiúnk, és mivel én lassan 32 éves vagyok jövőre szeretnénk már a következő picurt. Tegnap egy rutin nőgyógyászati uh-n méhemben polipot találtak. Azt mondták, hogy a következő menstruációig várjak, majd utána menjek újra uh-ra és akkor majd kapok bővebb felvilágosítást, azaz az cirka 2 hét még... Panaszaim nem voltak, ezért meg is lepődtem, sem fájdalom, sem erősebb vérzés nem volt. Most kicsit aggódok, hogy ezek után minden rendben lesz-e a következő "babaprogrammal". Utoljára kb 7 hete voltam nőgyógyásznál, semmi gond nem volt és a kenettel sem volt gond. Remélem meg tudtok kicsit nyugtatni, hogy ez nem annyira egyedi dolog! Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook